Żwirownia Oborniki, Glinianka Gołaszyn

/ 9 odpowiedzi

Czy mógłby ktoś zaznaczyć dokładnie na mapie (najlepiej google map) gdzie znajdują sie dwa łowiska:

GLINIANKA GOŁASZYN

ŻWIROWNIA OBORNIKI 

SVT


Czy mógłby ktoś zaznaczyć dokładnie na mapie (najlepiej google map) gdzie znajdują sie dwa łowiska:

GLINIANKA GOŁASZYN

ŻWIROWNIA OBORNIKI 


Udostępniam Ci mapę o nazwie Gołaszyńska:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=
201951716481986390934.0004f33cf21248309a8d2

Po prawej stronie masz te zbiorniki, ustawić się znacznika nie da. Gdyż otwiera się okolica akwenów. (2014/02/25 16:53)

mijon


Czy oba te zbiorniki tyczą się "GLINIANKI GOŁĄSZYN" i są dostępne w PZW ? za równo po prawej i po lewej stronie drogi? 

Jeżdże tamtędy na zbiorniki które są kawałek dalej (poruszając się wzdłuż Warty). Czy wiesz może czy te zbiorniki są też dostępne do wędkowania ? Znajdują się one koło koryta Warty ale jednocześnie wjeżdżając od strony Gołaszyna są znaki "poligon wojskowy" czy można tam łowić?

(2014/02/25 17:15)

SVT


Sprawdź w swoim okręgu czy należą do PZW np : w Zezwoleniu, załącznik do karty wędkarskiej lub stronie danego związku. (2014/02/25 17:39)

mijon


No właśnie chodzi o to że w pozwoleniu PZW w wykazie wód jest "GLINIANKA GOŁASZYN" i pytanie czy to się tyczy właśnie tych dwóch zbiorników czy są to zbiorniki prywatne bądź dzierżawione przez kogoś (2014/02/25 17:48)

mijon


jak działa wujek google i jego kolega google map to ja wiem

nie raz mijałem te zbiorniki i nie było przy nich żadnej informacji co to za woda, a nie wygląda ona jak woda z PZW

cytujesz mnie gdzie napisałem że jest to w zezwoleniu i umieszczasz taką samą informację

widzę że jesteś z elbląga a nie np. obornik, więc albo proszę powiedz konkretnie "te zaznaczone zbiorniki na mapie to woda PZW łowiłem tam" albo daj się wykazać komuś kto tam łowi i wie co to za woda

(2014/02/25 18:52)

SVT


jak działa wujek google i jego kolega google map to ja wiem

nie raz mijałem te zbiorniki i nie było przy nich żadnej informacji co to za woda, a nie wygląda ona jak woda z PZW

cytujesz mnie gdzie napisałem że jest to w zezwoleniu i umieszczasz taką samą informację

widzę że jesteś z elbląga a nie np. obornik, więc albo proszę powiedz konkretnie "te zaznaczone zbiorniki na mapie to woda PZW łowiłem tam" albo daj się wykazać komuś kto tam łowi i wie co to za woda


W moim zezwoleniu, są oznaczone  tłustym drukiem i podane linki do portalu. Dodatkowo na ZEZWOLENIU - jest napisane czy to woda rezerwatu, czy komercyjny. A prywatne są wszystkim znane , kto bywa nad wodą kilka lat. (2014/02/25 18:59)

mijon


Nie mam zamiaru się sprzeczać.


Czyli rozumiem że jesteś na 100% pewien że link który podałeś z zaznaczonymi dwoma zbiornikami to "glinianka gołaszyn" i bezpiecznie i legalnie wolno tam łowić posiadając pozwolenie pzw okręg poznań ?

(2014/02/25 19:06)

waterman


Jak się jedzie z Obornik,po lewej stronie jest glinianka PZW, po prawej - prywatne.Tak było 2 lata temu.W ub.roku nie byłem tam,więc trzeba sprawdzić na miejscu. (2014/02/27 18:46)