Zaloguj się do konta

Zobaczcie to zdjęcie

utworzono: 2011/08/25 19:31
pixon

Panowie, a szczególnie Admin. Co robią zdjęcia tego typu na naszym portalu to ja nie wiem. Poprostu mam dosyć tych mięsiarskich fotek. I tu prośba do Admina, żeby takich fotek nie pokazywać światu, bo młodzież patrzy i potem zrobi to samo. Ja nikomu nie bronie zabierac ryb, ale są limity i tego się trzymajmy o okresach ochronnych nie wspomnę. Oto owa fota http://www.wedkuje.pl/fotka-wedkarska,ryba,174857

Pozdrawiam

Marek

[2011-08-25 19:31]

tomasz26552

Toć to jakaś MASAKRA !!!!!!!
[2011-08-25 19:33]

pixon

Masakra to mało powiedziane. Za takie coś to mu się należy taki Wpier.... [2011-08-25 19:38]

Zgłaszajcie naruszenia pod fotami. [2011-08-25 19:43]

Cóż takie zdjęcia nie powinny być publikowane na jakimkolwiek forum i mimo iż lubię czasem zabrać szczupłego lub sandałka ale to jest stanowcze przegięcie. Zdjęcie to jaki i reszta tego "wędkarza" powinny być usunięte a sam user zbanowany za prawdopodobne kłusownictwo-ponad podwójny limit dzienny.
[2011-08-25 19:45]

ayem

Ludzie najnormalniej w świecie są nieświadomi tego co robią uważają tego typu występek za nieszkodliwy a potem stoją pod sklepem z kolesiami i pieprzą jak to mało ryb w jeziorze .
[2011-08-25 19:45]

pixon

No jak zwykle Mastiff ma racje :) [2011-08-25 19:45]

I wierzcie mi Drodzy Koledzy, że na łowiskach takich hurtowników "wędkarzy" jest bardzo wielu z pełnymi siatami nawet gatunków limitowanych. Chętnie pokazałbym takie foty tym, którzy krzyczą zawsze na Strażników Rybackich, żeby wzięli się za łapanie kłusowników, a nie kontrolowanie NIEWINNYCH wędkarzy. Ja nie jestem w stanie policzyć już ile dziesiątek kilogramów ryb uwolniłem z siatek jemu podobnych "wędkarzy". Czym on się różni od kłusola z siatami? Sprzętem jedynie. [2011-08-25 19:52]

Sitownik

Ja nie jestem w stanie policzyć już ile dziesiątek kilogramów ryb uwolniłem z siatek jemu podobnych "wędkarzy". Czym on się różni od kłusola z siatami? Sprzętem jedynie.

Kolego dziękuje w imieniu wszystkich szanujących się wędkarzy! [2011-08-25 20:04]

Więc Panowie zgłaszać naruszenie aby wyeliminować takich "wędkarzy" z naszego grona. Ja już to zrobiłem.
[2011-08-25 20:08]

ayem

to ja zgłaszam naruszenie mojego ego bo ja tyle ryb w całym sezonie nie złapałem ;)
[2011-08-25 20:45]

garsija

szok [2011-08-25 21:00]

Poza naruszeniem zgłosiłem też prośbę o natychmiastowe zamontowanie laczka w dupę dla tego buraka,szkoda tlenu dla gada i miejsca na serwerze wędkuje .pl.
[2011-08-25 21:05]

Jędrula

Co ludzie mają w tych głowach ?! Styropian ?

[2011-08-25 21:11]

dallasek

źle mu nie rzycze ale powinien sie tym udławić
[2011-08-25 21:12]

dallasek

źle mu nie rzycze ale powinien sie tym udławić
przepraszam
  życzę

[2011-08-25 21:13]

robertxxx62

Witam ! To normalne ! Zwykłe polskie buractwo ! Kiedy zmieni się mentalność polska ? Zeżrą , wyrzucą , sprzedadzą  albo rozdadzą sąsiadom ! Jakby ryby brały intensywnie przez jeden sezon wytrzepali by do zera . Nadzieja w młodych wędkarzach że może kiedyś będzie inaczej a takie przypadki to będzie rzadką patologią . Na takich forach powinno się eliminować takich oszołomów i uświadamiać młodych wędkarzy na czym polega te nasze piękne hobby . Tu zresztą n naszym forum nie jeden ma takie podejście  i na sumieniu podobne połowy , dlatego trzeba na to reagować ! Pozdrawiam prawdziwych miłośników wędkarstwa ! 
[2011-08-25 21:13]

Iaross

Chyba nie wszystkie te szczupaki miały wymiar... U mnie na stawie tragedia, zero kontroli. Trzymają te kilogramy płotek w wiaderku pod dupą nawet nie zwrócę uwagi bo gówniarz to mnie zaraz zmieszają z błotem. Żal na to wszystko patrzeć, człowiek chce kulturalnie połapać i wypuścić i mieć frajdę ale w tym kraju po prostu to nie możliwe. Wszystko wyłowić i zeżreć bo za darmo! [2011-08-25 21:22]

piotrcarp

popieram Mastiffa takie cos trzeba tepic i oby bylo wiecej takich jak Mastiff to i ryb by bylo wiecej
[2011-08-25 22:02]

Zibi88

Gdy przeczytałem sam nagłówek pomyślałem - ehh znów ktoś się czepia, ze ktoś rybkę wziął do domu, ale jak zobaczyłem same zdjęcia, to mina mi zrzedła. :/ dramat. Łapat TYLE ryb, można wziać dwie trzy największe a tą drobnicę puścić, niech rośnie... bez pojęcia :(
Najgorsze że ostatnio zauważyłem ze mój że tak powiem mentor i nauczyciel od dzieciństwa też tak troszkę pod mięsiarza podchodzi :/ i to w tym gorszym znaczeniu tego słowa
[2011-08-25 22:11]

Draq

Zobaczyłem. I co? Norma na większości jezior w polsce. Spinaniem sie w tym temacie nikt niczego nie załatwi...
[2011-08-26 00:12]

bednar14

Co jak co ale wydaje mi sie że jego konto powinno zostać zablokowane....
[2011-08-26 08:21]

trygław

Nie chcę tu nikogo bronić ani być czyimś adwokatem,ale czy na pewno wiadomo że ryby zostały złowione niezgodnie z przepisami,lub co gorsza skłusowane?Gość może mieć swój staw,jezioro lub łowić na komercyjnych łowiskach gdzie ryb można zabrać tyle ile się złowi i za nie zapłaci.Możliwe też że kupił je od rybaków i zrobił fotę żeby się pochwalić...(widziałem nie raz jak rybacy w identyczny sposób układają duże szczupaki i sandacze do foty)
 Mam nadzieję że większość z Was pisząc swoje posty jest na 100% pewna że ryby były złowione niezgodnie z przepisami...
A czy zdjęcia są estetyczne czy nie to kwestia gustu...,jeden widzi na zdjęciu piękne szczupaki które chętnie by zjadł, drugi ryby które mogłyby odbyć jeszcze niejedno tarło (co ja widzę to moja sprawa ;-) )

Mój post nie ma na celu wywołać żadnych awantur ,czy niepotrzebnych nieporozumień,a jedynie uświadomić że nie należy oskarżać nie mając 100%,powtarzam 100,a nie 99% że ryby są skłusowane.
Post mój nie jest pisany do maniakalnych NO KILLOWCÓW,im nie idzie wytłumaczyć nic,nawet tego że jak zabierają rybę i nikt nie widzi to jest ok...,a na forach wiadomo...  ;-)

Pozdrawiam i bez napinki Panowie,jedźcie lepiej na ryby

Trygław

[2011-08-26 11:29]

Nie chcę tu nikogo bronić ani być czyimś adwokatem,ale czy na pewno wiadomo że ryby zostały złowione niezgodnie z przepisami,lub co gorsza skłusowane?Gość może mieć swój staw,jezioro lub łowić na komercyjnych łowiskach gdzie ryb można zabrać tyle ile się złowi i za nie zapłaci.Możliwe też że kupił je od rybaków i zrobił fotę żeby się pochwalić...(widziałem nie raz jak rybacy w identyczny sposób układają duże szczupaki i sandacze do foty)
 Mam nadzieję że większość z Was pisząc swoje posty jest na 100% pewna że ryby były złowione niezgodnie z przepisami...
A czy zdjęcia są estetyczne czy nie to kwestia gustu...,jeden widzi na zdjęciu piękne szczupaki które chętnie by zjadł, drugi ryby które mogłyby odbyć jeszcze niejedno tarło (co ja widzę to moja sprawa ;-) )

Mój post nie ma na celu wywołać żadnych awantur ,czy niepotrzebnych nieporozumień,a jedynie uświadomić że nie należy oskarżać nie mając 100%,powtarzam 100,a nie 99% że ryby są skłusowane.
Post mój nie jest pisany do maniakalnych NO KILLOWCÓW,im nie idzie wytłumaczyć nic,nawet tego że jak zabierają rybę i nikt nie widzi to jest ok...,a na forach wiadomo...  ;-)

Trygław

To na forum myśliwskim chłopaki wstawiają zdjęcia zwierząt z ZOO? Jak tak będziemy sprawę stawiać, to się okaże, że każdy wędkarz w Polsce ma swój staw z milionami ryb, albo łowi TYLKO na komercjach, albo kupuje u rybaków, wrzuca do siaty i tylko foty trzaska i pokazuje na forum wędkarskim. 

[2011-08-26 11:46]

JOPEK1971

Trygław

Bardzo mądrze powiedziane.

[2011-08-26 11:47]

jurek

No i dobrze , że konto zostało usunięte.
 My społeczni strażnicy , jak pamiętam uwolniliśmy jednego wieczoru ponad 250 kg ryb --- z 3 połączonych ze sobą sieci kłusowniczych
[2011-08-26 12:52]