Zaloguj się do konta

Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

utworzono: 2013/12/28 14:46
grisza-78

Moze nikt nie napisal nic nowego, kto to wie :) A moze wlasnie prowadza jakies prace administracyjne na serwisie dlatego tyle zamieszania.




Też jestem ciekaw, czy to tylko "przebudowa", czy już tak na stałe.
[2014-01-09 19:55]

Artur z Ketrzyna

U mnie to samo. Jakieś malutkie fotki, bez sensu. Było dobrze, a teraz jakoś nieczytelnie jest. Zdjęcia zostały przeskalowane do 250 pikseli. Do doooopy.

Kurcze wchodzę w edycje galerii i nie mogę usunąć, a dodać tak. W galerii mogę usunąć fotę jak i zmienić nazwę. Ale żeby ją usunąć...już NIE [2014-01-09 20:08]

DelTor0

Też jestem ciekaw, czy to tylko "przebudowa", czy już tak na stałe. 


Lepiej nie, bo jak to ma tak wygladac na stale, to raczej skoncze z pisaniem. Mialem nabazgrac cos o robieniu rekojesci krok po kroku, ale w takim formacie to i tak na tych zdjeciach nie bedzie nic widac... 

Albo bede odsylal do konkurencji, na http://swietokrzyskiprzewodnikwedkarski.pl/ wszystko dziala ta jak powinno :)

[2014-01-09 20:48]

feroza

Też jestem ciekaw, czy to tylko "przebudowa", czy już tak na stałe. 


Lepiej nie, bo jak to ma tak wygladac na stale, to raczej skoncze z pisaniem. Mialem nabazgrac cos o robieniu rekojesci krok po kroku, ale w takim formacie to i tak na tych zdjeciach nie bedzie nic widac... 

Albo bede odsylal do konkurencji, na http://swietokrzyskiprzewodnikwedkarski.pl/ wszystko dziala ta jak powinno :)


Mam identyczne zdanie w tej sprawie!!!!
[2014-01-10 09:05]

bluehornet

Kolego DelTorO - zerknij teraz - http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,rodbuilding-lakierowanie-blanku,71119
[2014-01-10 15:35]

DelTor0

Kolego DelTorO - zerknij teraz - http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,rodbuilding-lakierowanie-blanku,71119


Dzieki :) Klasiura, tak jak myslalem jakies problemy technczne przez pare dni :)

[2014-01-10 16:03]

grisza-78

Już działa, super !!! Czyli tylko przez dzionek czy dwa było miniaturowo.
[2014-01-10 22:41]

xxxczokxxx

nie wiem jak reszta portalowiczy ale ja skłaniiał bym sie ku opcji pisania bez dodawania sie do grup [2014-01-10 23:54]

perwer

Niejeden chciałby w życiu mieć takie problemy jak wy ....ja jednak wam nie zazdroszcze...
 `Współczuje i jestem pełen podziwu że możecie z tym żyć..bo jednak fota w galerii to jest sprawa naprawdę bardzo ważna i można bez braku możliwości jej usunięcia ,wpaść w depresję .
  [2014-01-11 07:16]

Diablo

Niejeden chciałby w życiu mieć takie problemy jak wy ....ja jednak wam nie zazdroszcze...
 `Współczuje i jestem pełen podziwu że możecie z tym żyć..bo jednak fota w galerii to jest sprawa naprawdę bardzo ważna i można bez braku możliwości jej usunięcia ,wpaść w depresję .
 Ten jak zwykle ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem


[2014-01-11 07:27]

Artur z Ketrzyna

Droga redakcjo. Co jakiś czas wprowadzacie zmiany i ulepszenia.Jakie są takie są, można się  do nich z czasem przyzwyczaić...
Mam dla was taka propozycję. A raczej 2.Pierwsza to sprawcie czemu jak próbuje się dodać nowy wątek na forum przez zakładkę danej grupy. To nie jest ona automatycznie odhaczona i wątek do niej przypisany? Czemu nie ma jej w grupach proponowanych/sugerowanych? Czemu nie można edytować tego postu i tam przypisać go do danej grupy?Za każdym razem, wchodzę w posta i zgłaszam naruszenie. By ten watek przerzucono do danej grupy....
Druga sprawa, to spis wątków na forum w moim blogu, w których się wypowiadam. Często jest tak że przeglądając tą listę widzę 2-3 razy ten sam watek, a innych za to nie. Lista jest ograniczona i nie mogę wyświetlić starszych. (to znaczy ze przy takiej samej liczbie tytułów, mam dostęp do mniejszej liczby wątków w których byłem ostatnio aktywny)Zależy wam na porządku na forum, i by wątki nie dublowały się.Tylko że na forum jest sporo wątków zakładanych z podobnymi tematami. I wyszukiwarka, pokazuje wszystkie, nawet te w których były tylko takie słowa w któryś poście. Tak więc znalezienie tego konkretnego, jak nie pamięta się dokładnej nazwy, graniczy z cudem. I często tylko dlatego są zakładane nowe, watki... To tej samej tematyce...
Nawet ten był zakładany przez zakładkę grupy, (pomijam jakiej, by zaraz tu nie robiono zadymki i wytyków). I co?
[2014-01-26 09:35]

Artur z Ketrzyna

No nic znów coś do redakcji napiszę.
Zmiany są moze i fajne. Ale teraz mnie działa mi cytowanie postów kolegi na forum.

To znaczy klikam cytuj, piszę i zatwierdzam. A post się pokazuje bez tego niebieskiego okienka które mówi że to tekst cytowany, na który odpowiadam.
Tak więc kiszka. Bo nie widać co jest moja odpowiedzią a co cytowałem. Wcześniej zauważyłem to u innych użytkowników, teraz i u mnie.

Czy może się tym redakcja zająć?
[2014-08-21 22:04]

Artur z Ketrzyna

No nic znów coś do redakcji napiszę.
Zmiany są moze i fajne. Ale teraz mnie działa mi cytowanie postów kolegi na forum.

To znaczy klikam cytuj, piszę i zatwierdzam. A post się pokazuje bez tego niebieskiego okienka które mówi że to tekst cytowany, na który odpowiadam.
Tak więc kiszka. Bo nie widać co jest moja odpowiedzią a co cytowałem. Wcześniej zauważyłem to u innych użytkowników, teraz i u mnie.

Czy może się tym redakcja zająć?

Właśnie cytuję by pokazać o co chodzi....
[2014-08-21 22:12]

mlody karpiarz

No nic znów coś do redakcji napiszę.
Zmiany są moze i fajne. Ale teraz mnie działa mi cytowanie postów kolegi na forum.

To znaczy klikam cytuj, piszę i zatwierdzam. A post się pokazuje bez tego niebieskiego okienka które mówi że to tekst cytowany, na który odpowiadam.
Tak więc kiszka. Bo nie widać co jest moja odpowiedzią a co cytowałem. Wcześniej zauważyłem to u innych użytkowników, teraz i u mnie.

Czy może się tym redakcja zająć?

Właśnie cytuję by pokazać o co chodzi....



















faktycznie nie działa ,a myślałem żeby większy odstęp zrobić.......
[2014-08-21 23:30]

Nie działa również ikonka strona główna forumta na dole pod forum. Ta górna jest ok.  [2014-08-22 09:46]

Nie działa również ikonka strona główna forumta na dole pod forum. Ta górna jest ok. 



cytowanie wczoraj nie działało ,dziś już działaco do ikonki "strona główna forum" na dole forum faktycznie noie działa a ściślej wyświetla  sie komunikat Nie znaleziono strony o podanym adresie. [2014-08-22 12:34]

Artur z Ketrzyna

Nie działa również ikonka strona główna forumta na dole pod forum. Ta górna jest ok. 



cytowanie wczoraj nie działało ,dziś już działaco do ikonki "strona główna forum" na dole forum faktycznie noie działa a ściślej wyświetla  sie komunikat Nie znaleziono strony o podanym adresie.

Dokładnie, już działa.
Dziękuje...
[2014-08-22 13:14]

SVT

strona główna forum Nie znaleziono strony o podanym adresie. [2014-08-22 15:59]

zbynio 33

Co to za zmiana i ulepszenie, że nie widać rybek nad awatarem, na które tak ciężko pracowałem? O i widzę ktoś uprościł menu na górze w panelu użytkownika.
[2014-08-25 13:54]

SVT

Teraz  portal ma ręce i nogi. Ulepszona wyszukiwarka i wszystkie opcje profilu. Ulepszona czcionka, bardziej widoczna tłustym drukiem. Teraz jest bardzo podporządkowane. [2014-08-25 14:53]

Draq

Czy ja wiem... według mnie największą kwestią która "utyka" jest dodawanie artykułów. Kiedyś można było wrzucić zdjęcia bezpośrednio do artykułu, zrobić pogrubienia, kursywy... a teraz nie można nic, to trochę zniechęca. [2014-08-25 15:01]

Jack14

Dlaczego podpisy pod "awatarami" są dziwnie umiejscowione.Może lepiej je przesunąć do góry lub na dół bo tak umiejscowione jak teraz są mało czytelne.
psO i stało się ;-) [2014-08-25 16:20]

Zander51

Spróbujcie zmienić, albo usunąć swój wpis z własnego bloga [2014-08-25 16:54]

zbynio 33

Rybki wróciły :). Dzięki :). Jeszcze jedno mnie trapi, a mianowicie jak siedzę na smartfonie nie mogę jak przed tym zmieniać sobie wielkości strony. Jestem zmuszony czytać przesuwając cały czas paluchem, co jest znacznym dyskomfortem. Przed "ulepszeniem" mogłem dopasować sobie wielkość tekstu do wyświetlacza i jedynie po przeczytaniu przesuwać. Teraz tekst nie mieści mi się na smerfie, a mam dobry wzrok i układ strony się zmienił.....
[2014-08-25 16:55]

lord232

Ja proponuje ze jak sie wejdzie na wiadomosci to zeby strona ni szla na dol tlko byla na pierwszym wpisie na stronie ktora sie wlacza
[2014-08-27 11:11]