Zobaczcie i napiszcie co o tym sądzicie

/ 34 odpowiedzi
dudus791


zero szacunku dla ryb kolega powinien zwrocic mu wolnos ale jak widac nie zrobil tego (2011/04/04 13:17)

withanight88


A co mamy niby napisać ? Złowił rybe i miał na nią ochote. Ja powiem gratuluje i smacznego. (2011/04/04 13:17)

withanight88


Karpii w naszych wodach nigdy nie zabraknie.... Co innego z naszymi gatunkami. (2011/04/04 13:19)

JKarp


Cześć
"Powinien zwrócić wolność..."
Nie każdy stosuje C&R. Nie ma takiego obowiązku.
Samo zdjęcie masakra. Nawet jak rybę zjadł to dużo ładniejsza fotka byłaby nad wodą.
Janusz JKarp (2011/04/04 13:25)

Jędrula


Karpii w naszych wodach nigdy nie zabraknie.... Co innego z naszymi gatunkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co sądzę ?

A SMACZNEGO KOLEDZE ŻYCZĘ I OBY TAK DALEJ :)

Musiał nieźle prosiaczek fikać co ?


 

 

(2011/04/04 13:26)

withanight88


Cześć
"Powinien zwrócić wolność..."
Nie każdy stosuje C&R. Nie ma takiego obowiązku.
Samo zdjęcie masakra. Nawet jak rybę zjadł to dużo ładniejsza fotka byłaby nad wodą.
Janusz JKarp



Ale w porównaniu do innych zdjęc sceneria i tak nie najgorsza, napewno lepsza niż łazienkowa czy w kuchni  nad garami. Niema to jak foto nad wodą, na tle zieleni a i w tym przypadku nie jest źle.

(2011/04/04 13:30)

radek123


Witam . Pewno go zważył na tej wadze zielonej a potem usmażył w frytkownicy  , wypylił i się porzygał smacznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    (2011/04/04 13:33)

JKarp


Cześć
Ja mówię szkoda, że ją zabił. Nie jestem walczącym NK czy C&R - ma takie prawo i tyle.
Karpi jest dużo powiadacie. Kiedyś z 20 lat temu było dużo różanek. Nie było lepszego żywca na okonie. Wiem, małże ( właściwie ich brak ) i brudna woda zrobiły swoje. Ale 20 lat temu nawet nie pomyślałem, że mogą być pod ochroną. Ale w sadzykach na okonie były w większości różanki. Przy brzegach było różowo z takim błękitnym odcieniem od tych rybek. Były i kiedyś jesiotry w naszych rzekach...
Zdrowy rozsądek to jest to czego nam często brak.
Ja świata nie naprawię ( mentalności wędkarzy ).
Zdjęcie makabryczne i nie powinno znaleźć się w galerii takie jest moje zdanie.
Ciekawe co to za rany ( chyba rany ) przy płetwie piersiowej?
Janusz JKarp (2011/04/04 13:43)

striggley


zero szacunku dla ryb kolega powinien zwrocic mu wolnos ale jak widac nie zrobil tego


kolejny bzdurny wątek pseudo obrońców zwierząt c&r

jak chcesz zamieszczę zdjęcie krowy  czy prosiaka i napisze że go zjadłeś w niedziele na obiad
człowieku zastanów się , myślisz że teraz wszyscy będą komentować " biedna rybka mogła żyć "
miliony ludzi karpia je w święta i powszednie dni

czy gościu na zdjęciu ma niewymiarowego szczupaka w okresie ochronnym czy inną rybę ?
czy Ciebie ten karp tak boli ? chciałbyś takiego na kiju poczuć co ? (2011/04/04 13:51)

bosman9090


szkoda ryby..smacznego..ale każdy wędkarz ma prawo zabrać rybę którą złowił do domu.oczywiście musi mieć odpowiednie wymiary itp itd :)ale ryby naprawdę szkoda  (2011/04/04 13:53)

dudus791


tak jak mowisz jego sprawa co zrobil z tym karpiem ale takie fotki nie powinien pokazywac (2011/04/04 13:59)

striggley


szkoda ryby..smacznego..ale każdy wędkarz ma prawo zabrać rybę którą złowił do domu.oczywiście musi mieć odpowiednie wymiary itp itd :)ale ryby naprawdę szkoda 

szkoda Ci tej ryby ? a co zrobiłeś ze swoimi karasiami ? leżą sztywne jak deski
jak Ci szkoda ryb to nie kalecz ich hakami nie łap nie ruszaj znajd sobie  inne hobby
ludzie popadają już w paranoje co do zabranych ryb z łowisk (2011/04/04 13:59)

bosman9090


moje karasie spokojnie pływają po stawie  nr 1 na Żwirowni Pilce kolegoa ja napisałem że rybka ładna i szkoda ale to Twoja sprawa co z nim zrobiłeś :)więc nie zaczynajmy nie potrzebnych dyskusji.a jeśli interesują Cię karasie zapraszam na wypad (2011/04/04 14:03)

bosman9090


znaczy tego gościa sprawa  (2011/04/04 14:04)

rafall



zero szacunku dla ryb kolega powinien zwrocic mu wolnos ale jak widac nie zrobil tego


kolejny bzdurny wątek pseudo obrońców zwierząt c&r

jak chcesz zamieszczę zdjęcie krowy  czy prosiaka i napisze że go zjadłeś w niedziele na obiad
człowieku zastanów się , myślisz że teraz wszyscy będą komentować " biedna rybka mogła żyć "
miliony ludzi karpia je w święta i powszednie dni

czy gościu na zdjęciu ma niewymiarowego szczupaka w okresie ochronnym czy inną rybę ?
czy Ciebie ten karp tak boli ? chciałbyś takiego na kiju poczuć co ?


tak czytam o dłuższego czasu te niektóre wątki odnośnie łapania i wypuszczania to sobię myśle że w ogóle nie powinniśmy łapac rybek bo haczyk wbity też krzywdzi rybkę a nie daj boże za głęboko go połknie. w całości  się zgadzam z kolegą  striggley
 pozdro dala wszystkich portalowiczów (2011/04/04 14:12)

striggley


moje karasie spokojnie pływają po stawie  nr 1 na Żwirowni Pilce kolegoa ja napisałem że rybka ładna i szkoda ale to Twoja sprawa co z nim zrobiłeś :)więc nie zaczynajmy nie potrzebnych dyskusji.a jeśli interesują Cię karasie zapraszam na wypad

to czy one pływają wiesz tylko ty :)
u mnie też są karasie , osobiście raz tylko złowiłem małego smyka , dzięki za zaproszenie ale wolę łowić inne rybki .....wracając do tematu  muszę przyznać że masz rację co do stwierdzenia "NIEPOTRZEBNA DYSKUSJA " czasami mam wrażenie że C&r i no kill i wszystkie inne dziwne sekty specjalnie prowokują do takich dyskusji . To jest forum dla wszystkich wędkarzy tych co jedzą rybkę i tych co wypuszczają więc żadna ze stron nie ma prawa narzucać drugiej swoich praktyk i zachowań to tyle ode mnie . (2011/04/04 15:35)

rubin44wr


Jesteśmy drapieżnikami,polujemy na to co by nasz głód był zaspokojony.Ja łowię tyle ile potrafię zeżreć.Nie widzę nic dziwnego w tym ze co złowię to zjem,a już co to na patelenkę podchodzące nie przepuszczę. niektórzy powiedzą ze jestem mięsiarzem.To już mnie nie obchodzi,to ich problem.Jesteśmy ssakami, urodził się każdy z instynktem polowania.Zaraz ktoś powie mięsiarz jestem.Otóż nie,uwielbiam fałne i florę.Jeżeli nie konsumujesz mięsa,to twoja sprawa,ale też nie powinieneś nie konsumować zieleniny.Bo niszczysz wszystko co piękne dla oka. (2011/04/04 15:54)

u?ytkownik57785


A ja jestem na tego gościa wściekły! Cham i prostak, morderca, mięsiarz i ..................sknera! Bo się nie podzielił, a ja uwielbiam karpia w dzwonkach z frytownicy na chrupko! :) Bardzo mu zazdroszczę, bo u nas na łowiskach jest trudno o karpia, a w sklepie te ceny ryb powalają na kolana. Pozostaje mi więc życzyć mu SMACZNEGO KOLEGO :) (2011/04/04 16:05)

rubin44wr


Mi też nic nie pozostaje jak pożyczyć mu smacznego
No Macieju rozumiem cię,Widać był tak spragniony, ze nie mógł się podzielić zdobyczom. (2011/04/04 16:11)

rubin44wr


Ja tam mu nie zazdroszczę.Oddał bym tego karpia ,za leszczola.Wolę lecha ,niżeli takiego prosiaka,i to w 100 procentach.Przynajmniej zimne by było,jeżeli nie to prosto z lodówki (2011/04/04 16:17)

u?ytkownik57785


Naprawdę mu zazdroszczę, bo kilka osób zje pyszną kolację, za niewielkie pieniążki (koszt wyjazdu na ryby). U nas za takiego karpia trzeba by było zapłacić w sklepie albo na komercji ponad 50,- zł. (2011/04/04 16:18)

u?ytkownik57785


Ja tam mu nie zazdroszczę.Oddał bym tego karpia ,za leszczola.Wolę lecha ,niżeli takiego prosiaka,i to w 100 procentach.Przynajmniej zimne by było,jeżeli nie to prosto z lodówki




No tak, leszcz też jest pycha, ale tego Ci u nas dostatek.... :)

(2011/04/04 16:20)

rubin44wr


Ty Bambaryło jeden.pomyślał by kto że ty na takiego karpiszonka .Toż to szok; (2011/04/04 16:22)