Zaloguj się do konta

Zniżka w opłatach PZW i na kupno sprzętu wędkarski

utworzono: 2012/12/26 12:58
marecki27-1979

Ostatnio przeczytałem w WŚ nr styczniowy o tym niechlubnym procederze wyławiania karpi w różnych wodach i sprzedawaniu ich potem  na komercyjne akweny.
Wpadł mi do głowy pewny pomysł,skoro PZW jest głuche na petycje wędkarzy odnośnie nowych wymiarów górnych i dolnych to może teraz posłucha?
Do rzeczy,może udałoby się dogadać z nimi i ze sprzedawcami sklepów wędkarskich ,że za to że wypuszczamy np.szczupaka czy okonia(dł. do ustalenia poszczególnej ryby) to Pzw dają nam np.punkty ,a my potem za te punkty mamy zniżkę w opłatach , a potem w sklepie przy zakupie nowego sprzętu? Wiem,trochę to szalone,bo jak mamy udowodnić że wypuściliśmy rybę? Cóż jedyne wyjście to fotki z datą lub film-chyba.
To już są sprawy techniczne ale sama idea wg mnie jest warta przemyślenia-a co wy na to drodzy forumowicze? Jak oceniacie taki pomysł? Czy jest szansa na zmiany i jak to uczynić?
Czekam  na komentarze i opinie.Żeby tylko nie skończyło się jak zwykle,czyli zero zmian w PZW.
Pozdrawiam wszystkich. [2012-12-26 12:58]

egzekutor

Jak kolego wyobrażasz sobie, że sklepy będą dawać znizki na co kolwiek, prezcież właścicieli nie interesują ryby tylko sprzedaż. A PZW z pewnościa nie pozbawi się choćby złotówki temat beton tak jak w piłce nożnej [2012-12-26 13:31]

ryukon1975

1.Jak udowodnić że wypuściłem jakąś rybę?
2.Sklepy wędkarskie i PZW są niezależne od siebie i nie nawiążą raczej żadnej współpracy na gruncie finansowym.
[2012-12-26 13:50]

tonyrebeliant1

Rownie dobrze,mozesz wystapic o znizke w placeniu podatkow do Ministerstwa Finansow. Tez Ci jej udziela. ;))) [2012-12-26 13:54]

kieloni

pomysł fajny :) ale raczej ciężki do zrealizowania .. [2012-12-26 14:00]

marecki27-1979

2.Sklepy wędkarskie i PZW są niezależne od siebie i nie nawiążą raczej żadnej współpracy na gruncie finansowym.

1.tylko zdjecie z data lub film,są komórki gdzie w kilka chwil wysyłasz zdjęcie ryby przy miarce,masz świadka.
2.Są niezależne a może czas to zmienić?

[2012-12-26 16:24]

ryukon1975

1.tylko zdjecie z data lub film,są komórki gdzie w kilka chwil wysyłasz zdjęcie ryby przy miarce,masz świadka.
2.Są niezależne a może czas to zmienić?

1.Nawet nie wiesz ile medali rozdały gazety na podstawie fałszywych zdjęć.
2.Jak zmienić niezależność prywatnych sprzedawców w demokracji?Powrót do komuny? :)
[2012-12-26 16:33]

marecki27-1979

1.Domyślam się kolego jak to z medalami jest.Idąc Twoją logiką można wszytko podważyć,zlekceważyć i zanegować.
2.Może wybrać w każdym 1 mieście jeden sklep który doga się z Pzw na temat refundacji,pzw nie zbiednieje a korzyści będą dla wszystkich.Poza tym demokracja jest dla ciebie takim wspaniałym systemem? Znam wielu ludzi którzy chcieliby powrotu komuny jak to piszesz.Tak więc z chwaleniem demokracji powoli...

[2012-12-26 16:39]

adler

Witajcie.

#marecki27-1979

Marku, spokojnie, wyluzuj. Każdy ma swoje zdanie i wolno mu. Jeśli się z kimś nie zgadzasz to nie odpowiadaj na te posty. Po prostu ignoruj to co Ci nie pasuje. Nie musimy szukać zwady, jeśli czyjeś zdanie jest inne. 

Proszę uszanuj innych , a sam będziesz szanowany. 

Pozdrawiam Krzysztof.

[2012-12-26 17:34]

marecki27-1979

Racja,ale czasem wydaje mi się ,że nikogo zmiany nie interesują.
Czyli jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?
Jak ktoś ma inne zdanie jego sprawa.
Pozdrawiam
[2012-12-26 18:04]

Iras1975

Pomysł ze sklepami pominę, a co do zniżek w opłatach, to jest dobra myśl. Tylko jak to wszystko poskładać do kupy?

Pytanie na które chyba nikt nie znajdzie odpowiedzi.:)

Co z wędkarzami chcącymi wypuszczać ryby, ale nie potrafiącymi ich złowić?

Taki wędkarz też powinien mieć zniżki(moim zdaniem), ale nie będzie w stanie zebrać punktów.

[2012-12-26 18:07]

ryukon1975

Racja,ale czasem wydaje mi się ,że nikogo zmiany nie interesują.
Czyli jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?
Jak ktoś ma inne zdanie jego sprawa.
Pozdrawiam

Ja tylko wypowiedziałem swoje zdanie w tym temacie.
Chcesz zmieniaj.Powodzenia.
[2012-12-26 18:10]

marecki27-1979

Kolego ,ja szanuje bardzo twoje zdanie i innych.Tak chcę zmieniać ale nie wiem jak,po to piszę bo z waszą pomocą coś zmienimy,los ryb wam i mi nie jest obojętny.Kropla drąży skałę...
Jest wielu ludzi którzy chcą zmian,ale co z tego? Potrzeba zmian jest,ale jak to czynić?
Pomysły,sugestie mile widziane.
[2012-12-26 18:41]

marecki27-1979

Pomysł ze zniżką w sklepach jest propozycją ,może być ale nie musi być na pewno.
Pozdrawiam
[2012-12-26 18:44]

Iras1975

Pomysł ze zniżką w sklepach jest propozycją ,może być ale nie musi być na pewno.
Pozdrawiam

Ok, ale spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie. Założyłeś wątek, ale chyba nie masz pojęcia z czym się mierzysz.

Czekam.:)

[2012-12-26 18:47]

tonyrebeliant1

Na moj gust pomysl sprzedawania tanszych licencji dla wypuszczajacych ryby jest ok. [2012-12-26 18:57]

MASTINO

.......Sie naśmiałem...........:))))))) Widzę już to:  -Poproszę ulgową, bo ja duże ryby łowię i wypuszczam, oto zdjęcia, szwagier trzaskał, obok moja żona i nowiusieńki skuter, ładne co nie?.... -Oczywiście proszę pana, już daję ulgową, a jakby pan tak złowił jeszcze 11 sztuk, to byłoby gratis i wędka z mojego sklepu do wyboru, PZW funduje..... :))))))) 

Hahahahahaha.........

[2012-12-26 19:13]

marecki27-1979

Pozdrawiam

Ok, ale spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie. Założyłeś wątek, ale chyba nie masz pojęcia z czym się mierzysz.

Czekam.:)

Nie do końca wiem o co ci chodzi? Załóżmy że pzw idzie na to.W każdym mieście jest przynajmniej 1 sklep który daje takie zniżki,łapiesz rybę i wypuszczasz,potem idziesz do pzw z dowodem wypuszczenia,ci potwierdzają że to prawda,dają ci kupon np,czy punkty wpisują ,ty idziesz do sklepu i masz zniżkę.Czego jeszcze nie rozumiesz? Po to napisałem,cały ten wątek bo chcę żebyś ty np i inni pomogli co zrobić żeby zmiany przyszły!

[2012-12-26 19:20]

marecki27-1979

Potem pzw rozlicza się np co miesiąc ze sklepem,płaci sklepowi pieniędzmi które ma ze składek.
Jak ty masz lepsze pomysły to zapraszam,z chęcią poczytam a nawet poprę.
pozdrawiam
[2012-12-26 19:22]

Arcymisiek

Dla mnie też ten pomysł pachnie odrobiną SF.Może gdzieś na planecie Melmac,gdzie mieszka Alf tak mają:).

[2012-12-26 19:23]

marecki27-1979

.......Sie naśmiałem...........:))))))) Widzę już to:  -Poproszę ulgową, bo ja duże ryby łowię i wypuszczam, oto zdjęcia, szwagier trzaskał, obok moja żona i nowiusieńki skuter, ładne co nie?.... -Oczywiście proszę pana, już daję ulgową, a jakby pan tak złowił jeszcze 11 sztuk, to byłoby gratis i wędka z mojego sklepu do wyboru, PZW funduje..... :))))))) 

Hahahahahaha.........

Cóż kolego aż tak daleko bym nie poszedł,ale jak masz lepszy pomysł to zapraszam,pisz....

[2012-12-26 19:24]

marecki27-1979

Dla mnie też ten pomysł pachnie odrobiną SF.Może gdzieś na planecie Melmac,gdzie mieszka Alf tak mają:).

Rozumiem,czyli wszytko jest ok według ciebie i nie trzeba nic zmieniać,masz pomysł? Pochwal się!

[2012-12-26 19:25]

Arcymisiek

Rozumiem,czyli wszytko jest ok według ciebie i nie trzeba nic zmieniać,masz pomysł? Pochwal się!

Nie,no pomysł jest całkiem OK:),punkciki bym szarpał jak wściekły:)hahaha

[2012-12-26 19:31]

Iras1975

"Nie do końca wiem o co ci chodzi? Załóżmy że pzw idzie na to.W każdym mieście jest przynajmniej 1 sklep który daje takie zniżki,łapiesz rybę i wypuszczasz,potem idziesz do pzw z dowodem wypuszczenia,ci potwierdzają że to prawda,dają ci kupon np,czy punkty wpisują ,ty idziesz do sklepu i masz zniżkę.Czego jeszcze nie rozumiesz? Po to napisałem,cały ten wątek bo chcę żebyś ty np i inni pomogli co zrobić żeby zmiany przyszły!"

Jak można nie zrozumieć pytania które zadałem?

Nie rozumiem tego.

[2012-12-26 19:31]

Arcymisiek

Na moj gust pomysl sprzedawania tanszych licencji dla wypuszczajacych ryby jest ok.

Tak , to całkiem ciekawy pomyśł,coś w stylu karty sportowej,gdzie ryby się łowi robi zdjęcie,buzi i do wody.Mój znajomy w Holandii na takiej sportowej licencji jedzie , która tam kosztuje "psie"grosze.

[2012-12-26 19:38]

mr Artur

to w momencie wypuszczania może jeszcze mamy zawracać tyłki PSR SSR lub Straży Miejskiej lub Policji -- bo bez poświadczenia nie będzie honorowane

a zniżki jakie -- za 5 cm ponad wymiar 5% za 10 10 itd
[2012-12-26 19:44]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia