Znowu ?

/ 4 odpowiedzi

Zaraz dziady rzucą mi się gardła.

Ale zaryzykuję. Znowu wpadka zarządu. Właśnie opublikowano jego nowy skład ( po WZSW ). Wymieniono jedynie 6 nazwisk i funkcji. Zapomniano między innymi o jednym z wice prezesów. A przecież obecnie mamy 9 członków ZK !

Proszę mi nie wciskać, że strona jest w " reorganizacji". To zwykłe niechlujstwo !

Wczoraj byłem w przychodni na Romera, gdzie mieści się siedziba Koła. Na tablicy informacyjnej Koła od lutego wisi zawiadomienie o WZSW, sklad "starego" ZK, nieaktualne dane i wyblakła fotka.( zrobiłem fotkę ).  W okolicy tablicy przewija się codziennie co najmniej kilkadziesiąt osób. Tablica miała promować nasze Koło. Promuje ?  Dziwne, tym bardziej, że wszyscy członkowie ZK przechodzą obok niej przynajmniej raz w tygodniu i nikomu nie wpadło do głowy, żeby to zmienić ! Co robi Gospodarz Koła ?

Zastanawia mnie też, dlaczego zniknął ze strony Regulamin Prac Zarządu. Dziwne, bo w protokołach nie zauważyłem decyzji i uchwały o rezygnacji z tych zapisów.

Dziku

No i sam widzisz,nie wiesz już co masz pisać to usiłujesz obrażać ludzi. Nie będą dziady rzucały się Tobie do gardła, bo to trzeba się na takim pokrzywdzonym człowiekiem jedynie z ubolewaniem i ze współczuciem pochylić. A co do reszty Twojego wpisu to i tak jakby wszystko było ok to i tak, jak Ci już odpisałem w niedawno komentarzach, byś się czepiał. Nie możesz po prostu przeboleć, że nie udało się przerobić koła na wzór partii z nieomylnym prezesem w Twojej osobie. Zbigu 28 naprawdę Tobie współczuję, to musi być niezwykle traumatyczne doświadczenie dla Ciebie.

Pozdrawiam,

Rzucający się do gardła Dziad (2013/04/05 17:53)

t12tom

wow (2013/04/09 11:16)

darecki1979

Kolego Zbig28 widzę że znowu zaczynasz się czepiać na zasadzie, a znowu ich wku...e. Jeżeli nie umiesz się poruszać po stronie www koła to nie pisz o niej bzdur. W kontakcie masz wymienione kontakty do najważniejszych osób w zarządzie, a jest jeszcze zakładka "Nasze koło", a w niej "Władze i organy koła" i tam masz wykaz pełnego zarządu koła. Jak byś nie mógł znaleźć proszę link: http://ursynow.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-ursynow,159,161,277.html.

Jeżeli masz jakieś konstruktywne pytania do strony i/lub nie możesz czegoś znaleźć to pisz do mnie lub zadzwoń, a nie robisz aferę na forum.

A jeżeli się tak zastanawiasz co robi gospodarz koła to mnie zastanawia jak idą twoje przygotowania do zjazdu delegatów oraz przygotowania do kandydowania do zarządu okręgu ? (2013/04/13 13:49)

Zbig28

Kolego darecki1979.

Do nikogo się nie czepiam, nikogo nie chcę wqrwiać, ni robię afer na forum i nie mam złych intencji.

Po stronie koła potrafię się poruszać, chociaż przyznam, że nie zawsze jest to łatwe i proste. Ta strona jest ciągle w "bałaganie" . Mam nadzieję, że w końcu zniknie z niej mój tekst w zakładce Nasze Koło ! Stać was na lepszy ! Tym bardziej, że ten w wielu fragmentach jest nieaktualny. Fotka też, gdyż ten Kolega jest już w innym kole.

Dzięki za link dotyczący składu zarządu. W momencie pisania mojego posta na forum skład zarządu wyglądał inaczej. Był uszczuplony o kilka osób. Tabele wyników zawodów nadal są nieprawdziwe. Ta z Łąńska wręcz nie zawiera wyników. A wisi ciągle na stronie. To w skrócie....

Co do mojego przygotowania na WZD OM?  Będę na tyle, na ile mnie przygotujecie. Mam tam pójść nie jako ZA, ale osoba was reprezentująca i  z waszymi postulatami i projektami uchwał oraz wniosków. Macie takie ? 

PS.

Przestań więc się dopierniczać i  namów kolegów z ZK na uaktualnienie tablicy.

(2013/04/15 00:20)