Zaloguj się do konta

Zniżka na sprzęt

utworzono: 2010/10/21 20:56
jmakd

Sezon się powoli kończy, mam pytanie czy w sklepach internetowych będą wyprzedarze posezonowe świąteczne czy jak tam zwał.

Może ktoś zna dobre sklepy internetowe które warto odwiedzić w zimowe wieczory?

[2010-10-21 20:56]

robertxxx62

Często takie wyprzedaże na allegro są .
[2010-10-21 20:58]

ryukon1975

Różnice cen w sklepach są tak ogromne że warto je zawsze sprawdzić przed zakupem.Ostatnio wpadła mi w oko różnica na kiju z serii Daiwa Mortehan w MullerFishing 2318 zł -ten sam kij w Fishing Mart 1300 zł.Nie pozwolił bym sobie na 2318 zł,ale to piękny sprzęt i zastanawiam się nad tym 1300zł.Dodam że chodzi mi o kij Daiwa Mortehan Wading Master 2,75 m 5-28 g.Na prawdziwe wyprzedaże warto poczekać do stycznia,jak minie gorączka zakupu prezentów i przyjdzie zastój w sklepach wędkarskich.W styczniu i lutym sprzęt kupują tylko prawdziwi wędkarze nie niedzielni i ci którzy wiedzą jak zaoszczędzić trochę kasy.Pozdrawiam.Życzę jasności umysłu w czasie zakupów a nie pustego portfela po:).
[2010-10-21 21:26]

jeremi88

no nie wiem allegro nie jest takie dobre .Już dwa razy moi koledzy kupowali sprzęt na allegro i do dzisiaj go niedostali .Według mnie to radzę kupować w sklepach internetowych , które mają własne sklepy normalnie , a nie tylko w internecie.

[2010-10-22 10:51]

dariuszdyl

no nie wiem allegro nie jest takie dobre .Już dwa razy moi koledzy kupowali sprzęt na allegro i do dzisiaj go niedostali .Według mnie to radzę kupować w sklepach internetowych , które mają własne sklepy normalnie , a nie tylko w internecie.

Kupiłem sporo sprzętu na allegro - kije, kołowrotki, żyłki i woblery, dla syna buty i koszulki klubowe oraz dla żonki stare talerze z sygnaturami i jeszcze nie miałem problemu, zawsze płacę przelewem. [2010-10-22 14:50]