Zaloguj się do konta

Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

utworzono: 2013/12/28 14:46
zbynio 33

Wszystkie tzw. "ulepszenia" powinny być wprowadzane stopniowo i konsultowane z użytkownikami, a przede wszystkim ze mną ;)). Obecny rząd tak robił, że wprowadzał swoje widzi misie nie patrząc na swoich wyborców i prawdopodobnie jego kadencja się kończy :)))).
[2015-06-28 10:22]

Walenty G

Całkiem po pieprzone, chciałem dodać nowy post a mogłem tylko założyć nowy wątek.

Jak znaleźć najnowsze posty, mnie na razie się to nieudało. 

[2015-06-28 11:52]

ogtw

Najnowsze posty są na stronie: http://m.wedkuje.pl/_mobile/index.php?q=forum-show&room=new
( Mam nadzieję że ktoś zarządzi odwrót od tego ulepszenia.) [2015-06-28 12:42]

rysiek38

Jak do cholery można wejść na czyjś profil by cokolwiek do niego napisać
[2015-06-28 15:27]

Artur z Ketrzyna

Jak do cholery można wejść na czyjś profil by cokolwiek do niego napisać

A jak uda się wejść jak napisać do niego?
Nie wszytko da się na otwartym forum napisać jak ktoś potrzebuje porady (od podstaw), itd!

baner prawy górny róg Komentowane
To nie wpisy/artykułu, a wątki na forum tak więc odpowiedzi posty, a nie komentarze...
Tak samo porady to też ostatni wątek w którym ktoś odpowiedział. Tak więc dodatkowy śmieszny baner od forum, przy kafelkach do wpisów/artykułów.

Baner przy kafejach poniżej (środek strony). Komentowane odnosi się forum, wiadomości jednego i drugiego.

Redakcjo. poukładaj to troszkę. Z początku daliście tu baner do wpisów/artykułów. I było to troszkę bardziej czytelne. Teraz tak narawdę nie mamy poglądu na to co jest nowością w artykułach, a jedynie to co nam ukarzecie jako nowość. Przy kafelkach też brakuje nam (a przynajmniej mi) jakiegoś wprowadzania jak było w  przypadku porzedniej werski banera z nowościami. Tu mogło by to się ukazywać po najechaniu kursorem na dana tafelkę.

Troszkę się pogubiliście i nie dopracowaliście to nawet w połowie.

Tak więc podsumowując, przy kafelkach mogły być banery z nowo zamieszonych wpisów/artykułów. Tego tu brakuje. Niech był by on taki sam jak forum, podzielony na pokoje.
Ale żeby był.
[2015-06-28 18:02]

Piotr 100574

w postach nie mogę otwierać linków ani wchodzić na profile użytkowników
[2015-06-28 19:31]

Sith

(...) Obecny rząd tak robił, że wprowadzał swoje widzi misie nie patrząc na swoich wyborców i prawdopodobnie jego kadencja się kończy :)))).

... i na szczęście, bo jeszcze jedna kadencja i bylibyśmy albo kolejnym landem pod nazwą Generalne Gubernatorstwo, albo Królestwem Kongresowym... ;<
[2015-06-28 20:05]

rysiek38

w postach nie mogę otwierać linków ani wchodzić na profile użytkowników

Też własnie o to mi chodzi,chciałem napisać do kol. cytowanego I SIĘ NIE DA a parę dni temu bylo to proste !!!....
to jak w motoryzacji - Czym nowszy model tym bardziej się pier.. :-)
[2015-06-28 23:17]

Haryyy5

po wejściu w profil zawsze nazwisko i imię było widoczne

Ja się swojego nie wstydzę. W profilu - OK, ale nie powinno być widoczne dla czytających posty, niezarejestrowanych gości.
Zresztą to jest najmniejszy problem w tym bałaganie jaki zrobiono!

Mam podobne zdanie. Od początku jak mam konto, miałem podane prawdziwe imię, nazwisko i koło do którego należę. Nie wstydzę się siebie i swoich poglądów, więc potwierdzam je prawdziwymi danymi. Staram się też nie dyskutować zbytnio z osobami anonimowymi. Wolałbym jednak gdyby pełne dane były dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Mogą się wtedy wyświetlać przy postach, bez różnicy.  Jakoś średnio odpowiada mi fakt że każdy "gość" ma dostęp do pełnej bazy danych. [2015-06-29 10:37]

Haryyy5

A akurat brak na forum sekcji "najnowsze" to dla mnie zdecydowanie największy plus zmian. Tak większość osób wchodzących na portal sprawdzało co tam nowego w zakładce "najnowsze" i na tym kończyła się aktywność. Często ciekawe tematy i dyskusje kończyły się nagle bo przez kilkanaście godzin nikt nie odpowiedział, temat znikał z najnowszych i nikt już nie zadawał sobie trudu żeby do niego wrócić. Mam nadzieję że dodatkową korzyścią takiego rozwiązania będzie przyhamowanie działań osób z gatunku - NIE ZNAM SIĘ WIĘC SIĘ WYPOWIEM.  [2015-06-29 10:52]

Artur z Ketrzyna

A akurat brak na forum sekcji "najnowsze" to dla mnie zdecydowanie największy plus zmian. Tak większość osób wchodzących na portal sprawdzało co tam nowego w zakładce "najnowsze" i na tym kończyła się aktywność. Często ciekawe tematy i dyskusje kończyły się nagle bo przez kilkanaście godzin nikt nie odpowiedział, temat znikał z najnowszych i nikt już nie zadawał sobie trudu żeby do niego wrócić. Mam nadzieję że dodatkową korzyścią takiego rozwiązania będzie przyhamowanie działań osób z gatunku - NIE ZNAM SIĘ WIĘC SIĘ WYPOWIEM. 

Najnowsze to nie ten baner w którym Redakcja pokazywała swoje i te co uważała za atrakcyjne.
A te banery poniżej forum. Z pokojami wiadomości, majsterkowanie, porady, itd.
Co fakt nie była tam też wszystkie najnowsze. ale większość.
Widać było tytuł, kto dodał, ile komentarzy i czas dodania.

Ponieważ nie pokazywały się i tam wszystkie. Dlatego utworzyłem wątek "pochwal się swoim wpisem",
Z początku banowany itd. Potem jednak koledzy wklejali link lub info o nowo dodanym wpisie.
I w ten oto sposób mieliśmy dostęp do nowości którymi ktoś chciał się z nami podzielić.

Tak więc podsumowując, wtedy miałem pogląd na co najmniej 50 wpisów w posegregowanych pokojach, i w miarę najnowszych. Mogłem odwiedzić portal co 3 dzień i sprawdzić co nowego użytkownicy dodali w pokojach które mnie interesowały.
Teraz kilka kafelek które proponuje Redakcja.
[2015-06-29 21:15]

Piotr 100574

a ja dalej nie mogę otwierać linków wstawianych w postach i otwierać profili użytkowników ,do bani to wszystko
[2015-06-29 21:48]

rysiek38

a ja dalej nie mogę otwierać linków wstawianych w postach i otwierać profili użytkowników ,do bani to wszystko

zgadza sie - od dwóch dni staram sie wysłać wiadomośći m.in.do Ciebie i dupa
[2015-06-29 22:27]

redakcja

Dziękujemy za zgłoszone uwagi i prosimy o więcej. Kwestia problemów z pisaniem wiadomości priv zostanie rozwiązana. Pojawi się również box najnowsze na forum. Wciąż poprawianych jest wiele rzeczy i będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie. Jeśli koledzy jeszcze odczuwają brak jakiejś funkcji prosimy pisać.
Z wędkarskim pozdrowieniemRedakcja [2015-06-30 11:15]

redakcja

Szanowni Użytkownicy. Aktualnie - poprawiamy możliwość wysyłania tzw privów, czyli wiadomości wewnątrz serwisu. Wkrótce powrócą Najnowsze na forum. Zmieni się jeszcze wiele rzeczy, tylko potrzebny nam czas. Do wielu nowych ustawień szybko wilęsię przyzwyczaicie, tylko nie odrzucajcie ich z automatu bo są nowe. Jakichś radykalnych zmian nie wprowadziliśmy. To nadal poprzedni portal, w nowej odsłonie co prawda, ale wszystko co w nim było nadal jest. Albo będzie za chwilę. Zwróćcie uwagę, ze strona ani na chwilę nie przestała działać, co w pewien sposób zwiększa trudność tej zmiany dla nas i dla Was. W każdym razie czytamy wszystko i reagujemy.  [2015-06-30 12:30]

Draq

Przydałby się jakiś edytor wpisów z prawdziwego zdarzenia.... jeszcze mam problem z kafelkami, które są odnośnikami artykułów - po kliknięciu scrollem otwierają się w nowej karcie jak i w oknie głównym przeglądarki. Zamiast otworzyć się w nowej karcie zostawiając główne okno na stronie głównej. [2015-06-30 16:13]

JKarp

A czy dałoby się tak zrobić żeby wiadomości usuwać zaznaczając np całą stronę a nie każdą wiadomość z oddzielna i dopiero " Usuń zaznaczone " ?I jeszcze jedno - dlaczego mój podpis JK nie pozostaje w ostanim wierszu posta tylko jest w tej samej linijce co ostatnie zdanie posta?JK [2015-06-30 17:57]

rysiek38

Szanowni Użytkownicy. Aktualnie - poprawiamy możliwość wysyłania tzw privów, czyli wiadomości wewnątrz serwisu. Wkrótce powrócą Najnowsze na forum. Zmieni się jeszcze wiele rzeczy, tylko potrzebny nam czas. Do wielu nowych ustawień szybko wilęsię przyzwyczaicie, tylko nie odrzucajcie ich z automatu bo są nowe. Jakichś radykalnych zmian nie wprowadziliśmy. To nadal poprzedni portal, w nowej odsłonie co prawda, ale wszystko co w nim było nadal jest. Albo będzie za chwilę. Zwróćcie uwagę, ze strona ani na chwilę nie przestała działać, co w pewien sposób zwiększa trudność tej zmiany dla nas i dla Was. W każdym razie czytamy wszystko i reagujemy. 

Wielki szacun za poważne podejście do problemu - tak trzymać - Pozdrawiam i zbroję się w cierpliwość (bardzo szanuje ten portal)
[2015-06-30 19:16]

perwer

Nie wiem czy wam współczuć ,czy zazdrościć tego że ,macie takie problemy ....portalowi wędkarze . Prosze was,  ludzie z czasem wyrastają z pewnych rzeczy ...
[2015-06-30 19:38]

rysiek38

Nie wiem czy wam współczuć ,czy zazdrościć tego że ,macie takie problemy ....portalowi wędkarze . Prosze was,  ludzie z czasem wyrastają z pewnych rzeczy ...

Mam nadzieje że to nie do mnie ta aluzja że lubie poczytać co u innych i czasem opisać co u mnie .
 Z medycznego punktu widzenia nie mam prawa łazić a jakoś staram się "doczłapać gdziekolwiek"
i własnie to opisać,niestety na składkę mnie w tym roku nie stać  i pozostają mi dzikole i ten portal...
i szlag mnie trafia że łatwiej przychodzi to pierwsze niż wysłanie wiadomości komukolwiek
ale jestem wyrozumiały ZMIANY potrzebują czasu na adaptację
[2015-06-30 23:37]

zbynio 33

Mam nadzieje że to nie do mnie ta aluzja że lubie poczytać co u innych i czasem opisać co u mnie .
 Z medycznego punktu widzenia nie mam prawa łazić a jakoś staram się "doczłapać gdziekolwiek"
i własnie to opisać,niestety na składkę mnie w tym roku nie stać  i pozostają mi dzikole i ten portal...
i szlag mnie trafia że łatwiej przychodzi to pierwsze niż wysłanie wiadomości komukolwiek
ale jestem wyrozumiały ZMIANY potrzebują czasu na adaptację

Heh Rysiu wspomniałeś ,że trudno, ale nie myślałem, że aż tak.... Mogłem się domyślić... Hmm...  Hmm pozdrole... Jak co to jestem...  [2015-06-30 23:52]

zbynio 33

Szanowni Użytkownicy. Aktualnie - poprawiamy możliwość wysyłania tzw privów, czyli wiadomości wewnątrz serwisu. Wkrótce powrócą Najnowsze na forum. Zmieni się jeszcze wiele rzeczy, tylko potrzebny nam czas. Do wielu nowych ustawień szybko wilęsię przyzwyczaicie, tylko nie odrzucajcie ich z automatu bo są nowe. Jakichś radykalnych zmian nie wprowadziliśmy. To nadal poprzedni portal, w nowej odsłonie co prawda, ale wszystko co w nim było nadal jest. Albo będzie za chwilę. Zwróćcie uwagę, ze strona ani na chwilę nie przestała działać, co w pewien sposób zwiększa trudność tej zmiany dla nas i dla Was. W każdym razie czytamy wszystko i reagujemy. 

Spoko. Nie ma co się spieszyc. Mnie tam się podoba.  Jak co to ja i Artur jesteśmy do dyspozycji żeby was pokierowac. Nie bójcie się pytać! Pozdrole! [2015-07-01 00:12]

redakcja

Dokładnie o takie konsultacje nam chodziło :). Dzięki. 

[2015-07-01 10:03]

Jakub Woś

Nie działają przywileje VIP takie jak podgląd osób oceniających wpisy.
[2015-07-01 11:18]

Haryyy5

Mnie osobiście irytuje jeszcze to że na forum w liście tematów wyświetla się obok tego kiedy ostatni raz ktoś odpowiedział, avatar osoby która założyła temat. Jaśniej by było gdyby był to avatar osoby, która ostatnio odpowiedziała i wtedy logicznie obok czas tej odpowiedzi. Chyba tak było przed zmianami ? [2015-07-01 13:14]