Zmiana sprawdzonej zanęty i przynęty

/ 3 odpowiedzi
Jak uda się Wam wypracować jak±¶ zanętę i przynętę, na które się dobrze łowi na danym łowisku to zawsze stosujecie tak± kombinację zanęty i przynęty daj±cych ładne ryby czy kombinujecie i eksperymentujecie z innymi przynętami i zanętami?
amstaf358


Po co zmieniać CO¦ co funkcjonuje dobrze.......? (2019/06/03 07:32)

patryk-kociemba


Dla mnie wyznacznikiem takich zmian jest tylko pora roku, ponieważ jak wiadomo, że ryby w różny sposob pobieraj± pokarm. Choć nie raz nie dwa były próby kominowania, ponieważ nigdy nie wiadomo czy nie ma lepszego sposobu niż ten co został wypracowany. (2019/06/03 11:23)

Smolik


Poruszyłe¶ bardzo ciekawy temat. Zwykle łowię na sprawdzon± zanętę i przynętę, a jak ryba nie bierze, wtedy zaczynam "kombinować". Lżejszy zestaw, inne głęboko¶ci połowu, dalsze (czasem bliższe) rzuty. Jak to nie daje efektu - to robię jeszcze inn± zanętę - warto mieć jeszcze co¶ w zanadrzu "na czarn± godzinę".
Jest jeszcze inna sprawa - np. kto¶ łowi "całe życie" na ziarno kukurydzy, czy czerwonego robaka. A co się stanie gdy założy 2 ziarna, czy 2 robaki? Zaczynaj± brać większe ryby, albo mamy więcej pustych zacięć, albo robi się zupełna cisza... Zreszt± jak wiemy - nie ma reguły. (2019/06/03 23:20)