Żużel nowy sezon

/ 27 odpowiedzi

Witam już za dokładnie 60 dni dojdzie do pierwszego ligowego meczu czarnego sportu kogo tupujecie na mistrza wasze drużyny (liga nie gra roli)ja kibicuje WŁÓKNIARZOWI Falubazowi i oczywiście mojemu bliskiemu Rybnikowi który przez działączy spadł do 2 ligi z 6 miejsca w tabeli... zapraszam do dyskusji;)

Stypa63


Unibax Toruń!!! (2012/02/09 22:34)

Randal


Unibax, w tym roku dadzą radę. (2012/02/09 22:39)

u?ytkownik91939


Apatorrrr    Apaaaaator sory UNIBAX  górą ! (2012/02/09 23:05)

SLOWAK


POLONIA BYDGOSZCZ TEŻ DA RADĘ .......się utrzymać.Czekamy na derby,pozdro. (2012/02/10 01:30)

kargul


apator... heh nociężko będzie powiem wam ze tarnów na fajną i macną pakę Greg Maciek Janowski i Janusz Kołodziej i reszta..... co do 1 ligi to obstawiam gniezno bo mają pake jak na e ligę Anton Lindbeack.MAgnus Zorro Zetterstroem Pedersen...... ciekawy sezon się zapowiada;) pozdROW (2012/02/10 10:39)

u?ytkownik68288


GKS Wybrzeże sobie poradzi z Nicki Pedersenem ... (2012/02/10 14:12)

kamilo583


Unia Leszno oczywiście!!! :) (2012/02/10 14:42)

u?ytkownik32263


Jako że jestem Torunianinem i fanem toruńskiej drużyny będę jej mocno kibicować aczkolwiek w tym roku liga będzie ciekawa. Podział na dwie piątki bedzie ale i tu zdarzą się niespodzianki. Generalnie o majstra powinny się bić: Zielona, Gorzów, Leszno, Toruń- kolejność przypadkowa i ew. Tarnów-tu nie jestem pewny siły ponieważ ma zbyt chimerycznych zawodników. Poza oczywiście Janowskim;) Ale w najgorszej sytuacji jest Czewa ze względu na punkty ujemne oraz słaby skład- tylko dwóch mocnych zawodników. Natomiast pisząc o minusach na początek sezonu, kary te były w końcu ostre. Nareszcie! Jak się nie przestrzega regulaminu finansowego tak powinno być. Przecież żużlowcy też pracownicy i jak nie dostają na czas kasy to powinni walczyć o swoje a e-lipa powinna jak najmocniej trzymać ich stronę. Czas skończyć z wirtualnymi kontraktami! A drużyny je podpisujące powinny być karane z całą stanowczością i taki Tarnów (sprawa Ułamka i Kasprzaka) powinien być zdegradowany a nie tylko ukarany punktami ujemnymi. Żeby chcieć wyciągać jeszcze kasę od swoich liderów. Wstyd!
Pierwsza liga. Albo Gniezno albo Grudziądz. Tu nie będzie niespodzianek, za mocne składy mają. Oczywiście może zdarzyć się jakaś wpadka ale każdemu może się ona zdarzyć co i tak nie zmieni tego że te drużyny będą na dwóch pierwszych miejscach. No chyba że kontuzje... Ale tego nikomu nie życzę.
Pozdrawiam  wszystkich żużlowych maniaków! (2012/02/10 17:27)

kargul


osobiście obstawiam faklubaz co do czewy to mam info z klubu że punkty anulowano!!!;))))) teraz troche o rybniku panowie momot i pawlaszczyk pojawili sie w rkm-ie 4-5 lat t emu jak jeszcze była e-liga i jakiś skład narobili długu 1.5 mln zawodnicy którzy zostali zakontraktowqani 3 lata temu tj.np Ronnie Jamroży do tej pory nie otrzymał kasy za sezony 2010 i 2009 ściągnięcie antonio Lindbaecka porażka dla niego 3 średnia biegowa w 1 lidze kasy połowe otrzymał reszta zawodników nie spłącona 0 profesjonalizmu skład w sezonie 2011 taki że spokojnie mogliśmy być w pierwszej 3 no ale.... panowie kupili nowe autka miałem zatargi z synkami pana momota na fb eheheehheheheh ale to już przeszłość młode momoty robią u lindbaecka jako mechanicy razem z grzegorzem z który ejst moim znajomym teraz przeniusł sie do darcego warda młode momoty nie potrafią skłądać maszyny od 0 ciągną kase od murzyna za nic tylko grzesiek robi w skutku anton miał tylko 4 defekty ale z winy tunera bo pękały cylindry duzo by tak jeszcze pisac o rybniku.... pozdROW (2012/02/10 19:07)

u?ytkownik32263


osobiście obstawiam faklubaz co do czewy to mam info z klubu że punkty anulowano!!!;))))) teraz troche o rybniku panowie momot i pawlaszczyk pojawili sie w rkm-ie 4-5 lat t emu jak jeszcze była e-liga i jakiś skład narobili długu 1.5 mln zawodnicy którzy zostali zakontraktowqani 3 lata temu tj.np Ronnie Jamroży do tej pory nie otrzymał kasy za sezony 2010 i 2009 ściągnięcie antonio Lindbaecka porażka dla niego 3 średnia biegowa w 1 lidze kasy połowe otrzymał reszta zawodników nie spłącona 0 profesjonalizmu skład w sezonie 2011 taki że spokojnie mogliśmy być w pierwszej 3 no ale.... panowie kupili nowe autka miałem zatargi z synkami pana momota na fb eheheehheheheh ale to już przeszłość młode momoty robią u lindbaecka jako mechanicy razem z grzegorzem z który ejst moim znajomym teraz przeniusł sie do darcego warda młode momoty nie potrafią skłądać maszyny od 0 ciągną kase od murzyna za nic tylko grzesiek robi w skutku anton miał tylko 4 defekty ale z winy tunera bo pękały cylindry duzo by tak jeszcze pisac o rybniku.... pozdROW

Faktycznie MO-P Wam narobił problemów i to wielkich. Tak na dobrą sprawę dziwię się zawodnikom podpisującym u Was kontrakty skoro klika jeszcze rządzi. Podobnie z Ostrowem. Ale miejmy nadzieję że klub o takich osiągnięciach odbuduje się a zła sława pójdzie w niepamięć razem z grubaskiem i jego kolegą.
Pozdrawiam z Torunia! (2012/02/10 22:47)

kargul


osobiście obstawiam faklubaz co do czewy to mam info z klubu że punkty anulowano!!!;))))) teraz troche o rybniku panowie momot i pawlaszczyk pojawili sie w rkm-ie 4-5 lat t emu jak jeszcze była e-liga i jakiś skład narobili długu 1.5 mln zawodnicy którzy zostali zakontraktowqani 3 lata temu tj.np Ronnie Jamroży do tej pory nie otrzymał kasy za sezony 2010 i 2009 ściągnięcie antonio Lindbaecka porażka dla niego 3 średnia biegowa w 1 lidze kasy połowe otrzymał reszta zawodników nie spłącona 0 profesjonalizmu skład w sezonie 2011 taki że spokojnie mogliśmy być w pierwszej 3 no ale.... panowie kupili nowe autka miałem zatargi z synkami pana momota na fb eheheehheheheh ale to już przeszłość młode momoty robią u lindbaecka jako mechanicy razem z grzegorzem z który ejst moim znajomym teraz przeniusł sie do darcego warda młode momoty nie potrafią skłądać maszyny od 0 ciągną kase od murzyna za nic tylko grzesiek robi w skutku anton miał tylko 4 defekty ale z winy tunera bo pękały cylindry duzo by tak jeszcze pisac o rybniku.... pozdROW

Faktycznie MO-P Wam narobił problemów i to wielkich. Tak na dobrą sprawę dziwię się zawodnikom podpisującym u Was kontrakty skoro klika jeszcze rządzi. Podobnie z Ostrowem. Ale miejmy nadzieję że klub o takich osiągnięciach odbuduje się a zła sława pójdzie w niepamięć razem z grubaskiem i jego kolegą.
Pozdrawiam z Torunia!


dokłądnie też mamy taka nadzieję 12 razy mistrz Polski...a teraz MO-PA koryta nie odpuszczą dobrowolnie jesteśmy już zgadani z kibicami że na wyjazdy jeździmy bo to kasa dla zawodników a co do meczy u siebie to nie wchodzimy na stadion i kibicujemy zza bramy hehe może to ich czegoś nauczy co do gniezna to jeszcze mogą nie wejść za długi taką pakę ściągneli że moga się nie wypłacić to samo piła i ostrów oni spadem za długi MO-PA nie dostali RKM ROW to utworzyli sobie ROW.sp.z.o.o i robią to samo w nowym klubie młode momoty mi grozili że przyjada do mnie do Katowic i inaczej pogadamy...... (2012/02/11 11:13)

hubi


Wygra najlepszy liga jest wyrównana kto będzie miał dobrych juniorów ten będzie zbierał żniwo poczekamy zobaczymy pozdrawiam kolegów. (2012/02/11 11:25)

kargul


Wygra najlepszy liga jest wyrównana kto będzie miał dobrych juniorów ten będzie zbierał żniwo poczekamy zobaczymy pozdrawiam kolegów.


widze że kolega z czewy ;)))))) GRISZAAAAA!!:))) (2012/02/11 11:37)

u?ytkownik99449


UNIA LESZNO !  :D czuje że Hampel znowu da czadu w tym roku ;D (2012/02/11 13:07)

kargul


UNIA LESZNO !  :D czuje że Hampel znowu da czadu w tym roku ;D


oby bo licze na Małego;) kij z Gollobem ;D (2012/02/11 17:21)

Wasia


U mnie to wyglada nastepujaco...
Tylko Falubaz!!
Pozdrawiam wszystkich kibicow 'czarnego sportu' (2012/02/11 19:15)

u?ytkownik32263


Też liczę na Hampelka, Gollob mnie nie za bardzo interesuje. Zresztą GP na nowych tłumokach już nie ma takich smaczków jak kiedyś. Poza tym kto teraz będzie jeździł... 6-7 liczących się zawodników a reszta to kelnerzy, którzy będą mieć tylko przebłyski w pojedynczych turniejach. (2012/02/11 19:15)

jarek95


Ja jestem oczywiście za Unią Tarnów mój region. Mamy bardzo doby skład sądzę że 2 miejsce powinno być po Falubazie  (2012/02/11 19:26)

kargul


Ja jestem oczywiście za Unią Tarnów mój region. Mamy bardzo doby skład sądzę że 2 miejsce powinno być po Falubazie 

 

Falubaz też będzie miał ciężko odejście Zengiego i Herbiego... ciężka sprawa pozdROW;)

(2012/02/11 21:16)

jarek95


Składy w wszystkich klubach są dosyć wyrównane, zapowiada się ciekawy sezon. (2012/02/11 21:32)

kargul


moim zdaniem tylko Wrocław troche odstaje nawet Czewa spłąciłą zawodników i ogaręli skład wrocek do spadki takie składy tylko na papierze to jest żużel i może sie wszystko zdarzyć na torze (2012/02/11 21:41)

u?ytkownik32263


Składy w wszystkich klubach są dosyć wyrównane, zapowiada się ciekawy sezon.

Składy nie są wyrównane bo na bank będą 2 piątki ale w nich walka będzie ciekawa. Co do Tarnowa to ciesz się chłopie że możecie w ogóle jeździć w e-lidze bo za takie przekręty z Ułamkiem i KK powinniście nie dostać licencji. Szkoda też że punkty ujemne zawiesili. Ale nie tylko wam a wszystkim kanciarzom i krętaczom. Generalnie jestem bardzo zbulwersowany tą decyzją GKSŻ. Kary powinny być ostre i dotkliwe a nie tylko grożenie palcem-ile lat to już przerabiamy a co roku wychodzą "kwiatki" takie jak Ostrów, Rybnik, Tarnów, Czewa. A już się łudziłem że nastąpi normalność. Ale i tu jest jak w PZW i PZPN. To samo bagno... (2012/02/11 22:00)

jarek95


Święte słowa Tomas81 !!! Najpierw dają ujemne punkty potem zabierają nie wiadomo o co w tym chodzi. Co do Uni to nie ten klub co 10 lat temu, teraz jakieś przekręty, machloje ale cóż się dziwić jak w całym kraju tak jest (nie mam na myśli wyłącznie żużlu).
Pozdrawiam  (2012/02/11 23:26)

kargul


Składy w wszystkich klubach są dosyć wyrównane, zapowiada się ciekawy sezon.

Składy nie są wyrównane bo na bank będą 2 piątki ale w nich walka będzie ciekawa. Co do Tarnowa to ciesz się chłopie że możecie w ogóle jeździć w e-lidze bo za takie przekręty z Ułamkiem i KK powinniście nie dostać licencji. Szkoda też że punkty ujemne zawiesili. Ale nie tylko wam a wszystkim kanciarzom i krętaczom. Generalnie jestem bardzo zbulwersowany tą decyzją GKSŻ. Kary powinny być ostre i dotkliwe a nie tylko grożenie palcem-ile lat to już przerabiamy a co roku wychodzą "kwiatki" takie jak Ostrów, Rybnik, Tarnów, Czewa. A już się łudziłem że nastąpi normalność. Ale i tu jest jak w PZW i PZPN. To samo bagno...

dla Rybnika to kara była ostra tyle tylko że spółke sobie założyli i robią to samo bagno tylko pod nową nazwa tu by się przydałą wymiana zarządu narazie poleciał prezes jest nowy manager jeszcze momot został a tak tyo wymiana personelu od sprzątaczki (2012/02/12 10:40)