Znalezione w sieci

/ 776 odpowiedzi / 63 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

SVT


(2014/06/05 10:41)

Jack14


Dziwne to co koledzy, koleżanki itp. wstawiacie w tym linku.Znalezione w sieci (zakładam) miało służyć i powinno być źródłem ciekawych zjawisk, czymś nadzwyczajnym, a stało się normalnym szaletem. Owszem czasem znajdzie się w internecie jakaś perełka, którą warto tu akurat "cytować" ale nie wszystko co jest na portalach społecznościowych.Proszę o nie agitowanie (już po wyborach do EP) nie wklejaniu starych (przepraszam) kawałów z brodą. Do tego jest link "pośmiejmy się razem".
psKolego @mariusz54 jeśli ta sytuacja Ciebie śmieszy (ktoś to jeszcze ze spokojem nagrywał) to mamy zupełnie odmienny sposób radowania się lub uśmiechania z nieszczęścia jakim jest alkoholizm i pojmowania tego problemu. (2014/06/05 17:57)

zbynio 33


Dziwne to co koledzy, koleżanki itp. wstawiacie w tym linku.Znalezione w sieci (zakładam) miało służyć i powinno być źródłem ciekawych zjawisk, czymś nadzwyczajnym, a stało się normalnym szaletem. Owszem czasem znajdzie się w internecie jakaś perełka, którą warto tu akurat "cytować" ale nie wszystko co jest na portalach społecznościowych.Proszę o nie agitowanie (już po wyborach do EP) nie wklejaniu starych (przepraszam) kawałów z brodą. Do tego jest link "pośmiejmy się razem".
psKolego @mariusz54 jeśli ta sytuacja Ciebie śmieszy (ktoś to jeszcze ze spokojem nagrywał) to mamy zupełnie odmienny sposób radowania się lub uśmiechania z nieszczęścia jakim jest alkoholizm i pojmowania tego problemu.
Witam! :) Gdyby kolegę @mariusz54 śmieszyło owe zachowanie to zapewne wstawiłby post w temacie "pośmiejmy się rasem". Kolego Jack14 to są poważne sprawy i nikt się z tego nie śmieje. Może kolega @Jacj14 zaserwuje nam jakąś ciekawostkę nietuzinkową, wytyczy kierunek w jakim mamy się poruszać!? To nie jest temat "z ostatniej chwili" , a "znalezione w sieci"! Zabolało kolegę, że jego partia nie osiągnęła progu wyborczego, czy o co chodzi? Ma prawo Ci się coś nie podobać np mój post, tak jak każdemu, to jest oczywista oczywistość, ale nie masz prawa wytyczać i nakazywać swoich jakiś tam ideologii, czy wytycznych, co możemy wstawiać, a czego nie! pozdrole :) (2014/06/09 11:20)

zbynio 33


Już coś znalazłem




dobre Kolego @Jack :))) (2014/06/09 13:19)

zbynio 33


Już coś znalazłem
(2014/06/09 13:19)

u?ytkownik146847


                            warto z nią poćwiczyć                 Ćwiczymy drogie panie, ćwiczymy       (2014/06/09 21:42)

u?ytkownik65213


Dziwne to co koledzy, koleżanki itp. wstawiacie w tym linku.Znalezione w sieci (zakładam) miało służyć i powinno być źródłem ciekawych zjawisk, czymś nadzwyczajnym, a stało się normalnym szaletem. Owszem czasem znajdzie się w internecie jakaś perełka, którą warto tu akurat "cytować" ale nie wszystko co jest na portalach społecznościowych.Proszę o nie agitowanie (już po wyborach do EP) nie wklejaniu starych (przepraszam) kawałów z brodą. Do tego jest link "pośmiejmy się razem".
psKolego @mariusz54 jeśli ta sytuacja Ciebie śmieszy (ktoś to jeszcze ze spokojem nagrywał) to mamy zupełnie odmienny sposób radowania się lub uśmiechania z nieszczęścia jakim jest alkoholizm i pojmowania tego problemu.

W zasadzie wszystko co miałbym do powiedzenia w tym temacie Koledze @Jack 14 powiedział już Kolega @zbynio 33. Widzę że Kolega @Jack 14 ma duże zadatki na upierdliwego moderatora, ale dopóki nim nie jest, lepiej niech się zajmie zasadnością wstawiania swoich postów a nie moich.  (2014/06/11 11:43)

Jack14


I to jest @mariusz54 coś co właśnie warto w tym "pokoju" "wstawić"
Czy mam coś komentować z tego co napisałeś wyżej?
Nie i jak chcesz możesz sobie coś tam dopisać na zakończenie.  (2014/06/11 16:45)

zbynio 33


@Jack14 może być? :))

(2014/06/14 20:46)

Mija


I wymówka – "Mam grube kości..." przestaje mieć znaczenie (2014/06/17 17:08)

niutek40


Jest fajnie, dawno tak ciekawie nie było.


 



(2014/06/22 21:57)

KkLuki


Pan Bogdan wymiata :))

http://www.youtube.com/watch?v=burlMJG_6eY&list=UUrgqnC2CiF9zqJwMT861ufw (2014/06/25 21:48)

zbynio 33


Pan Bogdan wymiata :))

http://www.youtube.com/watch?v=burlMJG_6eY&list=UUrgqnC2CiF9zqJwMT861ufw




Widać jak amur niszczy żyłkę po jednym holu, jak się używa 0,0 nic. Fajny film :). (2014/06/25 22:12)

wlprzemek


Jak Carlos Santana :D (2014/06/27 07:55)

cyprinus m


                            warto z nią poćwiczyć                 Ćwiczymy drogie panie, ćwiczymy      

(2014/06/29 13:16)