Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
bluehornet


Krzysiu - kiedy wszystko włazi, nawet się nie przewraca :) (2016/03/27 11:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Próbowałem Grześku kilka razy i nie wiem dlaczego niektóre foty nie chcą wejść? Ło.. a teraz weszło to co wcześniej wejśc nie chciało.:) (2016/03/27 11:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adler


Witam serdecznie. 

Ponawiam archiwalne zapytanie kolegi?
"Jak punktowany i na jakich zasadach jest Ranking Kół ?" 

Podaję jego namiar : 
http://www.wedkuje.pl/oferta-dla-kol.html 
Jeszcze jedno pytanie; gdzie można zobaczyć kto, w jakim dziale, pokoju jest moderatorem na forum?

Pozdrawiam serdecznie Krzysztof O. - adler

  (2016/03/29 23:05)

u?ytkownik139006


http://www.wedkuje.pl/rekordowe-ryby  
Zwróciłem uwagę redakcji na nieaktualne rekordy Polski, oto co odpisali : "Użytkownicy zamieszczają rekordy - prosimy wysłać swoje i się pochwalić."  Czy tam pracuje ktoś kompetentny??? (2016/04/02 11:40)

Jakub Woś


coś się zmienia, awatary się zakrągliły na głównej. (2016/04/05 07:34)

luxxxis


Ja od wczoraj mam masę "pustych"miejsc na głównej,białe plamy na 1\3 strony,jakby coś usunieto.Obrazowo-kończy się seria o konkursach na głównej,po prawej "wąsko" lecą porady i nasze nicki a od lewej NIC aż do forum.Cała strona z kawałkiem,dwa takie place mam plus x mniejszych.Może wtyczka jakaś mi zdechła? czort wie... (2016/04/05 09:35)

ryukon1975


Nic nie zdechło mam tak samo. Jeśli chodzi o te puste pola to jakoś je zagospodaruję. Posadzę buraki a może zasieję pszenicę. :)                                                                            (2016/04/05 22:17)

Jakub Woś


Coś jednak mogło paść. U mnie w domu ładnie pięknie a w robocie puste pola. (2016/04/05 22:41)

ryukon1975


Na Firefox mam te ogromne łany nicości, natomiast na IE jest wszystko dobrze. (2016/04/06 05:56)

ryukon1975


Wszystko wróciło do normy. (2016/04/06 07:06)

Artur z Ketrzyna


Widać praca wre, kiedyś może się zakończą te zmiany i wszytko wruci do mormy (2016/04/06 08:09)

krisbeer


Szanowna Redakcjo,

Wczoraj na stronie głownej pojawił się wpis z mojego bloga (przynajmniej treść się zgadza).
Blog o ile mnie pamięć nie myli jest zapisem: myśli, przeżyć autora lub tez zdarzeń z jego udziałem widzianych jego oczami a nie oczami redakcji.
Jako autor chcę aby tytuł mojego wpisu, intrygował, przyciągał, zastanawiał, podobnie rzecz ma się np. ze zdjęciem tuytułowym (nieprzypadkowo wybranym przez autora), oraz układem graficznym tresci. 
Pytanie czy treść tytułu: ,,3,2,1,0, Start !'' obraża kogoś, narusza jakies wartości lub regulamin? Jeżeli nie to czemu ma służyć zrobiona przez Was zmiana (nie pierwsza zresztą). Jeżeli ktoś w redakcji uważa że taki tytuł jest za krótki to niech w to miejsce wstawi cała treść wpisu. Czy naprawde to tak trudno zrozumieć że czasem nawet błędy ortograficzne czy stylistyczne są zamierzone. Bardzo Was prosze tak długo jak nie będę naruszał regulaminu oraz norm społecznych nie zmieniejcie NIC w moich wpisach, jeszcze raz PROSZĘ.
Pozdrawiam (2016/04/06 13:35)

ogtw


Na komórce nadal nie mogę nic napisać, po tych ostatnich „ulepszeniach”
  (2016/04/18 17:42)

zbynio5o


Jak wklejacie fotki ?  Kiedyś było  kopiuj - wklej a teraz nie wychodzi.  (2016/04/18 22:41)

zbynio 33


Zbynio teraz musisz kliknąć wybierz plik pod odpowiedzią i wybierasz skąd chcesz wstawić. Nie ma już niestety jak kiedyś.. (2016/04/19 01:14)

pakul1206


No ja pierdziele jakiś loxon 1000 czy coś na zakola, potem pan Biedrzycki, bardzo lubię Jego programy ale tylko wtedy kiedy Ja chcę, nie na siłę. (2016/04/21 21:36)

ryukon1975


Niestety ja tego programu nie znoszę, jak to słyszę po raz kolejny to mam myśli samobójcze! (2016/04/21 21:54)

krisbeer


Patrzyłem ostatnio na zmiany na wedkuje, na swoje problemy na portalu (dzis odkryłem nastepne nie działajace funkcje na profilu - znajomi) i tak mnie natchnęło.

Szanowni, widząc w którą stronę zmierza portal proponuję założyć wątek ,,Nasze doleglowości'' albo ..dr szuwarek radzi'', ,,SKS''. Ja sam mam problemy z ciśnieniem, biorę ,,tialorid'', ,,tritace'' i kalipoz'' a wy? teraz doszło mi jeszcze jakies gówno na obniżenie cholesterolu (nazy nie pamiętam''.

Zapraszam do dziele nia sie swoimi problemami, z gastrycznymi włacznie :)

W przypadku Waszej aprobaty założę wątek. (2016/04/23 12:06)

Artur z Ketrzyna


No ja pierdziele jakiś loxon 1000 czy coś na zakola, potem pan Biedrzycki, bardzo lubię Jego programy ale tylko wtedy kiedy Ja chcę, nie na siłę.

Też mnie wpienia ta modernizacja wedkuje.pl. ("Filmiki w bocznych banerah same uruchamiajace się itd")
Chciał bym przecztać kolegi wpis a tu mi coś szepcze idt. Trochę to rozprasza! ale też i żre moje bajty przesyłu (mam limitowany przesył danych) Nie ma jak przestwaić na niższą rozdzielczość a wciśnięcie pałzy by nie przeszkadzało, nie powoduje zaprzestania pobierania danych.
Na szczęście jest pewien proglam :-)
Zablokowałem i teraz nie żre danych i nie przeszkadza w czytaniu wpisów :-)

Boski informatyku dzięki ci za ten program :-) (2016/04/24 08:26)

Sith


Czy dałoby się przywrócić "spradzajkę" ortograficzną? Nie dziala od ostatnich zmian!!! (2016/04/27 10:29)

Artur z Ketrzyna


Czy dałoby się przywrócić "spradzajkę" ortograficzną? Nie dziala od ostatnich zmian!!!

Sit, znalazłem sposób :-)
Klikam na 5 ikonkę "wklej" i tam piszę, tam działa edytor tekstu.
Tak więc będę mniej błędów robił :-)

Tylko nie zawsze pamiętam o tej opcji ;-( (2016/04/27 16:58)