Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Jakub Woś

W firefox nie można założyć nowego wątku - nie można dodać tytułu

Racja. Trzeba kliknąć w misce na tytuł i trzymać lewy przycisk myszy wciśniety żeby cokolwiek zrobić. (2015/05/03 17:22)

mlody karpiarz

Mi na Firefoxie działa prawidłowo.

sory pomyliło sie mi z dodaniem -posta
nowy temat da rade tylko trzeba trzymać lewy przycisk myszki. (2015/05/03 17:33)

u?ytkownik65213

Czy u Was ludziska też wpierdzieliło wyszukiwarkę na głównej?

Widzę Tomku że wpierdzieliło również Twój profil. Mam nadzieję że była to przemyślana decyzja!! (2015/05/03 17:41)

ZanderHunter

Widzę Tomku że wpierdzieliło również Twój profil. Mam nadzieję że była to przemyślana decyzja!!

Mariusz Tomek nic nie usuwał...:) widocznie kogoś zabolało to co napisał...albo jak kto woli "prawda kole w oczy"...:) może i mnie zaraz wetnie..."amba wciągnie"...:) (2015/05/03 18:34)

piotrcarp

Widzę Tomku że wpierdzieliło również Twój profil. Mam nadzieję że była to przemyślana decyzja!!

Mariusz Tomek nic nie usuwał...:) widocznie kogoś zabolało to co napisał...albo jak kto woli "prawda kole w oczy"...:) może i mnie zaraz wetnie..."amba wciągnie"...:)

Bo jak ktos pisze prawde to trzeba go zbanowac niestety a szkoda bo Tomek ma wiedze na temat lowienia i mozna sie wiele nauczyc od takiego wedkarza. (2015/05/03 21:05)

Artur z Ketrzyna

Koledzy, jak ustawić tytułowe zdjęcie przy edytowaniu wpisu?

Myślę że przydała by się opcja, "Ustaw jako główne" (2015/05/11 08:54)

SVT

Nie da się dodawać do wpisu zdjęć. Proszę to naprawić. (2015/05/11 08:57)

SVT

Coś lub ktoś kasuję wpisy. (2015/05/11 10:48)

Sith

Wyjątkowo UPIERDLIWE!!!
Utrudnione jest edytowanie postu, przez agresywną reklamę LOT-u. Rozumiem, że Forum musi być w jakiś sposób finansowane, ale tego typu utrudnienia to jest draństwo.
Zarząd "Gówny" PZW (Postkomunistycznego Związku Wydrwigroszy) mógłby wyasygnować odpowiednie kwoty na funkcjonowanie Forum, żeby mogło ono służyć użytkownikom, a nie firmie, która z wędkarstwem nie ma niczego wspólnego!!!

Ps
Pewnie ten post zostanie szybko usunięty, ale mam nadzieję, że choć kilkanaście osób go przeczyta, a Administrator podejmie odpowiednie czynności, żeby ta UPIERDLIWOŚĆ zniknęła!!! (2015/05/15 08:09)

Artur z Ketrzyna

Pozycja: 41 ( 1)

Takie coś widzę w zakładkach innych i na swoim blogu.

Co to takiego i o co chodzi?

Sith Wedkuje.pl to nie portal czy forum PZW. Tak więc wyluzuj ze swoim jak by to nazwać "Fobią"?

(2015/05/19 17:32)

Jakub Woś

Sith Wedkuje.pl to nie portal czy forum PZW. Tak więc wyluzuj ze swoim jak by to nazwać "Fobią"?

Chyba ranking na portalu pod względem ilości punktów. A cyfra, tudzież liczba ze strzałką to awans lub spadek w rankingu o wskazaną liczbe miejsc (2015/05/19 17:59)

Artur z Ketrzyna

Chyba ranking na portalu pod względem ilości punktów. A cyfra, tudzież liczba ze strzałką to awans lub spadek w rankingu o wskazaną liczbe miejsc

Też tak myślałem, ale jakoś nie jest to z punktami powiązane. Bo i co mają miej punktów mają większą pozycję.
Ale jak wskazałeś to coś spada i rośnie (2015/05/19 18:38)

Artur z Ketrzyna

Czy ktoś wie o co tu chodzi?
Wchodzę na wpis kolegi:
http://www.wedkuje.pl/film,medalowy-okon,83774

I jak zwykle nie mogę obejrzeć filmiku
Zamiast niego napis:
"Nie odnaleziono wideo w obsługiwanym formacie i typie MiME" (2015/06/10 09:58)

ogtw

Wyjątkowo UPIERDLIWE!!!
Utrudnione jest edytowanie postu, przez agresywną reklamę LOT-u.

Reklama lotu chyba pochodziła od wirusa z opery.
(2015/06/10 11:26)

u?ytkownik26223

Wchodzę na wpis kolegi:

Zamiast niego napis:
"Nie odnaleziono wideo w obsługiwanym formacie i typie MiME"

Widocznie masz Arturze "nas..ne" w komputerze bo u mnie działa prawidłowo. (2015/06/10 15:03)

bluehornet

Wchodzę na wpis kolegi:

Zamiast niego napis:
"Nie odnaleziono wideo w obsługiwanym formacie i typie MiME"

Aktualizacja Flash Player się kłania
(2015/06/13 11:26)

ogtw

Psu na budę te ulepszenie (2015-06-26) (2015/06/26 10:21)

Romuald55

Takie ulepszenia,że nie ma po co tu wchodzić.Wędkuję.pl zeszło na psy!!!!!! (2015/06/26 12:34)

pawelz

Tragedia. Nie mozna nic znalezc. Nie wiem czy w redakcji jest ktos kto mysli pod katem usera, czy robia cos po to byle robic i dac prace informatykom. (2015/06/26 12:37)

zbynio 33

PawelZ nie jest tak źle :)))). Zmięcie awatary to nie będzie wiadomo z kim gadamy :)))). Chyba, że się zajrzy w profil... Ja to przewidziałem... :))))) (2015/06/26 13:37)

endzi63

Ja chyba podziękuję. Nie odpowiadają mi te zmiany. Zawsze sobie przeglądałem ostatnie wpisy, a tu dupa. (2015/06/26 16:18)

Artur z Ketrzyna

Widzę że kolegom też się nie podoba.

Mniej czytelne posty, bo nie ma już pola cytowanego a kreski z boku.
To upodobniło je do innych forum...
Nie podoba mi się że teraz a miast nicka widać moje nazwisko!
Każdy z nas przyzwyczaił się do nicków.

No i ta trzcionka. Znaki polskie są większe. To tak jak by zamienić na GORSZĄ WERSJĘ.
Edycja postów, mimo ze pisze że do 60 min, to raczej stanowczo krócej! (2015/06/26 17:16)

Piotr 100574

nie idzie Zbynio do ciebie zajrzeć w profil:(parodia normalna (2015/06/26 17:18)

Iras1975

Do tej pory starałem się nie komentować zmian na tym portalu, ale... Chyba coś poszło nie tak. ;) Poruszanie się tutaj obecnie, to jakiś dramat. (2015/06/26 17:32)

slawekkiel17

Straszne sa te zmiany, jesli to ma byc ulepszenie to faktycznie " ULEPSZACIE", ciekawe ile osob bedzie chcialo zu zagladac ? (2015/06/26 19:21)