Zaloguj się do konta

Zmiany na Wędkuje- waszym zdaniem.

utworzono: 2011/04/06 09:39

Witam napiszcie mi czy wasze meile wysyłane dochodzą do kolegów ? bo dzisiaj wysłałem kilka wiadomości i nie widze ich w "wysłanych "- tak jak by wogogole nie poszły bo nie wyświetliła mi się witryna "wiadomośc została wysłana "  pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
[2011-04-06 14:25]

striggley

nie dość że miałem jedną rybkę to ktoś mi ją zap... hehe ogólnie nowa stronka dla mnie gitara to my dajemy duszę temu forum nie grafika :) której nie mam nic do zarzucenia dla mnie bomba
[2011-04-06 14:26]

nie dość że miałem jedną rybkę to ktoś mi ją zap... hehe ogólnie nowa stronka dla mnie gitara to my dajemy duszę temu forum nie grafika :) której nie mam nic do zarzucenia dla mnie bomba

Nie przejmuj się rybki wcięło każdemu.
[2011-04-06 14:41]

piotrekelk

o, enter podziałał, myszka nie
[2011-04-06 14:43]

withanight88

o, enter podziałał, myszka nie

No faktycznie enter działa, dziwne .

[2011-04-06 14:47]

krzychu64

Witaj Withanight88 próbowalem do Ciebie na pw sprawdzić wysyłanie i wyskoczyl mi taki komunikat :

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/admin/domains/wedkuje.pl/public_html/ludzie/_send_poczta.php on line 13

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/admin/domains/wedkuje.pl/public_html/ludzie/_send_poczta.php on line 13
cant connect to serwer
[2011-04-06 14:52]

jamesbond

mi się podoba.... edycja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juhu!!!!!!!!!!!!!!!! mogę edytować [2011-04-06 14:53]

bluehornet

Coś jest do d..y, poczty nie mogę wysłać ani myszą ani enterem , znajomych mam 51 , a w książce pocztowej 21 ???!!!
[2011-04-06 14:59]

dan984

Elo Elo.....ale kosmos... Witojcie Zbóje..jo umia poczta  obsługiwać ..ale nie umia wejść w edycja swojego profilu
[2011-04-06 15:04]

bluehornet

Teraz mi z kolei poczta poszła myszą , a enter robi jaja  - może się to wszystko rozrusza , bo na razie coś wariuje !!! I dalej brak nicków wszystkich znajomych w liście w poczcie !!!
[2011-04-06 15:05]

krzychu64

Witam.

Koleżanki i Koledzy uważam, że nie ma się co denerwować.
Wszak nowa szata graficzna portalu ruszyła dopiero dzisiaj. Uważam, że administrator nie wszystko zapiął na ostatni guzik i może się jeszcze bawić z aplikacją, a jeśli aplikacja nie jest jego wytworem po prostu się jej uczy. Myślę, że do końca tygodnia wszystkie funkcje powinny się ustabilizować.
[2011-04-06 15:33]

piotrekelk

tylko spokój może nas uratować...hehe:D  ale wszystkie błędy trzeba wytykać wtedy łatwiej będzie je zlikwidować żeby wszystko było na cacy.
[2011-04-06 15:42]

withanight88

Tak trzeba czekać , jednak dziwne, że z dnia na dzień redakcja poczyniła tak radykalne zmiany. 

Wg powinny być testy tego co się wprowadza, każdego nowego elementu z osobna , co noc inny składnik aż w końcu calość i tylko likwidacja drobnych niedociągnięć.

Ale co tam chwile się pomęczymy i bedzie ok:) miejmy nadzieje, że tylko chwile hehhe

[2011-04-06 16:04]

Całkiem spoko stronka po tych zmianach. I edycja postów wreszcie... Tylko jak już w którymś tam komentarzu wspomniał Mastiff brakuje ikonki do szybkiego wysyłania poczty do znajomego pod jego awatarem. Pozdrawiam :) [2011-04-06 16:05]

withanight88

Całkiem spoko stronka po tych zmianach. I edycja postów wreszcie... Tylko jak już w którymś tam komentarzu wspomniał Mastiff brakuje ikonki do szybkiego wysyłania poczty do znajomego pod jego awatarem. Pozdrawiam :)

Wydaje mi się, że to zwykłe niedociągnięcie i to wróci . Bo coś za 'łyso' wokół awatara.

[2011-04-06 16:10]

Wcześniej wszystko było czytelne...
Jak dla mnie to teraz jest trochę burdel... 

Ogólnie wolałem po staremu...
[2011-04-06 16:15]

plotka97

Mi dużo bardziej podobała się stara wersja wędkuje. Może t z przyzwyczajenia ale nie moge teraz niczego znaleść  Może to kwestia czasu. Jednak mi poprzednia odsłowna podobała się bardziej pod względem estetycznym. Jednak po przemyśleniu zastosowano tu kilka fajnych funkcji np.:na skróty
[2011-04-06 16:17]

withanight88

Mi dużo bardziej podobała się stara wersja wędkuje. Może t z przyzwyczajenia ale nie moge teraz niczego znaleść  Może to kwestia czasu. Jednak mi poprzednia odsłowna podobała się bardziej

Po założonych przez Ciebie tematach na forum widzę, że na starej wersji szukanie też nie za dobrze Ci szło :)

[2011-04-06 16:19]

pablos1000

Ja po tej zmianie jakoś nie moge na forum znaleść odnosnika dotyczącego łowisk, na którym każdy dopisywał gdzie był, co złowił itd. Może ja jestem ciemny, ale czy mógłby ktoś coś pomóc w tej kwestii??? [2011-04-06 16:20]

Ja po tej zmianie jakoś nie moge na forum znaleść odnosnika dotyczącego łowisk, na którym każdy dopisywał gdzie był, co złowił itd. Może ja jestem ciemny, ale czy mógłby ktoś coś pomóc w tej kwestii???

Wejdz do pokoju WIADOMOŚCI i wybierz temat.......... Jak było dziś na rybach ?........ Łatwe ? [2011-04-06 16:27]

piotrekelk

Ja po tej zmianie jakoś nie moge na forum znaleść odnosnika dotyczącego łowisk, na którym każdy dopisywał gdzie był, co złowił itd. Może ja jestem ciemny, ale czy mógłby ktoś coś pomóc w tej kwestii???

http://forum.wedkuje.pl/f,jak-bylo-dzis-na-rybach,118339,3700.html   o to chodzi?
[2011-04-06 16:29]

krzychu64

Niczym się nie przejmuj. Wiadomo, że jak coś się zmienia to na początku jest zamieszanie i trzeba szukać. Jak w tym okrzepniemy i się przyzwyczaimy będzie nam wszystkim łatwiej.
[2011-04-06 16:35]

Nie podoba mi się. Stare było lepsze. [2011-04-06 16:53]

pablos1000

Mi też sie nie podoba.

W opcji "jak było dziś na rybach" jest jedno wielkie masło maslane, nic nie jest przejrzyste. Może z czasem idzie się do tego przyzwyczaic, ale narazie jak dla mnie masakra!!!

[2011-04-06 17:02]

Sniper64

Witam Wszystkich:)
Nie wiem czy dobrze trafiłem bo coś nie tak wygląda moje wędkuje pl. wasze też jest inne czy to ja może nie tą stronę otworzyłem albo co się zrypało w moim kompie?
[2011-04-06 17:28]