Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
windd

A mi działa bez problemu!
Może macie adbloka uruchomionego i dlatego Was blokuje!

Brawo dla wedkuje.pl , nowa wersja bardzo dobra, grafika ok!
Wchodzę tu prawie codzinnie i widzę co chwilą coś nowego,
dziś np to okno w którym teraz pisze!
(2015/07/02 18:09)

rysiek38

Chodzi o prywatną wiadomośc a nie o koment do wpisu (2015/07/02 18:27)

rysiek38

Chodzi o prywatną wiadomośc a nie o koment do wpisu

...Klepłem właśnie w Twój awar i się nie otwiera (2015/07/02 18:30)

windd

a ja Twój widzę! masz bloga, a ja nie mam,
mam tylko prostą stronę w starym układzie!
dziwne?

może to kwestia przeglądarki?
a widzisz inne blogi?
(2015/07/02 18:53)

Piotr 100574

jak wina przeglądarki,na starej stronie śmigało jak trzeba ,nie otwieram profili ani linków które sa wklejane (2015/07/02 19:02)

Artur z Ketrzyna

co to za nowe pole do pisania postów!
Cytować nie można. Jak o pogrzybnic itd. (2015/07/02 21:30)

Artur z Ketrzyna

co to za nowe pole do pisania postów!
Cytować nie można. Jak o pogrzybnic itd.

O w tym wątku działa edycja, cytowanie. Ale pole jak w komentarzach pod artykułami, to pewnie jakiś błąd? (2015/07/02 21:31)

Jakub Woś

Dlaczego błąd? Moim zdaniem fajne usprawnienie (2015/07/02 21:49)

redakcja

Czy możecie napisać komu jeszcze działa, a komu nie działa link do wizytówek,
jeśli nie działa to jaką macie przeglądarkę nazwa i wersja ... postaramy się zbadać problem! (2015/07/02 22:16)

ryukon1975

U mnie działa mam IE. Natomiast jak kliknę w swoje galerie to nie widzę miniaturek zdjęć tylko białe pola z napisem wedkuje.pl, po kliknięciu w to pole zdjęcia się pokazuja jednak to takie strzelanie w ciemność. :) (2015/07/02 22:47)

Jakub Woś

U mnie działa mam IE. Natomiast jak kliknę w swoje galerie to nie widzę miniaturek zdjęć tylko białe pola z napisem wedkuje.pl, po kliknięciu w to pole zdjęcia się pokazuja jednak to takie strzelanie w ciemność. :)

U mnie to samo, mam Mozilla firefox  a tak wyglądają zdjęcia w galerii:

(2015/07/02 22:53)

rysiek38

U mnie działa mam IE. Natomiast jak kliknę w swoje galerie to nie widzę miniaturek zdjęć tylko białe pola z napisem wedkuje.pl, po kliknięciu w to pole zdjęcia się pokazuja jednak to takie strzelanie w ciemność. :)

U mnie to samo, mam Mozilla firefox  a tak wyglądają zdjęcia w galerii:

u mnie galeria działa-właśnie sprawdzalem ale nadal nie działa otwarcie czyjegoś profilu np. w komentach na forum (2015/07/02 23:07)

rysiek38

O co chodzi w tych "łapkach" z punktowaniem góra dól przy komentach na blogu ? (2015/07/02 23:22)

Jakub Woś

O co chodzi w tych "łapkach" z punktowaniem góra dól przy komentach na blogu ?

taka wersja "Lubie to" Jeżeli komentarz Ci się podoba to dajesz "łapkę w górę" a jak nie podoba "łapkę w dół" (2015/07/02 23:29)

rysiek38

O co chodzi w tych "łapkach" z punktowaniem góra dól przy komentach na blogu ?

taka wersja "Lubie to" Jeżeli komentarz Ci się podoba to dajesz "łapkę w górę" a jak nie podoba "łapkę w dół"

A czy to ma wpływ na sumę punktów danej komentującej osoby ,czyli np. widzę Twój koment u kogoś na blogu i mi pasuje czyli się z nim zgadzam i daję punkcik? (2015/07/02 23:39)

redakcja

Idea głosów "za" lub "przeciw" w komentarzach służy układaniu komentarzy od najbardziej wartościowych (najwięcej głosów "za") do najmniej (najwięcej głosów "przeciw"). Często pod artykułem pojawia się dużo komentarzy bez wartości a wśród nich ginie jeden lub kilka bardzo wartościowych. Od tej pory to społeczność decyduje co jest bardziej widoczne a co mniej. Analogicznie działają podpowiadane artykuły 1-5 widoczne po prawej stronie każdej wiadomości (artykułu) kolejność na liście związana jest z tym, który artykuł jest najchętniej czytany.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Redakcja (2015/07/03 09:35)

zbynio 33

Szanowna Redakcjo w niczym to nie przeszkadza i nie pomaga jeśli chodzi o artykuły, ale na forum danie np. łapki w górę , czy w dół dałoby szanse poparcia/skrytykowania wypowiedzi bardziej wstydliwym użytkownikom....:)))). Za chwilę  do tego dojdzie, że dwóch użytkowników napisze skrajne wypowiedzi, a reszta będzie dawać lajki :))))). Prosiłem przecież o konsultacje ze mną zanim wpadniecie na jakiś znowu wyśmienity pomysł!;)
P.S.
Rysiek olej punkty :))).

Edit: działa :)) (2015/07/03 10:08)

ryukon1975

Łapa w górę, łapa w dół dla nie to jeden... .  :) Jednak ogólnie podoba mi się że można wypowiedź ocenić oby tylko było robione to obiektywnie. Uciążliwe jest jednak dodawanie zdjęć do galerii na blogu. Po kliknięciu "dodaj zdjęcie z .." edytuję wybrana galerię i dodaję zdjęcie jednak za każdym razem jak to zrobię dodaje mi się kolejna nowa galeria bez nazwy którą następnie muszę usuwać bo miałbym tych "pustostanów" mnóstwo. Kolejna "wada" to po dodaniu zdjęcia z np. szczupakiem i zaznaczeniu gatunku w okienku ryba ta nie pojawia się zdjęciach gatunku szczupak, trzeba je edytować i po raz kolejny odznaczyć gatunek ponieważ za pierwszym razem nie wchodzi. (2015/07/03 10:24)

zbynio 33

Łapa w górę, łapa w dół dla nie to jeden... .  :) Jednak ogólnie podoba mi się że można wypowiedź ocenić oby tylko było robione to obiektywnie. Uciążliwe jest jednak dodawanie zdjęć do galerii na blogu. Po kliknięciu "dodaj zdjęcie z .." edytuję wybrana galerię i dodaję zdjęcie jednak za każdym razem jak to zrobię dodaje mi się kolejna nowa galeria bez nazwy którą następnie muszę usuwać bo miałbym tych "pustostanów" mnóstwo. Kolejna "wada" to po dodaniu zdjęcia z np. szczupakiem i zaznaczeniu gatunku w okienku ryba ta nie pojawia się zdjęciach gatunku szczupak, trzeba je edytować i po raz kolejny odznaczyć gatunek ponieważ za pierwszym razem nie wchodzi.

Redakcjo  nie pomagajcie Krzyśkowi! Stanowczo za dużo łowi i wstawia zdjęć, a tym samym psuje mi nerwy i reszcie użytkowników!! (2015/07/03 10:38)

Haryyy5

Idea głosów "za" lub "przeciw" w komentarzach służy układaniu komentarzy od najbardziej wartościowych (najwięcej głosów "za") do najmniej (najwięcej głosów "przeciw"). Często pod artykułem pojawia się dużo komentarzy bez wartości a wśród nich ginie jeden lub kilka bardzo wartościowych. Od tej pory to społeczność decyduje co jest bardziej widoczne a co mniej. Analogicznie działają podpowiadane artykuły 1-5 widoczne po prawej stronie każdej wiadomości (artykułu) kolejność na liście związana jest z tym, który artykuł jest najchętniej czytany.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Redakcja

A dla mnie super ! Możnaby to samo zrobić na forum. tylko żeby była możliwość wyboru sortowania. Standardowo według chronologii a po kliknięciu gdzieś, według wartości punktowej. Bo nie wyobrażam sobie jakby domyślnie sortowało według punktów. Mogę sobie tylko wyobrazić bajzel jaki by się zrobił w temacie w którym nie chodzi stricte o poradę tylko bardziej o dyskusję na jakiś temat.  Coś jak w sklepach internetowych gdzie można wybrać - według popularności, nazwy, ceny rosnąco, ceny malejąco. Bardzo dobry pomysł. W końcu może, co nie którzy by zrozumieli co ludzie myślą o ich "mondrościach". Bo obecnie niestety dla początkującego wędkarza, który średnio orientuje się w temacie, to o ile inni forumowicze się nie wtrącą i kogoś nie poprą, to prawidłowa, merytoryczna odpowiedź kogoś kto na danej metodzie zjadł zęby jest tak samo wartościowo jak kogoś kto dwa razy był nad wodą i myśli że zjadł wszystkie rozumy a pisze bzdury. 
 Fajnie jakby też można było zdobywać jakieś punkty od innych użytkowników w ramach podziękowania za wartościowe porady itp. Ot taka pozytywna rywalizacja :) Tylko to raczej nie mogłoby być związane z tym jakie oceny mają kogoś posty na forum bo głupio by było jakby najwyższe oceny miały osoby lubiane i popularne a nie koniecznie znające się na rzeczy. (2015/07/03 10:38)

Jakub Woś

Dopiero teraz zauważyłem że nie ma rybek ( punktów) nad awatarami. To akurat bardzo dobra zmiana. Uważam podobnie jak Haryyy5 z tymi punktami za wartościowe porady od innych użytkowników (2015/07/03 10:47)

Haryyy5

No nasze rybki gromadzone w trudzie i znoju, niestety przepadły :( Jakaś analogia to tych prawdziwych z naszych wód :P

Jeszcze tak ode mnie - jak już jest ten pasek najnowsze na stronie głównej to fajnie jakby tez go wstawić na karcie -  forum. (2015/07/03 11:44)

JKarp

Moje komentarze do artykułów:
Column 'ocena' in field list is ambiguous

;-(((((((( (2015/07/03 12:18)

redakcja

>Ryukon75 - blogi również czeka modernizacja w tym formularz dodawania zdjęć.
>zbynio 33, Haryyy5 - co do "łapek" na forum to sprawa jest otwarta, bo jak zauważyli koledzy automatyczne sortowanie jak w komentarzach wprowadzi chaos, pomyślimy co da się zrobić
>Ras al Ghul - to przejściowe bo system rybek i punktów również będzie zmodernizowany, punkty się wciąż zbierają i zmieniają statusy
>Haryyy5 - będzie taki box na str. głównej forum (2015/07/03 12:30)