Znikające odpowiedzi (archiwum)

/ 41 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zapewne część z Was zauważyła że niektórzy moderatorzy grup lekko nadużywają władzy. Cześć odpowiedzi choć nie łamie regulaminu i pisana jest w temacie znika. Jedynym powodem takich zniknięć jest to, że moderatorzy grup nie potrafią przyjąć słowa krytyki. W mojej grupie jest wolność słowa ( oczywiście zgodnie z regulaminem) Jeśli chcecie odpowiedzieć komuś kto uporczywie "znika" Wasze posty tutaj możecie bez przeszkód. Proszę tylko o wklejenie posta do którego się odnosicie i o ile to możliwe linku do tematu.
Diablo

Więc zacznę:

Niebieski Mastino - Czarny  Ja

To tekst Mastino z wątku
http://forum.wedkuje.pl/f,posadzenie-o-klusownictwo,613814,25.html#614550

MASTINO

To fajnie, że jest Wam bliska ochrona ryb, ale to ryzykowne. Zadzwoń do komendanta PSR w Zielonej Górze i zapytaj go co by zrobił jakby zobaczył na łowisku wieczorem ludzi (Was) ściągających sieci. Nie wiem czy przed skuciem i leżakowaniem w błocie miałbyś odpowiednio przekonujące go argumenty co do Twojej niewinności i czy dostałbyś możliwość tłumaczenia się . Może dopiero na komendzie policji udałoby Ci się wytłumaczyć, może. Naprawdę nie powinniście tego sami robić. Poza tym widziałem już kłusowników naparzających do strażników kamieniami z procy z drugiej strony Odry jak ściągali ich siatkę, a był też jeden z wiatrówką chyba w Gubinie.

Przecież napisał że jest w kontakcie z SSR podczas takich akcji. I bez przesady z  tym leżakowaniem w błocie. Zapewne nie wszędzie i nie przez każdego komendanta takie samosądy są popierane.

Być w kontakcie z SSR, a samemu podejmować dowody przestępstwa narażając się na ujęcie przez Policję czy PSR to spora różnica. Nie, większość komendantów PSR wysyła lokaja z prośbą pisemną na papierze z różyczką na srebrnej tacy, o podanie nadgarstków do zakucia w różowe kajdanki i rozgoszczenie sie w fotelach z masażem. Pooglądaj sobie zdjęcia z zatrzymań kłusowników (PRZESTEPCÓW) przez PSR lub Policję, popytaj strażników, policjantów. Do zdjęć już przeważnie tylko siedzą na błocie. Postaraj się też gdzieś poszukać różnicy między samosądami a warunkami i technikami aresztowań przestępców. Znowu czegoś pożytecznego się dowiesz jak zrozumiesz tekst.

Widać tu róznicę miedzy strażnikiem a strażnikiem. Jurek zauważa i rozumie problem że niektóre łowiska nie są dostatecznie pilnowane. Zauważa, że panowie robią to w dobrej wierze. Jednak jako strażnik obeznany w prawach i obowiązkach wędkarzy w kulturalny sposób informuje że jest to niezgodne z prawem i odradza takie praktyki - i słusznie.

Ty natomiast widzisz tych samych panów leżących w błocie i nazywasz przestępcami. A to sąd decyduje a nie ty czy są przestępcami. Tak sie składa że wiem jak wygląda zatrzymanie podejrzanego. Strażnik nie ma prawa poniewierać w błocie zatrzymanego o ile ten nie stawia oporu. A panowie z Gary85 na czele wątpie żeby strzelali z procy do strażników i uciekali po bagnach.

Znowu nie czytasz. Ja również odradzam i stwierdzałem ich dobre zamiary (cyt:"To fajnie, że jest Wam bliska ochrona ryb, ale to ryzykowne."), ale i przestrzegałem wyraźnie przed przykrymi konsekwencjami (cyt:"Wiesz, że bez powiadomienia o tym odpowiednich służb sporo ryzykujesz Ty i koledzy? Znalazleś, zahaczyłeś niechcący, dojrzałeś taki sprzęt, to zadzwoń (numery masz w zezwoleniu) i złóż powiadomienie o tym i o tym, że masz zamiar to ściągnąć, bo inaczej to może być różnie jak trafisz na Straż Rybacką czy Policję. A o wstąpieniu do SSR nie myślałeś?",  "Naprawdę nie powinniście tego sami robić. "), tak zresztą jak i Jurek. Znowu masz problem z czytaniem trudniejszych słówek? Przestań ty już beczeć i nazwij kłusowników inaczej niż "Przestępcy". Łobuziaki?  Znowu gdzieś coś czytasz po swojemu bredząc. Nie napisałem nigdzie, że @Gary85 z kolegami strzela z procy i ucieka po bagnach. Ty czytasz tu cokolwiek, czy wyławiasz tylko te łatwiejsze słowa dla siebie? Kolejny wątek, w którym wciskasz coś, czego ja nie napisałem. Taki ktoś, kto popełnia przestępstwo, jest oskarżany o przestępstwo, zostaje ujęty na przestępstwie to przeważnie nazywany jest przestępcą, wiesz już teraz? A sąd decyduje o wymiarze kary lub uniewinnia. Prokurator kieruje sprawę do sądu i nie na podstawie pomówień, ale oskarżenia o przestępstwo. I znowu kolejna lekcja zaliczona?

A to moja odpowiedź która pokazywałą że Mastino nie wie o czym pisze więc została usunięta

Czytam i rozumiem w przeciwieństwie do Ciebie. Zaczęliście podobnie ale ty jak zwykle pohamować sie nie umiesz. Jak Gary napisał jeszcze jeden post to zacząłeś o leżeniu w błocie i przestępcach. To ty używasz słów których nie rozumiesz.
Przestępca to osoba która została skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Osoba która nie została skazana nie jest przestępcą a podejrzanym. Nazwanie kogoś, kto nigdy nie był skazany, przestepcą to zniesławienie "I znowu kolejna lekcja zaliczona?" (2013/03/04 19:14)

ryukon1975

I dlatego nie brałem udziału w tamtej "rozmowie" koniec jest zawsze ten sam.
Niewygodne posty znikają i zostają w żaden sposób nie trzymające się kupy "wycinki" wyreżyserowane przez tych którzy zawsze muszą mieć rację. (2013/03/04 19:31)

użytkownik145121

W powyższym temacie po zablokowaniu wątku zostały usunięte wszystkie moje wypowiedzi w żaden sposób nie naruszające regulaminu
zresztą niestety w każdym temacie w którym uczestniczę moje wypowiedzi nie spełniają wymagań nadzorujących bo są nagminnie usuwane , a moje konto usuwane - o dziwo dzieje się  to zawsze przy współudziale tych samych osób - wspóldziałających ze strażnikiem Mastinio...Niejednokrotnie zwracałem Redakcji na to uwagę , ale bez skutku .  (2013/03/04 19:32)

Diablo

Niewygodne posty znikają i zostają w żaden sposób nie trzymające się kupy "wycinki" wyreżyserowane przez tych którzy zawsze muszą mieć rację.

Takie reżyserowanie wątków przez zakompleksionych moderatorów jest potrójnym zagrożeniem dla portalu i forum.
 -> Po pierwsze robią z "przeciwnika" idiotę atakując, prowokując a na koniec wycinając co trzeba
-> Po drugie utrudniają pracę moderatorom forum. Moderator nie może podjąć właściwej decyzji kiedy brak połowy dowodów. A to z kolei może być przyczyną nieporozumien miedzy moderatorami forum a innymi użytkownikami.
- > No i po trzecie ( najważniejsze) moderator grupy mający możliwość dania komuś ostrzeżenia  to już przesada. Oczywiście takie sytuacje są wykorzystywane nagminnie i za samo napisanie w grupie  słowa "cześć" można dostać ostrzeżenie - tak było w moim przypadku (2013/03/04 20:00)

użytkownik145121

Mimo dotychczasowej obojętności Redakcji na nieprawidłowości działalności swoich współpracowników  dzięki niektórym interwencjom normalnie funkcjonujących Moderatorów / Adler , Imatyta , czy ZanderHunter / niektóre moje wpisy zostały odzyskane .Dzisiejszy przykład :

Nadawca:

ZanderHunter

powrót

Tytuł: Łowienie na stalki

Wysłano: 2013-03-04 17:35

Witaj...:) naprawiono...:) aczkolwiek wątek jak zwykle wzbudza u nie których negatywne emocje...jak najbardziej Twój post nie odbiegał w żadnym niewłaściwym kierunku...przez co widnieje nadal...

Pozdrawiam.

(2013/03/04 20:00)

użytkownik97760

Niewygodne posty znikają i zostają w żaden sposób nie trzymające się kupy "wycinki" wyreżyserowane przez tych którzy zawsze muszą mieć rację.

Takie reżyserowanie wątków przez zakompleksionych moderatorów jest potrójnym zagrożeniem dla portalu i forum.
 -> Po pierwsze robią z "przeciwnika" idiotę atakując, prowokując a na koniec wycinając co trzeba
-> Po drugie utrudniają pracę moderatorom forum. Moderator nie może podjąć właściwej decyzji kiedy brak połowy dowodów. A to z kolei może być przyczyną nieporozumien miedzy moderatorami forum a innymi użytkownikami.
- > No i po trzecie ( najważniejsze) moderator grupy mający możliwość dania komuś ostrzeżenia  to już przesada. Oczywiście takie sytuacje są wykorzystywane nagminnie i za samo napisanie w grupie  słowa "cześć" można dostać ostrzeżenie - tak było w moim przypadku

Bo masa zapalczywych ludzi z parciem na władzę pozakładało grupy tylko po to by dać upust swoim kompleksom i posiadać namiastkę władzy, której w realnym świecie nigdy nie posiądą. Tutaj każdy może założyć grupę, następnie prowokacyjny wątek i już tylko upajać się "władzą" kasując te posty które są niewygodne, lub bardziej rzeczowe niż wysmarkany gniot samego autora takowego prowokacyjnego wątku. (2013/03/04 20:09)

Bernard51

Bo masa zapalczywych ludzi z parciem na władzę pozakładało grupy tylko po to by dać upust swoim kompleksom i posiadać namiastkę władzy, której w realnym świecie nigdy nie posiądą

Thiundi chyba sie mylisz bo przeczytalem ze to są ludzie z towarzystwa na tym forum??
A towarzystwo nie podlega krytyce! (2013/03/04 20:22)

ryukon1975

Zawsze jest rozwiązanie tak jak w tym przypadku.
Czyli zakładać wątki w grupach zamkniętych gdzie nic nie ginie bez powodu. (2013/03/04 20:29)

Iras1975

Najlepszym rozwiązaniem jest wziąć przykład z Krzycha i nie pisać w tamtej grupie, ci ludzie nie są warci poświęcenia im czasu na dyskusję. Niech sobie piszą te swoje banialuki, każdy w miarę rozgarnięty człowiek ma ubaw czytając wątki i problemy poruszane w grupie moderowanej przez kilku strażników. ;)

Szkoda czasu na takie rzeczy panowie.

(2013/03/04 21:44)

użytkownik145121

Ale ja na przykład nie wiem jakich grup dosięgają macki strażników i spółkujących z nimi moderatorów ! - gdzie czegoś nie napiszę to już się pojawiają   (2013/03/04 22:32)

Diablo

Problem jest jeszcze tego typu, że zakładasz wątek a w tytule jest słowo "przepisy". Choć byś nie wiem jak uważnie zaznaczał że nie chcesz przynależności do żadnej grupy na następny dzień twój wątek jest już w grupie zarządzanej przez jakiegoś wszechwiedzącego. I koniec końców nie możesz napisać we własnym wątku bo nie należysz do jakiejś grupy - to już jest parodia. (2013/03/04 23:20)

Imatyta

Prosiłem o interwencje ze strony redakcji, lecz proszono mnie o konkretne przykłady, których niestety nie posiadam. Trudno spamiętać wszystkie wątki/posty które zostały bezprawnie usunięte. Jeśli macie jakieś konkretne przykłady to ślijcie na priv. (2013/03/05 08:47)

perwer

Problem jest jeszcze tego typu, że zakładasz wątek a w tytule jest słowo "przepisy". Choć byś nie wiem jak uważnie zaznaczał że nie chcesz przynależności do żadnej grupy na następny dzień twój wątek jest już w grupie zarządzanej przez jakiegoś wszechwiedzącego. I koniec końców nie możesz napisać we własnym wątku bo nie należysz do jakiejś grupy - to już jest parodia.

A ten znowu beczy na forum ,jaki to świat jest zły i okrutny dla niego .
 Moderatorzy ,redakcja ,koledzy na forum ,wszyscy spiskują .

Biedactwo ,jednak jak byś sie chycił jakieś roboty i zaczął być samodzielny,to może fora portalowe przestały być jedynym sensem w Twoim życiu ...CZEGO CI POSZKODOWANY PRZEZ CAŁY PORTALOWY ŚWIAT CZŁOWIEKU SZCZERZE ŻYCZĘ.

Z mojej strony chce Ci poradzić ,jak tak wali Ci sie przez ten spisek świat- żebyś pisał coś z sensem ,bez obrażania innych - bo zauważyłem że jak uważasz kogoś za bystrego ,to wróg i lubisz dopiec - a będzie dobrze . Nie dziwie sie że modki i redakcja ,na sam widok Twojego nica ,mają  ochote skasować wszystko.

Nie staraj sie wmawiać jak zawsze że Cie obrażam ,bo nie mam takiego zamiaru ,po prostu pokazuje Ci Twoją przykrą rzeczywistość .Popraw sie,niewinny człowieku. (2013/03/05 09:14)

JKarp

Cześć
Darek niedawno wątek założony bez żadnej grupy znienacka został przypisany do " Prawo i przepisy wędkarskie " po czy został zamknięty...
Nikogo nie bronię, za nikim nie jestem, nie płaczę nikomu w rękaw - http://forum.wedkuje.pl/f,paralizatory,609183,0.html
JK (2013/03/05 09:27)

Diablo

Sam miałem taki przypadek. Założylem wątek "Norwegia - 20 ton martwych ryb". Nie przypisałem  do zadnej grupy a następnego dnia wątek znajduje się w grupie "Norwegia - wędkarstwo"

Jasnym jest że nie chodziło mi o łowienie tych martwych ryb na wędkę, napisałem to jako ciekawostke i wątek bardziej podchodził by pod grupę z ochroną środowiska. Ale niestety użyłem słowa Norwegia i już pozamiatane (2013/03/05 09:48)

użytkownik145121

Problem jest jeszcze tego typu, że zakładasz wątek a w tytule jest słowo "przepisy". Choć byś nie wiem jak uważnie zaznaczał że nie chcesz przynależności do żadnej grupy na następny dzień twój wątek jest już w grupie zarządzanej przez jakiegoś wszechwiedzącego. I koniec końców nie możesz napisać we własnym wątku bo nie należysz do jakiejś grupy - to już jest parodia.

Biedactwo ,jednak jak byś sie chycił jakieś roboty i zaczął być samodzielny,to może fora portalowe przestały być jedynym sensem w Twoim życiu ...CZEGO CI POSZKODOWANY PRZEZ CAŁY PORTALOWY ŚWIAT CZŁOWIEKU SZCZERZE ŻYCZĘ.

Z mojej strony chce Ci poradzić ,jak tak wali Ci sie przez ten spisek świat- żebyś pisał coś z sensem ,bez obrażania innych - bo zauważyłem że jak uważasz kogoś za bystrego ,to wróg i lubisz dopiec - a będzie dobrze . Nie dziwie sie że modki i redakcja ,na sam widok Twojego nica ,mają  ochote skasować wszystko.

Nie staraj sie wmawiać jak zawsze że Cie obrażam ,bo nie mam takiego zamiaru ,po prostu pokazuje Ci Twoją przykrą rzeczywistość .Popraw sie,niewinny człowieku.
Niech kol. raczy zauważyć , że Diablo nie jest jedyną osobą poszkodowaną przez złośliwą działalność grupy flustratów.
 Pomijając już nawet moją osobę wiele osób straciło czas na chęci budowania i rozwoju tegoż portalu pielęgnując swoje blogi dodając wpisy blogowe , zdjęcia do galerii itp. , a przez zawiść i niekompetencje oponentów momentalnie to potracili.
W większości nie mieli na tyle dalej haryzmy i chęci dalszej walki z wiatrakami i zaprzestali swojej działalności na tym portalu , czego nie czyni kol. Diablo - co jak widać nie jest niektórym na rękę. 
(2013/03/05 09:52)

Diablo

Nie staraj sie wmawiać jak zawsze że Cie obrażam ,bo nie mam takiego zamiaru ,po prostu pokazuje Ci Twoją przykrą rzeczywistość .Popraw sie,niewinny człowieku.

Perwer,
Jak pisałem wcześniej w mojej grupie cenzury wprowadzał nie bede jeśli wpisy bedą zgodne z regulaminem. Oczywiście zaczynasz przesadzać ale na dowód mojej prawdomówności Twój wpis zostawie.

Beczy koza lub owca a nie człowiek i takie uwagi są nie na miejscu. Tym bardziej szydzenie z ludzi bezrobotnych że siedzą na portalu. Przy dzisiejszym bezrobociu niestety ciężko o pracę. I uwierz mi wielu bezrobotnych o ile nie wszyscy wybraliby pracę zamiast siedzenia na wedkuje. Jednak zająć sie czymś trzeba i myślę że nie jest to powód aby z nich kpić. (2013/03/05 09:52)

Iras1975

Cześć
Darek niedawno wątek założony bez żadnej grupy znienacka został przypisany do " Prawo i przepisy wędkarskie " po czy został zamknięty...
Nikogo nie bronię, za nikim nie jestem, nie płaczę nikomu w rękaw -  http://forum.wedkuje.pl/f,paralizatory,609183,0.html
JK

Wciągają wątki jak odkurzacz, wszyskie kontrowersyjne, dotykające choćby w małym stopniu prawa i sytuacji podczas kontroli, modelują po swojemu. Dziecinada i tyle..

(2013/03/05 09:55)

użytkownik145121

Z mojej strony chce Ci poradzić ,jak tak wali Ci sie przez ten spisek świat- żebyś pisał coś z sensem ,bez obrażania innych - bo zauważyłem że jak uważasz kogoś za bystrego ,to wróg i lubisz dopiec - a będzie dobrze 

A kto kogo tu obraża przy każdej nadażającej się okazji proszę zobaczyć -> http://forum.wedkuje.pl/f,kolejna-udana-akcja-antyklusownicza,614776,0.html - jak dla mnie jest to powód do zgłoszenia naruszenia do Redakcji

(2013/03/05 10:00)

użytkownik97760

Perwer czy Ty zauważyłeś, że Diablo, Ernest48, ryukon1975, iras1975 i wielu innych potrafi rozmawiać w tematach o ochronie środowiska, w tematach o łowieniu spod lodu, udzielają się w poradach dla początkujących itp.

Twoja bujna działalność na wędkarskim portalu sprowadza się do wyzywania, obrażania i pisania o cyckach i piciu wódki. Powiedz mi kolego z czego to może wynikać? (2013/03/05 10:01)

użytkownik145121

A jeszcze jedno - co kto robi i jak spędza swój czas jest jego i wyłącznie jego sprawą - i osoby postronne mające choć minimum kultury nie powinny tym się interesować. I dziwię się tobie kol. Diablo , że w ogóle się z tego tłumaczysz - tym bardziej - przed kim ?   (2013/03/05 10:07)

użytkownik97760

Z mojej strony chce Ci poradzić ,jak tak wali Ci sie przez ten spisek świat- żebyś pisał coś z sensem ,bez obrażania innych - bo zauważyłem że jak uważasz kogoś za bystrego ,to wróg i lubisz dopiec - a będzie dobrze 

A kto kogo tu obraża przy każdej nadażającej się okazji proszę zobaczyć -> http://forum.wedkuje.pl/f,kolejna-udana-akcja-antyklusownicza,614776,0.html - jak dla mnie jest to powód do zgłoszenia naruszenia do Redakcji

Chyba już pozamiatano... (2013/03/05 10:08)

użytkownik145121

Chyba jeszcze jest - Wątek :

Kolejna udana akcja antykłusownicza

(2013/03/05 10:41)

89krzysztof

A jeśli z tego tematu znikną odpowiedzi, to powstanie archiwum archiwum ? :O (2013/03/05 10:44)