Zmiana koła - czy tak można?

/ 33 odpowiedzi
sumik11


a czy można być w 2 naraz? (2014/04/10 15:55)

Jack14


Może to i nie tani żart ale jednak możesz. (2014/04/10 17:19)

Zibi60


Statut PZW
...
§ 14
Członek Związku ma obowiązek:
...
6) należeć tylko do jednego koła PZW;
... (2014/04/10 17:45)

darek-salamon


Statut PZW
...
§ 14
Członek Związku ma obowiązek:
...
6) należeć tylko do jednego koła PZW;
...


Zaraz Zibi wywołasz wsród kolegów dyskusje ma obowiązek czy może lecz nie musi.Musi bo po co ma byc w dwoch kolach?Z reszta po pierwsze zdajesz egzamin w kole-kolo wystawia zaswiadczenie ze zdales egzamin.Z tym dokumentem idziesz do starostwa o wydanie karty wedkarskiej ,okazujesz sie dowodem osobistym!!! Po otrzymaniu zezwolenia karty wedkarskiej mozesz wrocic do kola i wstapic w jego szeregi jako czlonek(dostajesz legitymacje czlonka)Tez za okazaniem dowodu.Starostwo ma dane na cale zycie.Wiec po co komu nalezenie do dwoch kół? Jaki w tym interes? Może utopia. (2014/04/10 18:02)

Zibi60


Darek ja zacytowałem paragraf ze Statutu PZW. Skoro ktoś wstępuje do jakiejś organizacji to godzi się na prawa tam obowiązujące. (2014/04/10 20:14)

darek-salamon


Dzwonilem dla pewnosci  do kilku poza łodzkich koł PZW.Chcac stac sie ich członkiem.No niestety bedac w jednym w  ktorym jestem ,nikt z innych kól mnie nie przyjmie.Z kąd jednego z kolegow pomysł? Ze mozna nalezec do dwoch na raz,tylko ten kolega wie.Poza PZW mozna nalezec do kilku stowarzyszen lub jakis klubow. (2014/04/11 00:20)

Jack14


@Zibi60 w świetle obowiązujących przepisów, zapisów regulaminów itp. to oczywiście nie może.Praktyka jednak mówi co innego.Furtką do tych drzwi jest brak jednej wspólnej bazy danych, która umożliwi sprawdzenie czy dany "delikwent" jest był lub pierwszy raz zapisuje się do związku.Trochę to dziwne bo w obecnym świecie wszechobecnego internetu nie powinno to stanowić dużego problemu, ale jednak tak jest.Przykładów nie będę opisywać bo i po co :-(
Pozdrawiam. (2014/04/21 18:15)