Zniszczone auto

/ 14 odpowiedzi
Witam jak i na Wiśle tak i na zbiorniku Plecewice.Dnia 05.08.2014/06.08.2014 Zniszczono szybę skąd zabrano radio firmy Philips oraz pokrowiec wędkarski.Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ayem

KURES..O!!!!!! (2014/08/06 18:44)

SVT

Tak to jest kiedy są wakacje. Dzieci wychowane pod skrzydłem złodzieji, mają to we krwi. Zapewne poszła banda przygłupków z jednym kolegom wędkującym, ponieważ poinformował ich że jest dużo wędkarzy. Auta stoją i sprzętu dużo mają, to trzeba coś ukraść. Później za sprzęt kupić zielska i tanich trunków.

PS: Nikt Ci się kolego nie przyzna. A ten co był z winowajcą, będzie cicho siedział i się cieszył. Taka to jest ta dzisiejsza młodzież. (2014/08/06 19:00)

Bernard51

Nie korzystam z łowisk gdzie samochód miałbym zostawić z dala od miejsca w którym wędkuje. Jeżeli już przyjdzie mi korzystać z takiego miejsca wyładowuję sprzęt i samochód odprowadzam na podwórko gospodarza najbliższego wody, płacąc za parkowanie, i drałuję na piechty choćby i kilometr. Nie tylko rozwydrzona młodzież korzysta z okazji są i tacy którzy na bajórę muszą zarobić aby wypić. (2014/08/06 20:27)

użytkownik27096

Nie chcę być nie miły ale może wystarczyło nie zostawiać pokrowca a tak to może myślał, że jest i sprzęt w środku. Osobiście jak jadę na nockę to zazwyczaj składam tylne siedzenia i widać, że nic w bagażniku nie mam a nawet jak nie składam to roleta odsunięta zostaje.   (2014/08/06 20:39)

tonyrebeliant1

Nie chcę być nie miły ale może wystarczyło nie zostawiać pokrowca a tak to może myślał, że jest i sprzęt w środku. Osobiście jak jadę na nockę to zazwyczaj składam tylne siedzenia i widać, że nic w bagażniku nie mam a nawet jak nie składam to roleta odsunięta zostaje.  

Zapewniam Cię szanowny Kolego,że to nie wina tego kto zostawił coś w samochodzie, tylko tego co wybił szybę i ukradł. Zawsze mnie to dziwiło. Dlaczego w Polsce Policja prowadzi akcje propagandowe typu : "Zabezpiecz swoje mieszkanie,przed złodziejem kiedy wyjeżdżasz na wakacje." Zamiast tych złodziei łapać. Bez urazy, ale piętnować trzeba złodziei, a nie uczciwych ludzi. (2014/08/06 21:56)

Jędrula

Nie chcę być nie miły ale może wystarczyło nie zostawiać pokrowca a tak to może myślał, że jest i sprzęt w środku. Osobiście jak jadę na nockę to zazwyczaj składam tylne siedzenia i widać, że nic w bagażniku nie mam a nawet jak nie składam to roleta odsunięta zostaje.  

Zapewniam Cię szanowny Kolego,że to nie wina tego kto zostawił coś w samochodzie, tylko tego co wybił szybę i ukradł. Zawsze mnie to dziwiło. Dlaczego w Polsce Policja prowadzi akcje propagandowe typu : "Zabezpiecz swoje mieszkanie,przed złodziejem kiedy wyjeżdżasz na wakacje." Zamiast tych złodziei łapać. Bez urazy, ale piętnować trzeba złodziei, a nie uczciwych ludzi.

Oj Kolego , widać , że nie znasz takich przysłów jak np.  ''strzeżonego Pan Bóg strzeże '' albo '' okazja czyni złodzieja '' . Po drugie masz widać mała wyobraźnie skoro piszesz takie rzeczy . Pamiętaj , że lepiej zapobiegać niż leczyć .

(2014/08/06 22:13)

Jędrula

Według mnie to doskonałe wyjście na złodzieja aczkolwiek na złośliwca już nie .

(2014/08/06 22:18)

tonyrebeliant1

Oj Kolego , widać , że nie znasz takich przysłów jak np.  ''strzeżonego Pan Bóg strzeże '' albo '' okazja czyni złodzieja '' . Po drugie masz widać mała wyobraźnie skoro piszesz takie rzeczy . Pamiętaj , że lepiej zapobiegać niż leczyć .dziZnam te przysłowia. Zwlaszcza to pierwsze jest durne i zaprzecza samo sobie. Czyż nie tak? A wyobrażni mi też nie brakuje,dzięki niej jestem tu gdzie jestem i robie to co robie,czyli to co lubie. (2014/08/06 22:46)

Jędrula

Durne... ?! Widzę , że nie tylko wyobraźni Ci brakuje , mimo wszystko pozdrawiam i jak będziesz w Polsce to lepiej nic cennego nie zostawiaj w samochodzie . (2014/08/06 22:49)

tonyrebeliant1

Miło,również pozdrawiam. Ale jednak jestem zdecydowanie za karaniem patologii, a nie piętnowaniem uczciwych obywateli co zostawili coś na siedzeniu. (2014/08/06 22:57)

Jędrula

Miło,również pozdrawiam.
Ale jednak jestem zdecydowanie za karaniem patologii, a nie piętnowaniem uczciwych obywateli co zostawili coś na siedzeniu.

To bardzo ciekawe ale ja też :)

(2014/08/06 22:59)

saviano

Taki to już mamy "wspaniały" kraj, gdzie ściga się osoby nagrywające/upubliczniające przekręty, a sami przestępcy chodzą i śmieją się do kamery. Ja na ryby jeżdżę 22 letnim autem - podrapane, pordzewiałe, poobijane. W bagażniku czasami coś zostawiam, ale na wierzchu - nic i nigdy. Czego oko nie widzi, tego sercu nie żal... (2014/08/07 08:55)

użytkownik27096

Zapewniam Cię szanowny Kolego,że to nie wina tego kto zostawił coś w samochodzie, tylko tego co wybił szybę i ukradł. Zawsze mnie to dziwiło. Dlaczego w Polsce Policja prowadzi akcje propagandowe typu : "Zabezpiecz swoje mieszkanie,przed złodziejem kiedy wyjeżdżasz na wakacje." Zamiast tych złodziei łapać. Bez urazy, ale piętnować trzeba złodziei, a nie uczciwych ludzi.

Ale ja wcale nie twierdzę, że to wina tego kto zostawił lecz daję radę na przyszłość żeby lepiej unikać takich sytuacji bo to polska i okazja czyni złodzieja dobrze się sprawdza.  (2014/08/07 15:23)

KarolRom

Kolejna kradzież sprzętu z soboty na niedziele nastąpiła .Zginą komplet 2 feederów firmy Mikado oraz kołowrotki Okumy .Jeżeli będzie ktoś coś wiedział o sprzedaniu takich zestawów proszę o priv   (2014/08/19 18:30)