Znikające odpowiedzi (archiwum)

/ 41 odpowiedzi / 2 zdjęć
u?ytkownik97760


Chyba jeszcze jest - Wątek :

Kolejna udana akcja antykłusownicza


Faktycznie jest, no cóż założył sobie temat to niech się sam w nim udziela. (2013/03/05 10:50)

perwer


Widzicie ,coś napisałem ,a wy macie podstawe do dyskusji ,kontrowersji i awersji - czyli coś sie dzieje ,a jak sie dzieje ,czyli życie portalowe idzie na przód.

  Tak z przymrużeniem oka,bo osobiście współczuje poważnego podejścia do różnych wpisów ,tematów i etc. - to kto jak kto ,ale moim skromnym zdaniem diablo powinien być tu ostatnią osobą która ma tego typu pretensje i kontrowersje  . Oczywiście wraz ze swoim zagorzałym kibicem i fanem .
  Trochej już jestem na tym portalu ,od  roku sporadycznie coś skrobne gdzie indziej niż w moim temacie ,gdzie znam ludzi i spotkałem sie z niektórymi. Nie angażuje sie przede wszystkim przez takie osoby jak kolega diablo ,który ma swoje za uszami ,a ostatnio próbuje być cacy .
  Dlatego na ludzi dwulicowych zawsze będe ciętych i te jego zagorzałe obrażanie swego czasu innych i  bezsensowne czepianie sie ludzi ,psucie tematów już na zawsze utkwiły mi w pamięci i tego typu narzekanie jak teraz to dla ludzi znających go -to jak płachta na byka.

 Bez względu na to jaki teraz jest cacy i jak go cały portal krzywdzi -współczuł mu nie będe .
 Co do tematu - to ta sprawa była już poruszana .
 Z takim sprawami  trzeba poradzić sie doświadczonych modków ,napisac do redakcji - ale jak sie prowadzi wojne ze wszystkimi ,to pozostaje żal na forum. (2013/03/05 12:01)

Diablo


Widzicie ,coś napisałem ,a wy macie podstawe do dyskusji ,kontrowersji i awersji - czyli coś sie dzieje ,a jak sie dzieje ,czyli życie portalowe idzie na przód.

  Tak z przymrużeniem oka,bo osobiście współczuje poważnego podejścia do różnych wpisów ,tematów i etc. - to kto jak kto ,ale moim skromnym zdaniem diablo powinien być tu ostatnią osobą która ma tego typu pretensje i kontrowersje  . Oczywiście wraz ze swoim zagorzałym kibicem i fanem .
  Trochej już jestem na tym portalu ,od  roku sporadycznie coś skrobne gdzie indziej niż w moim temacie ,gdzie znam ludzi i spotkałem sie z niektórymi. Nie angażuje sie przede wszystkim przez takie osoby jak kolega diablo ,który ma swoje za uszami ,a ostatnio próbuje być cacy .
  Dlatego na ludzi dwulicowych zawsze będe ciętych i te jego zagorzałe obrażanie swego czasu innych i  bezsensowne czepianie sie ludzi ,psucie tematów już na zawsze utkwiły mi w pamięci i tego typu narzekanie jak teraz to dla ludzi znających go -to jak płachta na byka.

 Bez względu na to jaki teraz jest cacy i jak go cały portal krzywdzi -współczuł mu nie będe .
 Co do tematu - to ta sprawa była już poruszana .
 Z takim sprawami  trzeba poradzić sie doświadczonych modków ,napisac do redakcji - ale jak sie prowadzi wojne ze wszystkimi ,to pozostaje żal na forum.


Czy mi się wydaję czy Twoje pierwsze zdanie to definicja trollingu na forum... pięknie się opisałeś.

Trochę źle zrozumiałeś moje intencje. Nie chodzi o to że cały portal mnie krzywdzi. To portal jest krzywdzony przez bezmyślne powstawanie grup i upychanie w nich na siłę wszystkich wątków. Przez poczynania niektórych moderatorów takich grup. 

Rozumiem istnienie grup i popieram ale nie w takiej formie jak to ma miejsce teraz. Załóżmy że kilka, kilkanaście osób łowi na tym samym zbiorniku i utworzą sobie grupę i opisują swoje przygody i spostrzeżenia - jest to moim zdaniem jak najbardziej w porządku jak chociażby grupa "Wędkarze z Torunia " Czy coś podobnego.

Ale są tematy dotyczące wszystkich wędkarzy bez wyjątku. Tak jak Przepisy wędkarskie, RAPR czy SSR - to dotyczy nas wszystkich i zamykanie takich grup uniemożliwiając tym samym wypowiedzi innym osobom to jest nieporozumienie. To działa na szkodę portalu a nie moją.

Co do Twoich zarzutów o to jakobym obrażał innych użytkowników. Nigdy nie użyłem wulgaryzmu ani wyzwiska na forum w stosunku do ktoregoś z użytkowników. Czy obrażam innych - no niestety jest kilka osób na portalu dla których posiadanie własnego zdania innego niż oni to największa dla nich obraza ale to już nie moja wina.

Co do moich relacji z moderatorami portalu - nie znasz ich jak widać :) (2013/03/05 12:37)

u?ytkownik145121


Z takim sprawami  trzeba poradzić sie doświadczonych modków ,napisac do redakcji 
To jeżeli kol. ma takie dojścia i możliwości to prosiłbym o interwencję .Ja do Redakcji piszę od roku , ale tam odpowiada mi jedynie przemiła sekretarka , a pomoc moderatorów polega głownie na usunięciu konta . (2013/03/05 19:53)

Diablo


I weź tu człowieku nie pisz w "tej" grupie. Pojawia sie nowy watek o rozdawaniu ryb na łowisku... Na szczęście wolny od wszelakich  grup i sekt więc odważylem sie zabrać głos. Odswierzam stronę żeby zobaczyć co napisałem i co widzę zabrałem głos w grupie "prawo i przepisy..." (2013/03/06 15:59)

JKarp


Już miałem to samo napisać.JK (2013/03/06 16:15)

Bernard51


Przecież polowanie cały czas trwa.... (2013/03/06 16:21)

Diablo


Przecież polowanie cały czas trwa....

Polowanie trwa zobaczcie za co złoszono na mnie naruszenie w wątku pt " Zakaz rozdawania ryb na łowisku"  Parodia... chyba sie ktoś tam zapomniał przelogować :) (2013/03/06 18:48)

JKarp


Wiesiek poczytaj wcześniejszy post:

 
Jack14

Przyznaję raz kiedyś ponad 10 lat temu przekazałem młodemu wędkarzowi szczupaka.

Szczupak był przyłowem, a młody chłopak pomógł w jego wyjęciu z wody.

Mam nadzieję, że to nie było rozdawnictwo?

To był jego pierwszy szczupak jakiego widział na własne oczy (oczywiście wymiarowy).

Radość dzieciaka nie do opisania."


Mam wrażenie nieodparte, że to była i jest prowokacja. Zarz się dowiesz, że to nie było na łowisku ;-)

JK

(2013/03/06 18:58)

u?ytkownik97760


Wiesiek poczytaj wcześniejszy post:

 
Jack14

Przyznaję raz kiedyś ponad 10 lat temu przekazałem młodemu wędkarzowi szczupaka.

Szczupak był przyłowem, a młody chłopak pomógł w jego wyjęciu z wody.

Mam nadzieję, że to nie było rozdawnictwo?

To był jego pierwszy szczupak jakiego widział na własne oczy (oczywiście wymiarowy).

Radość dzieciaka nie do opisania."


Mam wrażenie nieodparte, że to była i jest prowokacja. Zarz się dowiesz, że to nie było na łowisku ;-)

JK


A może dziś są imieniny Jacka i procenty swoje robią?

(2013/03/06 19:22)

JKarp


Niech ta wiosna już przychodzi ... (2013/03/06 19:41)

Iras1975


U mnie jezioro jeszcze pokryte lodem, ale na brzegu już widać oznaki wiosny. (2013/03/06 20:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Diablo


Wiesiek poczytaj wcześniejszy post:

 
Jack14

Przyznaję raz kiedyś ponad 10 lat temu przekazałem młodemu wędkarzowi szczupaka.

Szczupak był przyłowem, a młody chłopak pomógł w jego wyjęciu z wody.

Mam nadzieję, że to nie było rozdawnictwo?

To był jego pierwszy szczupak jakiego widział na własne oczy (oczywiście wymiarowy).

Radość dzieciaka nie do opisania."


Mam wrażenie nieodparte, że to była i jest prowokacja. Zarz się dowiesz, że to nie było na łowisku ;-)

JK


Zostawiłem na chwilke komputer żeby oczyścić umysł i spojrzeć na to trzeźwym okiem i nadal nie wiedziałem o co chodzi, o jaką "formule". Twój wpis poukładał mi wszystko w głowie. Masz rację to była prowokacja. Nie czepiłem się tego wpisu to i tak naruszenie zgłosił :)

(2013/03/06 22:07)

Artur z Ketrzyna


Zapewne część z Was zauważyła że niektórzy moderatorzy grup lekko nadużywają władzy. Cześć odpowiedzi choć nie łamie regulaminu i pisana jest w temacie znika. Jedynym powodem takich zniknięć jest to, że moderatorzy grup nie potrafią przyjąć słowa krytyki. W mojej grupie jest wolność słowa ( oczywiście zgodnie z regulaminem) Jeśli chcecie odpowiedzieć komuś kto uporczywie "znika" Wasze posty tutaj możecie bez przeszkód. Proszę tylko o wklejenie posta do którego się odnosicie i o ile to możliwe linku do tematu.

Tak odczuwam to na własnej skórze.
Nawet dostałem upomnienie.
Moderator ten twierdzi że usuwa bo łamię regulamin.
Odpowiadam na post zakładający wątek, bez bluzgów itd. On twierdzi że usówa tylko te nie w temacie i łamiące regulamin.
Dziwne, bo takie wogle nie związane z tematem, i na dodatek kpiny, dalej są w wątkach. (2015/04/08 08:34)