Zaloguj się do konta

Zmiany w sklepie wedkuje.pl

utworzono: 2011/01/14 19:39
radek123

witam w zeszłym roku redakcja napisała tak !!

Prosimy o chwilę cieprliwości po Nowym Roku znów będzie można zamawiać gadżety portalowe (T-shirty, koszulki polo, kubki, smycze). W tej chwili zmieniany jest dostawca gadżetów oraz sklep za pomocą którego będą realizowane zamówienia.

Jeśli macie sugestie dotyczące tego co mogłoby się znaleźć w ofercie gadżetów zapraszamy do wpisów w tym wątku - wszystkie z pewnością będą rozważane. Planujemy m.in. przygotować specjalne flagi, które będą mogły być oficjalnie używane na zlotach np. Zlot społeczności wedkuje.pl Konin 2011.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Redakcja

jest już nowe rok i ani sladu nawet  nie daja znać!! co jest panowie czy ktoś coś wie o tym !!!


to wszystko pisali w moim watku link do niego
Koszulka wedkuje pl

a to link do strony sklepu

http://www.wedkuje.pl/sklep

pozdrawiam RADEK !! [2011-01-14 19:39]

radek zapraszam Cie do tematu , " co byście kupili w sklepiku na 100 % " tam masz odpowiedz w sprawie sklepiku portalowego od redakcji ;) myślę że Cię zaskoczę :) pozdrawiam. [2011-01-14 22:28]

baloonstyle

radek zapraszam Cie do tematu , " co byście kupili w sklepiku na 100 % " tam masz odpowiedz w sprawie sklepiku portalowego od redakcji ;) myślę że Cię zaskoczę :) pozdrawiam.


Podał byś link do tego tematu bo szukam i szukam i nie wiem gdzie on się zapodział :))

[2011-01-15 15:26]

baloonstyle

Dzięki. [2011-01-15 17:27]

Artur z Ketrzyna

Powiedzcie koledzy, gdzie znajdę zasady zakupów w sklepie wedkuje.pl?
Coś kiedyś było o tym. Jakieś zniżki za punkty itd...
[2013-04-05 11:35]

Artur z Ketrzyna


Jeśli macie sugestie dotyczące tego co mogłoby się znaleźć w ofercie gadżetów zapraszamy do wpisów w tym wątku - wszystkie z pewnością będą rozważane. Planujemy m.in. przygotować specjalne flagi, które będą mogły być oficjalnie używane na zlotach np. Zlot społeczności wedkuje.pl Konin 2011.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Redakcja




Oj ja szukam gum mikado fiszbajterów, sawage 4 pley, główki anty snaki (znalazłem). slajderki i poperki firny salmo. Troszkę bym zakupił.
No i propozycja co do przeglądania/katalogu ofert.
powinny się dzielić na produkty danych firm. Bo by znaleźć nie znając dobrze nazwy to trzeba przewertować wiele stron z ofertami wszystkich firm...
[2013-04-05 11:41]

Jack14

Artur "od....ujesz" jakiś kolejny temat ?

Przecież to już było (jakieś 2 lata temu).

[2013-04-05 15:56]

Artur z Ketrzyna

Artur "od....ujesz" jakiś kolejny temat ?

Przecież to już było (jakieś 2 lata temu).


Tak, a raczej odświeżam. Ponieważ nie chce bublować wątków i tym samym zaśmiecać forum, jak i łamać regulaminu forum.

Dlatego powtórzę swoje pytanko;
Powiedzcie koledzy, gdzie znajdę zasady zakupów w sklepie wedkuje.pl?
Czy są jakieś zniżki za punkty (te za aktywność na portalu wedkuje.pl) itd...

Patrzyłem ich ofertę i może bym coś sobie zamówił...

[2013-04-14 14:57]