Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Sith


Mam dokładnie tak samo jak Jakub. Może uda się z tym coś zrobić Panu Informatykowi? (2016/03/13 11:09)

ogtw


W wersji mobilnej, na laptopie sprawdzanie pisowni działa. Pod warunkiem że jest zainstalowany \"office\"
Na komórce nie da się nic napisać, po ostatnich ulepszeniach. (2016/03/13 11:10)

bluehornet


W wersji mobilnej, na laptopie sprawdzanie pisowni działa. Pod warunkiem że jest zainstalowany \"office\"
Na komórce nie da się nic napisać, po ostatnich ulepszeniach.


Office? A konkretnie?

  (2016/03/13 13:08)

ogtw


Microsoft Office 2007 (taki mam zainstalowany) (2016/03/13 13:20)

bluehornet


Nie chce mi sie w Wordzie pisać i kopiować - obejdę się bez, ale nasz " znafca " od wszystkiego ma zatem kłopoty nieliche ;) (2016/03/13 13:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ogtw


Nie chce mi sie w Wordzie pisać i kopiować - obejdę się bez, ale nasz \" znafca \" od wszystkiego ma zatem kłopoty nieliche ;) Nie trzeba pisać Wordzie. Klika się te trzy kropki, po prawej stronie posta, następnie \"odpowiedz\" i można pisać, słowa takie jak: sie, znafca, miszcz, są podkreślone czerwonym wężykiem. (2016/03/13 14:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Nie chce mi sie w Wordzie pisać i kopiować - obejdę się bez, ale nasz \" znafca \" od wszystkiego ma zatem kłopoty nieliche ;) Nie trzeba pisać Wordzie. Klika się te trzy kropki, po prawej stronie posta, następnie \"odpowiedz\" i można pisać, słowa takie jak: sie, znafca, miszcz, są podkreślone czerwonym wężykiem.

Możesz dokładnie określić gdzie te kropi są. Bo ja ich nie widzę. A jak by nie było edytor by mi się przydał. :-( (2016/03/13 18:26)

ogtw


http://m.wedkuje.pl/_mobile/index.php?q=forum-show&room=new
 to jest adres wersji mobilnej.Trzy kropki są tylko w wersji mobilnej.
  (2016/03/13 18:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


To powinno działać wszędzie a nie tylko w wersji mobilnej :) Ciekawostka - w poczcie korektor działa :) (2016/03/13 20:25)

Artur z Ketrzyna


To powinno działać wszędzie a nie tylko w wersji mobilnej :) Ciekawostka - w poczcie korektor działa :)

Powinno, ale jak na razie u mnie tego nie ma. Awatary dalej kwatratowe pole mają.
Nie ma tych kropek a łapki do oceniania postów. I napisu "weź udział w dyskusji" też nie ma. (2016/03/13 22:16)

ogtw


klawisz \"weź udział w dyskusji\" - jest dla niezalogowanych, a dlaczego kropek nie widzisz?
"Edytuj wpis" znalazł się zaraz przy wpisie - to jest dobre.(w pełnej wersji) (2016/03/14 07:35)

bluehornet


Artek - zaloguj się pod tym linkiem a kropki ci się pojawią - ogtw już wcześnie go podał :) http://m.wedkuje.pl/_mobile/index.php?q=forum-show&room=new (2016/03/14 15:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Artek - zaloguj się pod tym linkiem a kropki ci się pojawią - ogtw już wcześnie go podał :) http://m.wedkuje.pl/_mobile/index.php?q=forum-show&room=new

Faktycznie tam pod tym linkiem widać kropki. Ale to wersja mogilna, i mysle ze nie ma sensu tam logować jak pisze z komputera. (gozej się serfuje_
Myślę że redakcja powinna zadbać o edytor w tej normalnej wersji. (2016/03/14 16:51)

miecz-gaz


Moim zdaniem to ten blog sie juz skończył, ale kase zjadło za stronke V.I.P.  nic nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KURDE........................................................................................................................................................WA !!!! . (2016/03/16 20:05)

u?ytkownik146847


No i z mojej strony podziękowania dla redakcji i pana informatyka . Jak na razie wszystko wróciło do normy , no zobaczymy jak długo (2016/03/16 20:11)

ogtw


SLAWOMIR68 pisze, że wszystko wróciło do normy. Jeżeli taka jest norma, to znaczy, że jest coraz gorzej. Żeby się zalogować z komórki, trzeba próbować kilkanaście razy a napisać coś, już nie można. Może sprzedawcy smart fonów za tym stoją? (2016/03/17 15:02)

u?ytkownik146847


OGTW  , u mnie wróciło  do normy , ale jak mozna było zauważyc wcześniej co uniektórych uzytkowników cos sie pitoliło i tylko robiła się nie przyjemna atmosfera , a co do samych tych ulepszeń to powiem szczerze ,,,niech to h..  zapali z takim ulepszeniem (2016/03/17 20:17)

ryukon1975


Brak korektora jest trochę drażniący. Gdy chcę coś szybko napisać trafiają mi się literówki typu a/ą i później muszę edytować post by wszystko dobrze wyglądało. (2016/03/19 07:04)

ryukon1975


Problemy przy dodawaniu wpisów.

1. Po kliknięciu PUBLIKUJ wyświetlił sie komunikat " Ustaw zdjęcie główne" po jego ustawieniu tekst zniknął i musiałem wszystko wklejać i znaczyć ponownie.
2. Nie można dodać więcej jak 5 fotek.
3. Jedno ze zdjęć "położyło" się na boczku. :) (2016/03/20 09:04)

Artur z Ketrzyna


Jedno jest jeszcze do zmiany na tym portalu.
Cenzura wybiórcza.
Często usuwane posty "nie naruszające" regulaminu forum. :-(

Podałem odpowiedź na pytanie o limitach na zawodach wedkarskich. Czy moja wina że jakiś user podał w wątpliwość moją kompetencje?
Grzeczne zapytałem się o co biega? i załączyłem foto mojej legitymacji sędziego podstawowego.
Nie naruszyłem tym regulaminu forum, ani tajemnicy danych osobowych, bo to były moje dane osobowe. Tak więc umieszczając je sam wyrażam zgodę na ich opublikowanie w celu sprostowania jakiś pomówień (co tu wielu robi dla rozrywki).
  (2016/03/20 09:58)

ryukon1975


Tak trzeba dwoić sie i troić, w planach mam zamiar opanować pierwsze dziesięć miejsc. :)) (2016/03/22 08:43)

ogtw


Są programiści, którym warto płacić po to żeby nic nie robili. Dzisiaj zajęli się wersją mobilną.
  (2016/03/22 12:05)

ryukon1975


Świąteczna niespodzianka, zdjęcia nie wchodzą. Komunkat 'to nie jest poprawny plik jpg", zdjęcia wcześniej z tego samego aparatu wchodziły bez najmniejszego problemu. Nawet zdjęcie dodane wczoraj już dziś nie wchodzi, "popsuło się"? :) (2016/03/27 09:04)