Zaloguj się do konta

Zmiana okręgu-formalności

utworzono: 2017/03/10 18:31
superzander

Od ponad 20 lat należę do jednego koła w okręgu radomskim. Mieszkam na pograniczu dwóch okręgów i rozważam przeniesienie się do lublelskiego. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jakie formalnosci wiążą się ze zmianą okregu? Czy muszę wyrobić tylko nową legitymację w nowym kole czy również nowa kartę wedkarską? [2017-03-10 18:31]

dammad95

Kartę wędkarską wyrabia się jedną na całe życie.
Więc to raczej odpada.

Według mnie legitymacja członkowska+ opłaty.

Jeśli się mylę, proszę o poprawę.

Pozdrawiam [2017-03-10 18:48]

Romuald55

Z kartoteką pobraną z dotychczasowego koła udaj się do nowego koła w nowym okręgu.Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury wniesiesz obowiązujące opłaty i zostaniesz członkiem nowego koła. [2017-03-10 19:25]

Eryk S

Ja poprostu płaciłem składki w nowym okręgu i tyle nigdy żadnej kartoteki nie zabierałem ze sobą i nigdy nikt jej odemnie nie chciał wklejali znaczki wpisywali zmiane okręgu i tyle nikt nie musiał mnie akceptować a zmieniłem juz okręg ze trzy razy albo wiecej [2017-03-10 21:19]

Romuald55

Kiedyś nowe koło występowało o przysłanie kartoteki.Teraz kartotekę trzeba przynieść.Bynajmniej w moim kole. [2017-03-10 21:55]

superzander

Dzięki za podpowiedzi - w tym tygodniu sprawa się zdecyduje co i jak. Już trochę podpytywałem i jest opcja że może zostanę w dotychczasowym okręgu a w drugim wykupię wody górskie. Finansowo wyjdzie chyba na jedno tylko więcej kręcenia się. Zobaczę. [2017-03-11 19:06]

pawel-kepka

Do ktorego kola nalezysz kolego??okreg radomski ma podpisana umowe z okregiem lubelskim wiec lowisz bez dodatkowych oplat wystarczy wplacic oplate czlonkowska w kole ktorym chcesz byc w okregu lubelskim i jestes czlonkiem a w starym kole nie oplacasz bynajmniej u nas tak jest [2017-03-11 20:17]

Sith

W tym roku przeniosłem się bez żadnych przeszkód, bez potrzeby dostarczania kartoteki z O. Pilskiego do O. Piotrkowskiego.
Nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Ps
O biedna polszczyzno - zastosowanie słowa "bynajmniej" http://portalwiedzy.onet.pl/140089,,,,bynajmniej_a_przynajmniej,haslo.html [2017-03-12 07:36]

superzander

Odnośnie porozumienia między tymi okręgami wiem :-) Chodziło o wody górskie bo tu nie miałem pewności. Z tego co już wiem mając opłaconą kartę w radomskim, w lubelskim dodatkowo wykupuję górskie na cały rok i wszystko ok ;-) [2017-03-12 09:36]