Zaloguj się do konta

Zostań testerem zanęt Van Den Eynde

utworzono: 2014/04/26 06:21
Artur z Ketrzyna

Nie wiem ilu z nas zgłosiło swoją kandydaturę na testera zanęt w konkursie; Zostań testerem zanęt Van Den Eynde
Ciekawi mnie ilu było szczęśliwców, mnie chyba się nie udało bo nie miałem żadnej wiadomości od Robinsona do tej pory... A wiem że pierwsze testy miły zakończyć się już 5 maja...

To kto był tym szczęśliwcem? I czy zdradzi nam co nieco?
[2014-04-26 06:21]

Zielan

W połowie maja wstawię relację na wędkuje z testów zanęt i dodatków. Lecz pewnie prędzej będzie dostępna na głównej stronie Robinsona. 

[2014-04-26 07:31]

Jakub Woś

Nie wiem ilu z nas zgłosiło swoją kandydaturę na testera zanęt w konkursie; Zostań testerem zanęt Van Den Eynde
Ciekawi mnie ilu było szczęśliwców, mnie chyba się nie udało bo nie miałem żadnej wiadomości od Robinsona do tej pory... A wiem że pierwsze testy miły zakończyć się już 5 maja...

To kto był tym szczęśliwcem? I czy zdradzi nam co nieco?

Kilkanaście dni temu na portalu był wysyp tekstów o tych zanętach. Tylko nie pamiętam czy byli to testerzy czy ludzie którzy otrzymali w nagrodę czy VIP-y. Musiałbyś poczytać i z autorami popisać.
[2014-04-26 07:49]

karwos33

Tak jak czytałem,w większości były to chyba osoby z rozdania VIP.
Co do samych zanęt i dodatków - miałem okazję z nich już korzystać i efekty są w większości przypadków bardzo dobre, w niektórych rewelacyjne. Warto przede wszystkim eksperymentować z mieszaniem różnych zapachów ( a jest w czym wybierać).
Polecam swój artykuł odnośnie jednego z nich:
www.wedkuje.pl/wedkarstwo,marcel-van-den-eynde-lowienie-na-owoce,74057

[2014-04-29 08:11]

Artur z Ketrzyna

Ja zgłaszałem się na testera, ale nie dostałem żadnego info.

Może wiecie gdzieś na stronie robinsona było jakieś info o tym?

Za to idało mi się załapać na testera Izumi. Mam 5 woblerów SHAD ALIWE do przetestowania. Jednego dostałem na rozdaniu sprzetu dla VIPów, i sie spiał. Te mam o rozmiar mniejsze. Więc stosowniejsze do mego łowiska. Pływające, wolno tonące i szybko tonące, no i pływającego nurkującego ( ze sterem).
[2014-04-30 21:50]

Zielan

Do testerów ( zanęt płociowych)  zostały wysłane meile z powiadomieniami. [2014-05-01 04:43]