Zmiana Okręgu, zmiana koła

/ 5 odpowiedzi
Co sądzicie na temat przechodzenia członków  do innych okręgów i kół ,czy ktoś z tym miał problemy
withanight88


Z odejsciem z koła niema problemów, ktoś kiedys pisał ze mial problem z zapisaniem sie do koła  (z powodu przeludnienia) mowił o selekcji. (2011/03/01 08:52)

Luuki


Zmieniłem w tym roku okręg i koło . Nie miałem żadnych problemów . Pewnie bym nie zmieniał ale niestety porozumienia są jakie są niektórzy umieją sobie poradzić inni uparcie stosują zasadę betonu i zmuszają swych członków do zmiany ....Wędkuje na wielu wodach i jakbym miał wszędzie dopłacać poszedłbym z torbami (2011/03/01 12:45)

pawelkle91


ja tez zmienialem w tym roku kolo i nie było problemu. musiałem tylko jechać do tego starego po kartoteke a pozniej juz to nowego kola z kartoteka,karta,legitymacja i oczywiscie kasa..  (2011/03/01 13:25)

Zelo


razem z kolegom w tym roku zmienialiśmy okręg i koło ze względu na porozumienia i koszty opłat i nie było problemu a reszta tak jak wyżej kolega napisał. (2011/03/01 16:51)

radekszumocki


Uważam Klarus że chyba z samym przejściem  do innego okręgu i koła nigdy nie było problemu ,problem jest chyba w samym egzekwowaniu przez przyjmującego kartoteki członka, w kartotece mamy wpisane wyróżnienia i kary zajmowane funkcje , niektórzy nieuczciwi członkowie właśnie przed tymi karami uciekali do innego koła ,teraz istnieje wydaje mi się obowiązek posiadania w czasie przenosin kartoteki,ale najlepiej trzeba by się spytać któregoś z skarbników ,może ktoś się wypowie.POZDRAWIAM.
(2011/03/01 18:20)