Znikające grupy

/ 39 odpowiedzi
Woa-VooDoo

A powiedzcie mi , po co w ogóle są takie grupy , co one takiego robią ? Rozumiem gdyby to były zamknięte grupy lub aby dołączyć to należy zdać test.
Co z tego że zadam pytanie do grupy skoro może do niej wejść jakiś miłośnik ptaków i zacząć pierniczyć te swoje farmazony o ekologi... (2011/12/23 16:00)

użytkownik97435

Te grupy są po to, by się izolować. To takie izolatki jak w "głupich domach" :)   (2011/12/23 16:57)

użytkownik32263

Te grupy są po to, by się izolować. To takie izolatki jak w "głupich domach" :)  

Nie żeby się izolować lecz rozmawiać w gronie ludzi zainteresowanych danym tematem bez niepotrzebnego offtopowania. Choć aby to się sprawdziło grupy te powinny być zamknięte.Przynajmniej był by spokój. Ale ja na moją grupę akurat nie mogłem narzekać. Wręcz przeciwnie. Nie dość że największa to można było ją stawiać za wzór dla całego forum jak na nim powinno się zachowywać. Na bodaj 309 wędkarzy i ok 30 wątków podjąłem tylko jedną interwencję! Zresztą wystarczy poczytać wątki o sandaczach z jezior czy rzek. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego! (2011/12/23 21:28)

Zibi60

Błąd Tomku, nie wiem czy teraz będzie spokój ? (2011/12/23 21:54)

użytkownik32263

Odkopuję wątek, niestety muszę:-(

Droga Redakcjo, co się stało z najprężniejszą specjalistyczną Grupą "Sandacz na spinning"? Od jakiegoś czasu zniknęła całkowicie. Jakieś prace modernizacyjne czy o co chodzi?

A może ktoś z userów wie dokładniej co się stało? Za każdą informację będę wdzięczny.

Pozdrawiam
Tomek (2015/04/19 01:43)

Diablo

Dołączam się do pytań Tomasa81.

Zniknęła moja grupa "Nocni Łowcy" Jedna z pierwszych grup, która miała już blisko 1000 użytkowników. Wchodzę jak codzień by zaakceptować podania a tu nie mam grupy. Wszystkie wątki z mojej grupy zostały przeniesione do innej grupy do której nawet nie jestem zapisany. O co w tym chodzi? (2015/04/19 08:56)

Artur z Ketrzyna

Dołączam się do pytań Tomasa81.

Zniknęła moja grupa "Nocni Łowcy" Jedna z pierwszych grup, która miała już blisko 1000 użytkowników. Wchodzę jak codzień by zaakceptować podania a tu nie mam grupy. Wszystkie wątki z mojej grupy zostały przeniesione do innej grupy do której nawet nie jestem zapisany. O co w tym chodzi?

Zapytaj się może kto uznał że twoja grupa to powielenie tamtej (dublowanie) i je połączył...
Powołując się na regulamin forum i ....

Resztę na priv... (2015/04/19 10:31)

Diablo

Grupa była założona ok 3 lata temu miała niecałe 1000 użytkowników a teraz wrzucili wszystko do grupy która ma 500 użytkowników. Co najlepsze nie jestem członkiem tej grupy a większość założonych przeze mnie wątków jest właśnie w tej grupie. Ktoś nieźle spartaczył robote. (2015/04/19 10:53)

Bernard51

Popieram ten wątek, nie potrzebnie z dużych i dobrze działających zrobiono dodatek do grupy w moim mniemaniu "słabej", może mniej aktywnie członkowie tej grupy się udzielali ale było wiadomo gdzie co szukać aby wrócić do starszych tematów. W tej chwili jest troszkę bałagan z tym szukaniem. (2015/04/19 11:51)

Artur z Ketrzyna

Grupa była założona ok 3 lata temu miała niecałe 1000 użytkowników a teraz wrzucili wszystko do grupy która ma 500 użytkowników. Co najlepsze nie jestem członkiem tej grupy a większość założonych przeze mnie wątków jest właśnie w tej grupie. Ktoś nieźle spartaczył robote.

Napisałeś do redakcji w tej sprawie? (2015/04/21 19:08)

użytkownik32263

Grupa była założona ok 3 lata temu miała niecałe 1000 użytkowników a teraz wrzucili wszystko do grupy która ma 500 użytkowników. Co najlepsze nie jestem członkiem tej grupy a większość założonych przeze mnie wątków jest właśnie w tej grupie. Ktoś nieźle spartaczył robote.

Napisałeś do redakcji w tej sprawie?

Ja napisałem 2 dni temu w sprawie swojej "Sandacz na spinning" i dupa, żadnej odpowiedzi nie dostałem. Jedynie na samym początku standardowe PW, który każdy dostaje po wysłaniu wiadomości do redakcji. Ale żeby się ustosunkować od zapytania to już nie łaska, nawet nie odczytali jej. Choć była odpowiednio zatytułowana, aby zwrócić uwagę. Redakcja ma wszystko w dupie! Tylko kasa ich interesuje z reklam, VIP itp. Ten portal faktycznie zszedł już na psy! (2015/04/24 22:46)

Jack14

Nie na psy tylko na "Żubra" :-)))) (2015/04/25 15:07)

redakcja

Szanowni Użytkownicy. Wiele zmienia się teraz w portalu, jeszcze więcej zauważalnych rzeczy zmieni się niebawem a grupy są tego częścią. Niektóre były zdublowane, niektórych brakowało. więc porządkujemy. Zmiany są potrzebne i nieuniknione. Co do ciągłych zarzutów na temat reklam i komercji portalu - czy Państwo znają coś co funkcjonuje za darmo? Odpowiem krótko, po to by portal dalej był darmowy dla Użytkowników, musi zarabiać w inny sposób. Pozdrawiamy i prosimy o cierpliwość Wędkarską cierpliwość.  (2015/04/27 14:47)

Jack14

Droga Redakcjo, nikt nie wątpi, że za darmo to nawet od żebraka....
Tylko brak odpowiedzi na zadawane pytania..
Wysyłane maile itp.!
Prowadzi do tego właśnie..

Jeśli ma to być portal wędkarski to proszę się na tym właśnie skupić, jeśli to ma być wszystko w jednym to proszę również o taką informację.

(Wędkujemy i nie tylko lody kręcimy, piwo pijemy zarabiamy...)
Nie koniecznie (wszyscy) !

(2015/04/27 15:21)