Zaloguj się do konta

Zmiany i niejasności

utworzono: 2012/06/07 14:47
xxxczokxxx

no więc mam takie pytanie jak dodać relacje z dnia wędkarskiego z łowiska np u kumpla u wujka itd
[2012-06-07 14:47]

Diablo

Napisze Ci prawdę, brutalną ale prawdę.
Zauważyłeś czym szczyci, chwali i reklamuje się wedkuje.pl? Największą internetową bazą łowisk.

Nowy sposób chwalenia się co i gdzie złowiłeś ma na celu sprowokowania użytkowników do stałego powiększania tej bazy. I szczerze mówiąc niewielu jest wędkarzy których interesuje bajorko Twojego wujka, bo tam na ryby się nie wybierają.
[2012-06-07 15:42]

mielec

Ja bym się wybrał. W tym roku łowię właśnie na takich podobnych PZW nie płaciłem na wody i nie wiem czy zapłacę no może jakiś wypad na 3 dni nad Wisłę. Reszta moich wypraw to dołki niesklasyfikowane lub prywata.


Mnie nie interesowało na jakim złowił łowisku, ale co i ile no i jakie duże. 
[2012-06-07 15:51]

xxxczokxxx

n

Ja bym się wybrał. W tym roku łowię właśnie na takich podobnych PZW nie płaciłem na wody i nie wiem czy zapłacę no może jakiś wypad na 3 dni nad Wisłę. Reszta moich wypraw to dołki niesklasyfikowane lub prywata.


Mnie nie interesowało na jakim złowił łowisku, ale co i ile no i jakie duże. 

no i mamy to samo zdanie z tym że ja jednak płace cły rok
[2012-06-07 18:57]

covent

Napisze Ci prawdę, brutalną ale prawdę.
Zauważyłeś czym szczyci, chwali i reklamuje się wedkuje.pl? Największą internetową bazą łowisk.

Nowy sposób chwalenia się co i gdzie złowiłeś ma na celu sprowokowania użytkowników do stałego powiększania tej bazy. I szczerze mówiąc niewielu jest wędkarzy których interesuje bajorko Twojego wujka, bo tam na ryby się nie wybierają.


Tak cash cash cash .. i o nic więcej nie chodzi - ale chyba na tym zamyśle sie przejadą


[2012-06-08 11:09]