Żużel -czarny sport

/ 116 odpowiedzi
ypman666


szkoda młodego sportowca ale ryzyko jest wpisane w ten sport (2011/08/20 20:25)

u?ytkownik32263


Drodzy Forumowicze oto dzień prawdy w GP. Jak Jarek zacznie odrabiać straty, dziś ok 10, do Grega to może jeszcze majster będzie znów dla Polaka ale jeśli odrobi 4-5 punktów lub , co gorsza coś straci, to mamy po IMŚ. Bo nie sądzę iż Tomek da rady pojechać ostatnie 3 GP na maxa. Jak typujecie dzisiejszy finał? Mój typ na skład 22 biegu: Hampel, Holder, Crump i bardzo chciałbym Worda ale bardziej obstawiam Pedersena. Kolejność przypadkowa;) Może też być Hancock ale coś mi mówi iż nie przejdzie półfinału. (2011/08/27 17:50)

u?ytkownik32263


No to Gollob pożegnał się z obroną tytułu. Dobrze że nic mu sie nie stało po tym upadku. A Jarkowi będzie bardzo ciężko odrobić te 17 punktów choć też musi oglądać się na Jonssona i to mocno bo AJ jest w formie i na bank będzie atakować srebro. Za to trafiłem dwóch finalistów;) i choć nie popierałem decyzji BSI dot. dzikusa to Darcy faktycznie się popisał. Widać że nie tylko w słabszych ligach jest super ale i w światowej czołówce potrafi poszaleć. Oby tak dalej a kiedyś będzie IMŚ. (2011/08/28 14:41)

khead


final Unia - Falubaz :D juz jutro pierwszy mecz, pewnie w Lesznie jak zwykle kopa nieziemska bedzie, ale nasze chlopaki sile maja, to sobie rade z takim torem dadza. (2011/09/24 08:40)

u?ytkownik32263


Pierwszy raz będę kciuki trzymać za Falubaz bo Wy nauczyliście się że ze zdrowiem i życiem zawodników nie można ryzykować- tu wielkie gratulacje dla Waszych włodarzy a taka unia, specjalnie z małej, z chamami preparatorami Romkiem J. i preziem przegięli pałę i to zarówno w meczu z Rzeszowej jak i nami. Do boju Zielona! Pokażcie że sport wygrywa a nie dążenie do wyniku po trupach. (2011/09/24 10:41)

u?ytkownik57785


Falubaz wygrał - kibice przegrali, po raz kolejny. Głupia i rozpuszczona łobuzeria. Zdewastowali dwie stacje benzynowe, salon samochodowy, chodniki, przystanki, latarnie, znaki drogowe, auta prywatne, 16 radiowozów, osoby postronne są ranne, komisariat zdewastowany, są ranni policjanci, w tym jedna policjantka z RD, która chciała pomóc potrąconemu przez radiowóz pijanemu "kibicowi", została kopnięta w głowę i ma złamaną szczękę, a druga policjantka ciężki uraz czaszki od rzuconej kostki brukowej, nie wspomnę o rannych policjantach i tych niby kibicach. Dzisiaj ma być ciąg dalszy zadymy. W sąsiedztwie są dwie szkoły, przedszkole i centrum handlowe, będzie ŹLE. Jadą posiłki policji z innych miast i grupy AT. I to zasrane mistrzostwo Polski jest tego warte??????? (2011/10/03 12:33)

SLOWAK


Falubaz wygrał - kibice przegrali, po raz kolejny. Głupia i rozpuszczona łobuzeria. Zdewastowali dwie stacje benzynowe, salon samochodowy, chodniki, przystanki, latarnie, znaki drogowe, auta prywatne, 16 radiowozów, osoby postronne są ranne, komisariat zdewastowany, są ranni policjanci, w tym jedna policjantka z RD, która chciała pomóc potrąconemu przez radiowóz pijanemu "kibicowi", została kopnięta w głowę i ma złamaną szczękę, a druga policjantka ciężki uraz czaszki od rzuconej kostki brukowej, nie wspomnę o rannych policjantach i tych niby kibicach. Dzisiaj ma być ciąg dalszy zadymy. W sąsiedztwie są dwie szkoły, przedszkole i centrum handlowe, będzie ŹLE. Jadą posiłki policji z innych miast i grupy AT. I to zasrane mistrzostwo Polski jest tego warte???????

Oby  nie było ciągu dalszego Panie Macieju tak jak napisaleś to zasrane mistrzostwo nie jest tego warte. (2011/10/03 12:41)

u?ytkownik57785



Oby  nie było ciągu dalszego Panie Macieju tak jak napisaleś to zasrane mistrzostwo nie jest tego warte.
Właśnie ma być dzisiaj ciąg dalszy, całe miasto wrze, jadą posiłki, cała Policja ma stan podwyższonej gotowości, będą ofiary..........
(2011/10/03 12:58)

baloonstyle


Na pewno będzie odwet za kibica. Kręgi kibicowskie na pewno się wstawia.Tym bardziej ze policja też egzekwuje błędy kibiców przemocą. Taki kraj, ząb za ząb. (2011/10/03 13:44)

u?ytkownik57785


Tylko ten "kibic" by nie zginął (wiem to od koleżanki z OiOM) gdyby kretyńscy koledzy "kibice" dopuścili do niego Policjantów chcących go reanimować. Podbiegła do niego policjantka z RD, chciała mu pomóc, to dostała kopa w głowę od jego kolegów i ze złamaną szczęką zabrali ją do szpitala. Trzymali pijani kolesie tego chłopaka i czekali na karetkę, a mógł przeżyć jakby dopuścili do niego policjantów do reanimacji. (2011/10/03 13:59)

baloonstyle


Ja to wiem , Ty to wiesz. Kibice teraz już wiedza swoje. dodaj do tego emocje i mamy zamieszki uliczne. Tak to u nas jest. (2011/10/03 14:02)

u?ytkownik57785


Ja to wiem , Ty to wiesz. Kibice teraz już wiedza swoje. dodaj do tego emocje i mamy zamieszki uliczne. Tak to u nas jest.









..............alkohol, prochy, zioło, i psychologię tłumu.  (2011/10/03 14:09)

pstrag222


kibice wezma odwet,
i prawidlowo
pamietna sytłacja była w Mielcu kiedy policjant zastzrelił kibica przez pomyłke. (2011/10/03 14:16)

u?ytkownik57785


kibice wezma odwet,
i prawidlowo
pamietna sytłacja była w Mielcu kiedy policjant zastzrelił kibica przez pomyłke.
Dlaczego piszesz, że prawidłowo? Za co odwet? Za to, że pijany łepek wbiegł pod koła jadącego PRAWIDŁOWO nieoznakowanego radiowozu? A gdyby to było auto jakiegoś cywila? To rodzinę by mu wymordowali w odwecie? Tu nie było żadnej pomyłki policjanta w busie, tu pijany kibic wtargnął biegiem na dwupasmową jezdnię prosto w auto.
(2011/10/03 14:27)

pstrag222


bo pijany tu juz jest skreslony ? chłopak nie zyje i najlepiej teraz całą wine zwalic na niego? ale nie bo to byl chuligan , cpun i jeszcze nie wiadomo co to niech zdycha?
agresje w tych ludzia wzbudziło to własnie ze to poiilcja jechała tym autem
wiadomo ze nie przepadaja za soba.
a o przypadek chodzło mi w zdarzeniu z Mielca (2011/10/03 14:35)

u?ytkownik57785


bo pijany tu juz jest skreslony ? chłopak nie zyje i najlepiej teraz całą wine zwalic na niego? ale nie bo to byl chuligan , cpun i jeszcze nie wiadomo co to niech zdycha?
agresje w tych ludzia wzbudziło to własnie ze to poiilcja jechała tym autem
wiadomo ze nie przepadaja za soba.
a o przypadek chodzło mi w zdarzeniu z Mielca
Ale spokojnie. Policja jechała prawidłowo, a on wtargnął (WBIEGŁ) pijany na jezdnię prosto w auto, a nie auto w niego na chodniku. To czyja to jest wina? Policji? Policja go wepchnęła pod koła? Policja go napoiła alkoholem? Policja zaczęła RADOŚĆ ze zwycięstwa rozpieprzaniem stacji benzynowej? Policja nie pozwoliła go reanimować, czy jego kolesie? Chłopak nie żyje na własne życzenie.
(2011/10/03 14:50)

pstrag222


aha czyli dobrze ze zginą?
jak mozna tak oceniac ludzi nawet ich nie znajac,
tylko zacznijmy teraz od tego ze rozruby zaczeły sie po jego smierci.
a dlaczego zeznania sie nie pokrywaja .
zgina na włsne zyczenie tylko ciekawe co bys powiedział jak by zgina tak ktos tobie bliski (2011/10/03 14:57)

u?ytkownik57785


aha czyli dobrze ze zginą?
jak mozna tak oceniac ludzi nawet ich nie znajac,
tylko zacznijmy teraz od tego ze rozruby zaczeły sie po jego smierci.
a dlaczego zeznania sie nie pokrywaja .
zgina na włsne zyczenie tylko ciekawe co bys powiedział jak by zgina tak ktos tobie bliski
Kuba, jak nie masz wiadomości z wiarygodnego źródła, to nie powielaj plotek. Ja mieszkam kilka ulic od tego miejsca i rozmawiałem z wieloma świadkami i osobami zaangażowanymi w to (np. w szpitalu). Rozróbę zaczęli pijani kibice rozwalając stację benzynową, wylewając paliwo z dystrybutorów, bijąc ochronę i kradnąc piwo, dlatego wezwano posiłki policyjne, w tym ten nieoznakowany radiowóz. Co tej hołocie zawiniły dwie stacje benzynowe i salon Peugot'a? A co tu jest do oceniania go, jak nie na podstawie faktów? Gdzie ja napisałem coś o tym łepku że on jest taki, czy owaki? Stwierdziłem fakt, że był pod wpływem, wtargnął na jezdnię i wina jest TYLKO jego i jego pijanych kolesi, którzy nie pozwolili policjantom go reanimować i nie przepuszczali karetki dwie ulice wcześniej. Czyje zeznania się nie pokrywają, jak jeszcze przesłuchań nie było przy udziale prokuratora, a jedynie zostali przepytani NIEOFICJALNIE świadkowie. No widzisz jak to plotka potrafi ludziom namieszać w głowach. Nie chciałbym żeby zginął ktoś z moich bliskich, ale gdyby zginął z WŁASNEJ winy, to na pewno nie doszukiwałbym się innych winnych, bo kogo? Kierowcy, który TRZEŹWY, jechał PRAWIDŁOWO? A gdyby to Tobie, trzeźwemu, prawidłowo jadącemu (nie daj Boże) wskoczył pijany kibol pod koła i byś go dupnął na śmierć, to co, to kibole by Cie zatłukli za to, i Ty byś im sam racje przyznał????
(2011/10/03 15:13)

Tomasz90


stracił życie człowiek :((((to bez różnicy czy z własnej winy czy nie,ale to nie upoważnia bandy idiotów do demolowania miasta ,winny w takich wypadkach jest zawsze alkohol i brak wyobraźni ,współczuje policjantowi kierowcy potrącenia człowieka bo to zaważy na pewno na jego dalszym życiu,współczuje również rodzinie człowieka który zginął ,ale co robi facet mający żonę i pięcioletnie dziecko z bandą kretynów okradających i demolujących stacje benzynową????on już dołączając się do takiej bandy pokazał swój brak wyobraźni i odpowiedzialności ,Kolega Mastiff ma w tym wypadku rację ,ginie kibol jest zadyma i narzekanie na całą polskę ,ginie policjant mają to wszyscy głęboko w d,,,,,,e,kibicujmy tak dalej to nam stadiony karzą zaorać (2011/10/03 15:38)

Jędrula




       

Kuba co ty bracie mówisz ? Nie będę wracał do wypowiedzi Macka z która się w całości zgadzam ale nawet jeżeliby rozróby zaczęły się po śmierci tego kibica to jest to powód aby bić się z policją ,

niszczyć co popadnie ? Od wymierzania sprawiedliwości są w tym kraju sady a nie kibole .

A pójdę dalej i powiem zakładając czysto hipotetycznie , gdyby nawet ten policjant - kierowca był winien to upoważnia to kibiców do niszczenia miasta i bicia się z policjantami ?

Teraz wszyscy za to zapłacimy , ta akcja będzie kosztowała policję miliony a straci na tym tylko społeczeństwo . Mimo wszystko trzeba poczekać na zakończenie tej sprawy , śledczy na moje oko szybko to wyjaśnią , kilka tygodni i będziemy wiedzieli co tam się stało .



        

(2011/10/03 15:50)

Romuald55


Ludzie giną i umierają z przypadku,czyjejś winy lub własnej głupoty czy nieostrożności.Nie daje to jednak podstawy do samosądów.Jestem kibicem żużla od czasów ,"których najstarsi górale nie pamiętają".Na własne oczy oglądałem legendę żużla Ivana Maugera.Ogłądałem pierwszego w historii polskiego mistrza świata,o którym anglicy pisali,że nie można wymówić jego nazwiska...Jerzego Szczakiela.I nikomu nie przyszło do głowy by robić burdy czy awantury.A dzisiaj?!Mówi się ,że to pseudokibice!...I racja!A prawdziwi kibice przyglądają się i klaszczą!Bo to nowe emocje! I stoją z boku zamiast powiedzieć kto jest awanturnikiem.Może wtedy byłby spokój. (2011/10/03 15:56)