Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Darek S

http://forum.wedkuje.pl/f,gumowy-konkurs-z-firma-konger,817624,0.html
Dlaczego nie mogę pisać w wątku? Wyskakuje że muszę się przyłączyć do grupy i to robię. I niby ją obserwuję, a dalej nie mogę napisać.
Nigdzie nie widzę opcji przyłącz się do grupy!
A chcę wziąć udział w konkursie. (2015/03/29 18:59)

u?ytkownik32263

http://forum.wedkuje.pl/f,gumowy-konkurs-z-firma-konger,817624,0.html
Dlaczego nie mogę pisać w wątku? Wyskakuje że muszę się przyłączyć do grupy i to robię. I niby ją obserwuję, a dalej nie mogę napisać.
Nigdzie nie widzę opcji przyłącz się do grupy!
A chcę wziąć udział w konkursie.

Czyżby klan z Kętrzyna nie był już mile widziany nawet w grupie Kongera...

Darku "podziękuj" tacie. (2015/03/29 21:11)

Artur z Ketrzyna

Czyżby klan z Kętrzyna nie był już mile widziany nawet w grupie Kongera...

Darku "podziękuj" tacie.

Może klanu szukać gdzie indziej?
Ja akurat jestem w tej grupie, i biorę udział w konkursie. (2015/03/29 23:05)

u?ytkownik26223

Klikasz na "przyłącz się" i jak cie przekieruje to nic nie klikaj tylko zamknij okienko!!!!! (2015/03/30 13:08)

Bernard51

Nie mogę założyć nowego wątku, klikajac w "tytuł posta " ucieka, dopiero po przetrzymaniu myszką mogę wpisać, Jest to wina mojego komputera czy Administratora.
 Czy ma ktoś podobny problem z użytkowników ?? (2015/04/02 20:08)

Artur z Ketrzyna

Nie mogę założyć nowego wątku, klikajac w "tytuł posta " ucieka, dopiero po przetrzymaniu myszką mogę wpisać, Jest to wina mojego komputera czy Administratora.
 Czy ma ktoś podobny problem z użytkowników ??

Tak samo jest i u mnie, więc piszę w tekście postu, potem wycinam i wklejam.
Pewnie jak zwykle błąd programu... (2015/04/02 22:56)

u?ytkownik32263

Czy u Was ludziska też wpierdzieliło wyszukiwarkę na głównej? (2015/04/17 19:53)

zbynio 33

Czy u Was ludziska też wpierdzieliło wyszukiwarkę na głównej?

Tak.  (2015/04/17 20:40)

JancioW

Jest u góry,tam gdzie zaznaczyłem.

(2015/04/17 21:34)

u?ytkownik32263

Jest u góry,tam gdzie zaznaczyłem.

Podziękował Janku ;-)

Przyznaję się że nie zauważyłem tego wcześniej a dziś potrzebowałem szybkiego dostępu do wyszukiwarki i się zdziwiłem że nie ma jej pod najnowszymi artami, tam gdzie zawsze była. (2015/04/18 00:54)

Jakubek1108

witam nie zauważyłem tego tematu i pisałem post gdzie indziej mianowicie co wy na to żeby powstał tutaj chat albo shoutbox myślę od dzięki temu znikły by niektóre zbędne nowe posty? (2015/04/21 02:10)

89krzysztof

była o tym mowa tysiąc razy, nic z tego nie wyjdzie (2015/04/21 06:25)

Spear

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Z dwóch powodów.
Pierwsza na myśl przychodzi mi sytuacje, gdzie ktoś pyta o jakieś techniczne zagadnienie. Na czacie dostanie odpowiedz od razu, przynajmniej w teorii. Na forum także, ale post na forum ma jedną przewagę. Ciągle będzie widoczny i kolejne osoby, będą miał podaną odpowiedź na tacy.
Drugim powodem przeciw, jest swoiste życie forum. Nie każdy ma czas, aby odwiedzać ja kilka razy dziennie, czy siedzieć na czacie. Utarczki słowne pewnych znanych forumowiczów wymarły by chwile po zakończonej dyskusji, w przeciwieństwie do postu. Ten będzie bawił oko, jeszcze długo. Ktoś kto po tygodniu wejdzie na forum, będzie miał możliwość dołączenia do dyskusji.

Ktoś może powiedzieć, że czat ma jedną przewagę. Szybkość reakcji. Racja, pytanie zadane na czacie, prawdopodobnie szybciej doczeka się odpowiedzi niż to zadane w poście.

Jedno przysłowie powinno dać do myślenia - "Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł"
Wędkarstwo to doskonała szkoła cierpliwości, a tym co uważają inaczej proponuję częstsze wyjazdy nad wodę. (2015/04/21 16:34)

u?ytkownik26223

Czy wy też czasem macie problem z edycją własnego posta???ostatnio dość często "wyskakuje" mi komunikat;You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' `id_kolo` = 0, `tylko_kolo` = "N" WHERE `id_forum` = 822512 AND `id_user` = 262' at line 1 (2015/04/27 19:03)

Artur z Ketrzyna

Czy wy też czasem macie problem z edycją własnego posta???ostatnio dość często "wyskakuje" mi komunikat;You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' `id_kolo` = 0, `tylko_kolo` = "N" WHERE `id_forum` = 822512 AND `id_user` = 262' at line 1

Tez tak miałem w jednym wątku, w innych normalnie edytowało... (2015/04/29 23:52)

ZanderHunter

Czy ktoś z Redakcji może mi łaskawie odpowiedzieć gdzie się podziała poniższa Grupa i jej wątki...? szukam...i szukam...i nic..."chromolić" takie usprawnienia...

Sandacz na spining, Metody łowienia sandaczy na sp…

Nasza Grupa Sandacz na spining jest zamknięta i taka na razie pozostanie. Mamy ponad 900 userów i tw…

992 wędkarzy | 143 wątków

subskrybuj:

(2015/04/30 20:05)

Jakub Woś

...jest taki oto komunikat...

(2015/05/01 04:22)

Artur z Ketrzyna

Czy ktoś z Redakcji może mi łaskawie odpowiedzieć gdzie się podziała poniższa Grupa i jej wątki...? szukam...i szukam...i nic..."chromolić" takie usprawnienia...

Sandacz na spining, Metody łowienia sandaczy na sp…

Nasza Grupa Sandacz na spining jest zamknięta i taka na razie pozostanie. Mamy ponad 900 userów i tw…

992 wędkarzy | 143 wątków

subskrybuj:

Chyba powoli zaczyna się psuć... (2015/05/01 22:53)

bluehornet

W firefox nie można założyć nowego wątku - nie można dodać tytułu (2015/05/02 08:29)