Zmiana okręgu-formalności

/ 8 odpowiedzi
Od ponad 20 lat należę do jednego koła w okręgu radomskim. Mieszkam na pograniczu dwóch okręgów i rozważam przeniesienie się do lublelskiego. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jakie formalnosci wiążą się ze zmianą okregu? Czy muszę wyrobić tylko nową legitymację w nowym kole czy również nowa kartę wedkarską?
dammad95

Kartę wędkarską wyrabia się jedną na całe życie.
Więc to raczej odpada.

Według mnie legitymacja członkowska+ opłaty.

Jeśli się mylę, proszę o poprawę.

Pozdrawiam (2017/03/10 18:48)

Romuald55

Z kartoteką pobraną z dotychczasowego koła udaj się do nowego koła w nowym okręgu.Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury wniesiesz obowiązujące opłaty i zostaniesz członkiem nowego koła. (2017/03/10 19:25)

Eryk S

Ja poprostu płaciłem składki w nowym okręgu i tyle nigdy żadnej kartoteki nie zabierałem ze sobą i nigdy nikt jej odemnie nie chciał wklejali znaczki wpisywali zmiane okręgu i tyle nikt nie musiał mnie akceptować a zmieniłem juz okręg ze trzy razy albo wiecej (2017/03/10 21:19)

Romuald55

Kiedyś nowe koło występowało o przysłanie kartoteki.Teraz kartotekę trzeba przynieść.Bynajmniej w moim kole. (2017/03/10 21:55)

superzander

Dzięki za podpowiedzi - w tym tygodniu sprawa się zdecyduje co i jak. Już trochę podpytywałem i jest opcja że może zostanę w dotychczasowym okręgu a w drugim wykupię wody górskie. Finansowo wyjdzie chyba na jedno tylko więcej kręcenia się. Zobaczę. (2017/03/11 19:06)

pawel-kepka

Do ktorego kola nalezysz kolego??okreg radomski ma podpisana umowe z okregiem lubelskim wiec lowisz bez dodatkowych oplat wystarczy wplacic oplate czlonkowska w kole ktorym chcesz byc w okregu lubelskim i jestes czlonkiem a w starym kole nie oplacasz bynajmniej u nas tak jest (2017/03/11 20:17)

superzander

Odnośnie porozumienia między tymi okręgami wiem :-) Chodziło o wody górskie bo tu nie miałem pewności. Z tego co już wiem mając opłaconą kartę w radomskim, w lubelskim dodatkowo wykupuję górskie na cały rok i wszystko ok ;-) (2017/03/12 09:36)