Zaloguj się do konta

Zmiany na Wędkuje- waszym zdaniem.

utworzono: 2011/04/06 09:39
piotrekelk

najnowsze, wiadomości, metody, sprzęt, blogi, łowiska, hydepark - moim zdaniem tego nie trzeba było ruszać...wcześniej było lepiej.
[2011-04-08 12:00]

dan984

Hellou Ludziki :) i Zbóje..:P
[2011-04-08 12:38]

adler

No i stało się . Dziś otwieram w swoim blogu znajomych i masakra . Poznikało 22 konta , czyli znajomych . W pierwsze dni po zmianach wszystko hulało , teraz  tylko lakoniczny komunikat " konto usunięte " . Myślę czy nie lepiej by było choć przez tydzień pozostawić te awatary znajomych z podpisem , napisem " konto usunięte ". Teraz nie wiem , kto , co i jak . W ten sposób miałbym możliwość nawiązania w inny sposób z tymi znajomymi , a tak KICHA . 

NIE PODOBA MI SIĘ TEN POZIOM , ten sposób . Może jest techniczna możliwość przyszłościowej takiej opcji . Czy ktoś ma podobne zdanie ? 

[2011-04-08 12:54]

withanight88

Widze ze na forum zamieniono pokoje niema SPOLECZNOSCI i PORAD a zato są metody sprzęt i blogi troche cieżko się będzie na początku przyzwyczaić. [2011-04-08 17:05]

adler

Jeszcze jedna uciążliwość !

Dlaczego na zalogowani jako blogerzy nie mają " przycisku - DODAJ DO ZNAJOMYCH " . 

Ta nieprawidłowość istnieje już dłłługo i zgłaszałem ją Redakcji , i co ? Ano NIC . 

Panowie z Redakcji Portalu bardzo proszę o wyjaśnienie i uzupełnienie błędu .

Pozdrawiam i dziękuję w imieniu naszej wędkarskiej braci portalu . 

[2011-04-09 11:41]

krzychu64

Widze ze na forum zamieniono pokoje niema SPOLECZNOSCI i PORAD a zato są metody sprzęt i blogi troche cieżko się będzie na początku przyzwyczaić.


Withanight88 wejdź w zakładkę forum, tam Masz pokój spoleczności
[2011-04-10 12:43]

Artur z Ketrzyna

Na forum w pokoju "moje posty", gdzie w niejscu nika osoby która ostatnia złożyła posta w danym wątku jak pisze "konto usunięte", a dany temat jest widoczny. Wchodzę i otwieram temat, i co widzę; Miejsce (ramkę) posta tytuł i nic więcej.
O co chodzi? Czy temat jest usunięty czy to jakiś błąd w danym połączeniu?
Bo nie widzę żadnego komunikatu, takiego jak wątek zablokowany lub usunięty.

NP>:
http://forum.wedkuje.pl/f,zmiany-na-forum-klutnia-mowimy-precz,260704,0.html
zmiany na forum ! kłutnią mówimy precz! Czy ktoś ma podobne problemy? Bo ja mam problem aż z 21 wątkami.
[2011-04-10 19:51]

withanight88

U mnie to samo, 21 tematów. [2011-04-10 20:01]

Na forum w pokoju "moje posty", gdzie w niejscu nika osoby która ostatnia złożyła posta w danym wątku jak pisze "konto usunięte", a dany temat jest widoczny. Wchodzę i otwieram temat, i co widzę; Miejsce (ramkę) posta tytuł i nic więcej.
O co chodzi? Czy temat jest usunięty czy to jakiś błąd w danym połączeniu?
Bo nie widzę żadnego komunikatu, takiego jak wątek zablokowany lub usunięty.

NP>:
http://forum.wedkuje.pl/f,zmiany-na-forum-klutnia-mowimy-precz,260704,0.html

zmiany na forum ! kłutnią mówimy precz!

Czy ktoś ma podobne problemy? Bo ja mam problem aż z 21 wątkami.


Artur u mnie jest to samo też niby kilkanaście wątków jest zablokowanych , ale tutaj trzeba być cierpliwym............ [2011-04-10 20:05]

Artur z Ketrzyna

Miru, owszem trzeba zaopatrzyć się w cierpliwość. Tylko ja tu do przykładu dałem wątek który został utworzony po zmianach na portalu. Tak więc jest świeżutki, usunięto konto jakiejś osoby i co teraz wątku nie ma? Pewnie on nawet nie zakładał tego wątku, bo w ten sposób zblokowało wątki które ja założyłem. Co śmieszniejsze zgłosiłem Naruszenie i poprosiłem by jeden z moich wątków usunięto bo podobny został założony i nie ma sensu by były dwa na ten sam temat. I co dalej widnieje tyle że wejść nie można, jak na pozostałe. Wcześniej takich problemów nie było...

Najgorsze jest te czekanie bo wątek był teraz potrzebny, później nie będzie aktualny. Co fakt pisać na nim można bo nowe wątki widać, ale co z tego jak nie widać wcześniejszych wątków i nie wiadomo co było napisane. i jak przywrócą to dopiero może być kogiel mogiel...

Wcześniej jak konto usunęli post pozostawał, tyle że bez awatara piszącego.
[2011-04-10 20:29]

kowal52

nie mogę się przyzwyczaić, będzie potrzeba trochę czasu
[2011-04-10 20:39]

Artur z Ketrzyna

Jedną z wad forum to wyszukiwarka. Doprowadzi wielu do wrzenia krwi. Brak opcji szukania tyko po tytule lub treści postu.
Jak wpisuję tytuł danego wątku którego szukam, to powinien szukać mi wątku a nie pokazywać mi inne wątki w których to w którymś poście zostały ujęte kluczowe słowa.
I tak wpisuję np. "zbiornik Santoczno" bo mam nowe informacje do tego wątku. A tu pokazuje mi znaleziono 3300 wątków. Ale na pierwszej stronie tego poświęconego głównie temu łowisku nie widzę, i co mam wertować kilka stron z tytułami? I zaglądać do każdego.
Mnie nie obchodzą wątki w których jakiś użytkownik wspomina o takim łowisku podając go tylko jako przykład, JA SZUKAM WĄTKU NA TEMAT TEGO ŁOWISKA...
Droga redakcjo, proszę coś zrobić w tej sprawie, bo i sama edycja pokoju przez RSS ma wady;

Funkcja edytuje nam dany pokój, ale tam tematy nie są posegregowane alfabetycznie według tytułów lub brak wyszukiwarki w którą wpiszę słowo kluczowe by znaleźć temat który mnie interesuję. Tak wiec w jaki sposób mam znaleźć dany wątek? Bo nie chce dublować tematów…

[2011-04-11 09:44]

Artur z Ketrzyna

Bardzo dziękuje za stanie zmiany na wedkuje.pl dla Redakcji.
Bo teraz zakładki otwierają się z błędami. I nie otwierają się wtedy odnośniki które wyświetlają na czarno!

Chcę napisać do użytkownika portali, wyszukiwarka działa jak wezmę przez kolorowy odnośnik.
Tam się otwiera i widzę. Kolorowy dodaj do znajomych, i czarny napisz. I klikam napisz i nie otwiera, a jak otwiera to wystąpił błąd i tyle.

Cy u was jest podobnie?
[2014-12-14 13:46]

Ta przeglądarka to jakiś kiepski żart. U mnie nie funkcjonuje wcale. [2014-12-14 14:32]

89krzysztof

Dla mnie wygląda to tak, że webmaster (czy jak tam nazwać kogoś odpowiedzialnego za działanie strony) to jakiś szwagier właściciela. Dobry, porządny człowiek, znający się na fachu zrobiłby ten portal 100 razy łatwiejszy w obsłudze i bardziej funkcjonalny.
[2014-12-14 15:02]

Draq

Nie można wysyłać prywatnych wiadomości do użytkowników [2014-12-14 15:41]

bluehornet

Głowna wyszukiwarka działa, zaś w poszczególnych pokojach w otwartych wątkach ani drgnie ....
[2014-12-14 16:53]

Artur z Ketrzyna

Głowna wyszukiwarka działa, zaś w poszczególnych pokojach w otwartych wątkach ani drgnie ....

Właśnie tak, dokładnie...
Na głównej stronie, niby wszystko działa.
Ale jak otworzymy inną stronę portalu, boga to sporo takich odnośników nie działa. Nie przekierowują poprawnie i wyskakuje "Nie znaleziono strony o podanym adresie."

Tak więc wgryzły się błędy, przy ostatnich zmianach...
[2014-12-14 17:59]