Zostałem testerem zanęt Robinson.

/ 2 odpowiedzi
Zostałem testerem zanęt firmy Robinson.
To właśnie tymi wypowiedziami można podsumować dzisiejszy odcinek

Dzięki tej akcji zostałem testerem Robinsona.
Ktoś z was może powiedzieć że się sprzedałem, jednak ja postrzegam to jako kolejną fajną formę zaprezentowania na kanale nowych i zarazem owianych legendą mieszanek zanętowych , zobaczymy czy to prawda czy raczej zwyczajny kit .
Dziękuje firmie Robinson za umożliwienie przetestowania swoich produktów.


Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jurasek15


Gratulacje. Zostałeś testerem. Tylko co to zmienia?

Nie ma idealnych zanęt, wszystko to reklama, a ty tylko bierzesz w niej udział. :) Testy na kałużach związkowych na pewno przyniosą jakieś rezultaty ale to nie jest miarą jakości zanęty. Najlepsi przyznają, że czy ich zanęta czy inna, nie ma większego znaczenia.

Też jestem testerem, tyle że... kukurydzy, pszenicy konopi, łubinu - z centrali nasiennej, melasy, otrąb, mączki rybnej, śruty rzepakowej czy słonecznikowej - ze sklepów z paszami, aromatów i barwników - ze sklepów cukierniczych, zioła i przyprawy kupuję gdzie popadnie, zmielony odpad cukierniczy też można kupić w niskiej cenie, a glinę mam przetestowaną z kilkunastu miejsc w okolicy. :) Mogę śmiało powiedzieć, że jest to o kilka do kilkunastu razy tańsze od podobnych rozwiązań tylko z dopiskiem "wędkarski" czy "wędkarska", a ja zaliczam się do tych, którzy mówią, że w polskich wodach jest mnóstwo ryb. :) Ale skuteczny ich połów to na pewno nie sama kwestia zanęty, ani mojej, ani z twoich paczek. :)

Pozdrawiam i życzę skutecznego przekonywania do produktu sponsora. :) (2022/05/04 17:49)

WedkarzIncognito


Gratuluję. Niemniej jednak zastawia mnie zdanie cyt. "Ktoś z was może powiedzieć że się sprzedałem...". Nie rozumiem w jaki sposób ktoś mógłby Ci zarzucić, że się sprzedałeś, skoro zostałeś testerem, wygrywając konkurs :) Pozdro. (2022/05/09 19:52)