Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Sith

Coraz gorzej... ;-( (2015/07/15 08:12)

Rav

Zmiany może tak, ale na gorsze chyba... Strona coraz mniej czytelna, nie mogę wejść w swoje konto... Ogólnie kicha panowie ! (2015/07/15 21:13)

zbynio 33

Nie działa odpowiedź na forum... Mogę jedynie na dole pisać... (2015/07/16 16:23)

u?ytkownik195357

Z poziomu poczty nie mogłem się wylogować, tylko ze strony głównej. Co to ma być?!!! O kant tyłka rozbić takie "unowocześnienia"... (2015/07/16 19:28)

kedzio

Dziś nie wyświetlają mi się na stronie polskie znaki - ktoś tu chyba sfiksował na tym portalu. (2015/07/16 19:43)

SVT

Nie można dodawać zdjęć do swojej galerii. (2015/07/17 05:37)

redakcja

Zrezygnowaliśmy z funkcjonalności galerii w blogach – to jedno z kilku uproszczeń naszego systemu. Ponieważ dostaliście możliwość grupowego uploadu fotek w artykule, uznaliśmy że to zastąpi funkcjonalności galerii. Jeśli chcecie dodać fotki do swojego profilu od teraz wystarczy dodać artykuł z galerią wielu zdjęć! (2015/07/17 08:41)

perwer

A temacik z wędkami na śląsku zlikwidowano bo ...? Nie lubicie Hanysów ...nie dobrze ... (2015/07/17 19:59)

zbynio 33

A kto by tam Hanysow lubił?!;))))) już te zmiany i "ulepszenia" zaczynały mi się podobac, ale wczoraj i dziś co się wyprawia to jest przesada. Hanysow ktoś uwalił, kojarzących tak samo i już nawet nie wspomnę o kilowiczach.... (2015/07/17 20:38)

zbynio 33

Toć to chyba był atak hakerów .... Litości!!!! (2015/07/18 07:32)

Artur z Ketrzyna

Zrezygnowaliśmy z funkcjonalności galerii w blogach – to jedno z kilku uproszczeń naszego systemu. Ponieważ dostaliście możliwość grupowego uploadu fotek w artykule, uznaliśmy że to zastąpi funkcjonalności galerii. Jeśli chcecie dodać fotki do swojego profilu od teraz wystarczy dodać artykuł z galerią wielu zdjęć!

To teraz by dodać foto go galerii np.;" moja rybka", będę musiał napisać artykuł?

Faktycznie uproszczone ;-(

Moim zdaniem powinniście przywrócić możliwość dodawania zdjęć do naszych galerii, bez zbędnego pisania artykułu bez natchnienia, koncepcji itd. Bo to raczej będą wpisy o niczym. Np.
"dodaję ten wpis by móc dodać zdjęcie do galerii." (2015/07/19 08:02)

Artur z Ketrzyna

teraz nie dział aktualizacja głównego banera z forum. Jak też otwiera wątki na pierwszej stronie nie ostatniej ;-(..
(2015/07/19 13:22)

kedzio

Zawsze mnie zastanawiają ludzie, którzy ulepszają rzeczy, które działały bez zarzutów. Strona główna to blok przypadkowych kostek bez sensu, jedno z drugim się zlewa, wyświetlanie w przeglądarkach fiksuje, znaki się pojawiają, potem znikają, funkcjonalność na dziada...

Ten magik od webmateringu powinien się dobrze stuknąć w czoło. Ale co tam! To nie pierwszy raz jak psują dobrze działający portal.

(2015/07/19 15:05)

kedzio

Na dodatek tekst mi sie wyświetla częściowo większą, a częściowo mniejszą czcionką. Weźcie wy se tam w tej redakcyi wsadźcie palce w .... zamiast mieszać bez sensu. (2015/07/19 15:07)

redakcja

Bardzo przepraszamy wkradł się mały błąd do mechanizmu forum na indkesie, już wszystko powinno być działać poprawnie. (2015/07/20 13:07)

Artur z Ketrzyna

Starszy system dodawania postów na forum był czytelniejszy i lepszy. Ponieważ ukazywało se to zw małym okienku, dzięki czemu dalej mieliśmy kontakt z wątkiem na forum, i mogliśmy widzieć inne wypowiedzi, i lepiej na nie odpowiedzieć.

Teraz widzimy tylko cytowany tekst :-(

Wcześniej dodając odpowiedz strona się odświeżała i był widoczny wątek.

Teraz przenosi nas na zatwierdzenie, a potem dopiero z powrotem do wątku. To utrudnienie nie udogodnienie. (2015/07/20 18:50)

u?ytkownik195357

Bardzo przepraszamy wkradł się mały błąd do mechanizmu forum na indkesie, już wszystko powinno być działać poprawnie.

Powinno??? Bzdura! Bo np. dalej nie można się wylogować bezpośrednio z poczty. Tylko trzeba wejść na główną. Ale chyba o to tu chodzi, o ilość wejść. I jeszcze przypadkowo klikając na prawą stronę cytowanej odpowiedzi wyskakuje jakaś głupia reklama sprzętu AGD co mnie przed chwilą spotkało. (2015/07/21 00:09)

pawelz

Ten watek ma chyba troche zly temat. Powinien brzmiec "Zmiany na wedkuje.pl". Bo z tymi ulepszeniami to chyba sie ktos zapedzil. Podajcie JEDNO ulepszenie dla zwykleo usera (nie wypowiadam sie o blogerach, moze tam sa jakies rewolucje na plus). Bo ja puki co nie widze. Nawet nie chce mi sie za bardzo juz tu zagladac. Jak mam zgadywac i szukac nie wiadomo gdzie interesujace mnie watki, to mi sie odechciewa. (2015/07/21 10:53)

u?ytkownik195357

Ten watek ma chyba troche zly temat. Powinien brzmiec "Zmiany na wedkuje.pl". Bo z tymi ulepszeniami to chyba sie ktos zapedzil. Podajcie JEDNO ulepszenie dla zwykleo usera (nie wypowiadam sie o blogerach, moze tam sa jakies rewolucje na plus). Bo ja puki co nie widze. Nawet nie chce mi sie za bardzo juz tu zagladac. Jak mam zgadywac i szukac nie wiadomo gdzie interesujace mnie watki, to mi sie odechciewa.

Pawełku ja też nie widzę żadnego ulepszenia, poza wyglądem strony. Strony która technicznie jest najgorszą na "rynku"... (2015/07/22 01:55)

Artur z Ketrzyna

Kiedyś na forum można było założyć grupy dyskusyjne. Dziś tego nie ma. Fakt jest to forum ogólnodostępne. ale dzięki temu że mieliśmy możliwość założenia grupy zamkniętej w danej tematyce, mieliśmy spokój z trollami, czy osobami ..... tak zwanymi pieniaczami.
Dziś mogą się panoszyć wszędzie, a Redakcja nawet na zgłoszenia nie reaguje.

Może przydała by się funkcja blokowania korespondencji z takimi pieniaczami. Bo brak możliwości psucia krwi ich troszkę stopuje. (2015/07/22 11:12)

zbynio 33

Ile trzeba czekać aż założony temat ukaże się na forum? Ostatnio dostalem odp. od redakcji po dwóch dniach, jak pamiętam. Spoko nie pali sie w moim przypadku akurat, ale niektorzy pytajac na forum stoja pod sciana... W sumie pierwszy raz zakładałem jakiś temat to nie wiem co i jak..., ale szczerze mówiąc to jesli ktos chce uzyskac jakas pomoc to musi planowac to odpowiednio wczesniej w takiej sytuacji.. (2015/07/22 13:43)

Artur z Ketrzyna

Forum.
Odpowiadam i zatwierdzam odpowiedź, wracam do wątku (odnośnik "wróć"). I otwiera mi pierwsza stronę, zamiast pokazać stronę z aktualnymi odpowiedziami. (2015/07/23 09:05)

zbynio 33

Szanowna Redakcjo po opublikowaniu postu, gdy kliknę wróć, to wracam, ale do pierwszej strony w danym temacie. Nie może być tak jak było? (2015/07/24 10:32)