Znaczki - Karta Wędkarska

/ 21 odpowiedzi
Witam mam pytaniea mianowicie czy jeśli mam znaczek " Uczestnik 16 zł Składka członkowska " i " Składka Okręgowa Dolnośl. Uczestnik Wody Górskie " i pieczątki koła, ubezpieczenie i pieczątkę za zagospodarowanie topoli, koezielna i sudet to mogę już normalnie łowić czy potrzebuje jeszcze jakiejs pieczątki czy coś ? 
Bo jedni mi mówią że mogę wszystko mam ok, ale drudzy mieszają mi w głowie że łowie nie legalnie i wole zwrócić się do doświadczonych wędkarzy :)


u?ytkownik64718


Nie dziękuj bo takich pytań na forum się nie zamieszcza. Bo tutaj jeden powie ci że masz wszystko ok, a drugi że nie. Idziesz do swojego koła i sprawę masz rozwiązaną a nie zadajesz mało inteligentne pytanie na forum. (2012/04/15 10:35)

adriann98


Mało inteligentnych ? Kolego ja dopiero zaczynam wędkowanie i nie wiem po co mam jechać do koła bo kawałek mam, a przecież forum powstało by pytać i odpowiadać, a więc jeśli moje pytanie wydaje się dla Ciebie mało inteligentne nikt Cię nie zmusza byś odpowiadał. pozdrawiam (2012/04/15 10:44)

MASTINO


Witam mam pytaniea mianowicie czy jeśli mam znaczek " Uczestnik 16 zł Składka członkowska " i " Składka Okręgowa Dolnośl. Uczestnik Wody Górskie " i pieczątki koła, ubezpieczenie i pieczątkę za zagospodarowanie topoli, koezielna i sudet to mogę już normalnie łowić czy potrzebuje jeszcze jakiejs pieczątki czy coś ? 
Bo jedni mi mówią że mogę wszystko mam ok, ale drudzy mieszają mi w głowie że łowie nie legalnie i wole zwrócić się do doświadczonych wędkarzy :)



Ale skonkretyzuj pytanie. Dlaczego nielegalnie, bo co? Przeciez nie wszyscy tu wiedzą o jakich łowiskach piszesz. Mi wygląda na to, ze masz wszelkie wymagane opłaty i mozesz wędkować bez obaw. Ale powtarzam, nie znam statusu tych łowisk.


(2012/04/15 10:46)

adriann98


Chodzi mi o wody nizinne, stawy, jeziora wszystko należy do PZW.  (2012/04/15 10:49)

u?ytkownik64718


Adrian jeśli cię uraziłem to przepraszam, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest udac się do koła gdzie wykupywałeś  zezwolelenie , tam udzielą ci wszystkie informacje. (2012/04/15 10:52)

adriann98


Nie, nie uraziłeś mnie ale moim skromnym zdaniem fora są po to by pytać i odpowiadać, a dla co niektórych by zadać pytanie musi być " na poziomie " ;) (2012/04/15 10:56)

Sniper64


Cześć Chłopaki..:)

Myślę że jeżeli nasz młody kolega był w kole u skarbnika i uiścił wszelkie opłaty, a skarbnik powinien najlepiej wiedzieć co potrzeba do legalnego wędkowania i powinien te wszystkie opłaty przyjąć byś mógł spokojnie sobie wędkować! Więc twierdzenie że wędkujesz nie legalnie jest nie prawidłowe,nawet jeżeli są łowiska, które mają inny odrębny statut łowiska to skarbnik powinien wiedzieć o tym i to podkreślić..przy opłatach.
Wędkujesz jak piszesz w Dolnośląskim z tego co piszesz masz wszystko co potrzebne by wędkować na wodach PZW tego okręgu..Pozdrawiam wszystkich (2012/04/15 11:57)

adriann98


Cześć Chłopaki..:)

Myślę że jeżeli nasz młody kolega był w kole u skarbnika i uiścił wszelkie opłaty, a skarbnik powinien najlepiej wiedzieć co potrzeba do legalnego wędkowania i powinien te wszystkie opłaty przyjąć byś mógł spokojnie sobie wędkować! Więc twierdzenie że wędkujesz nie legalnie jest nie prawidłowe,nawet jeżeli są łowiska, które mają inny odrębny statut łowiska to skarbnik powinien wiedzieć o tym i to podkreślić..przy opłatach.
Wędkujesz jak piszesz w Dolnośląskim z tego co piszesz masz wszystko co potrzebne by wędkować na wodach PZW tego okręgu..Pozdrawiam wszystkich

O to mi chodziło! Bardzo dziękuje kolego ! Połamania ;] (2012/04/15 12:01)

Sniper64


...:) Nie ma za co! również połamania :)))) kii na rybach :) (2012/04/15 12:36)

halski021


A ile masz lat?Nie napisałeś czy masz kartę wędkarską. (2012/04/16 16:29)

halski021


Jeżeli nie ukończyłeś 14-u lat i nie masz karty wędkarskiej,to mimo tych wszystkich dokumentów które wymieniłeś,nie możesz wędkować samodzielnie. (2012/04/16 16:32)

Romuald55


Nie ma składki okręgowej dolnośląskiej..... (2012/04/16 17:24)

adriann98


A ile masz lat?Nie napisałeś czy masz kartę wędkarską.
Mam kartę wędkarską i mam ukończone 14 lat. Pytanie było czy mogę łowić z tymi znaczkami, które posiadam
(2012/04/16 17:29)

adriann98


Nie ma składki okręgowej dolnośląskiej.....

Taki znaczek posiadam :)
SkładkaOkręgowa
20zł2012rDolnośluczestn.
Wody Górskie (2012/04/16 17:32)

adriann98


To jest napisane na jednym znaczku, pisałem od góry do dołu tak jak jest na znaczku.  (2012/04/16 17:33)

Romuald55


Na Dolnym Śląsku są cztery okręgi. (2012/04/16 17:49)

adriann98


Czyli co pan  sugeruje ? Coś jest źle ?  (2012/04/16 17:50)

Romuald55


We wszystkich czterech okręgach dolnośląskich opłaty są jednakowe.I nie ma w roku 2012 opłaty 20zł,a więc i takiego znaczka.
Nie rób Kolego, uczestników tego forum "w balona".Jeżeli coś piszesz to pisz z sensem. (2012/04/16 17:56)

adriann98


Chyba jako niepełnoletni mam jakieś zniżki tak ? Taki znaczek dali mi w kole i sądzi pan że takiej nie ma skoro mam taką w legitymacji członkowskiej... (2012/04/16 17:59)

cukier123


Chyba jako niepełnoletni mam jakieś zniżki tak ? Taki znaczek dali mi w kole i sądzi pan że takiej nie ma skoro mam taką w legitymacji członkowskiej...


Dokładnie Tak !!
Jesteś młodym wędkarzem tak jak i ja więc w kole PZW otrzymujesz zniżkę ponieważ koła chcą jak najwięcej młodych wędkarzy i w spierają młodzież .. Organizują zawody darmowe łowienie na stawach Koła w okresie wakacji !!

Pozdrawiam ~~Cukier~~ (2012/04/18 07:07)