Sklep Zlowokazje - opinie

/ 6 odpowiedzi
Witam, czy ktoś z Was robił już zakupy w sklepie zlowokazje? Ciężko znaleźć większą ilość opinii, więc ciekaw jestem czy produkty są oryginalne. Niektóre ceny są podejrzanie niskie. \r\n
WedkarzIncognito


Patent stary jak świat, co wygląda dla oczu "lepiej"? 299zł>199zł czy 229zł>199zł ??? Ten sam produkt, taka sama cena po obniżce. Przeglądnąłem trochę sprzętu spinningowego i dla przykładu podam cenę kołowrotka Daiwa Reagl LT 2500, która średnio w sklepach wynosi 270zł. Na stronie zlowokazje cena Daiwy prezentuje się następująco, stara cena 511.25zł i nowa cena 331.50. Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem nawet w dniu premiery Regal nie kosztował 500zł. Kolejny przykład Okuma: Helios30 857.99 / 568.99 - Helios40 892.99 / 612.99. Helios-a można bez trudu nabyć poniżej 500zł. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, wszystko rozchodzi się o ofertę. Moim zdaniem takie oferty mają wywołać efekt wow u potencjalnego nabywcy, że znalazł on mega okazję, której nie można przepuścić i trzeba produkt zakupić "no bo jest duża obniżka". Większość cen jest konkurencyjna, pewnie są jakieś prawdziwe okazje, ale moim zdaniem są to sprytnie przedstawione oferty.
Ps. Nie wiem jak się sprawy mają w innych kategoriach, ponieważ sprawdzałem tylko sprzęt spinningowy.
(2021/01/02 11:20)

Basia Kier


Alga z Polspingu: przed obniżką 21,99, po obniżce 12,99. Kilka złotych więcej niż w innych sklepach internetowych. (2021/01/02 11:46)

spyndyx


Znaczna część produktów jest w podobnych lub takich samych cenach, ale trafiłem np. na zestaw przynęt od savage za 70 lub 80zl, gdzie na innych stronach taki sam był za 120. (2021/01/02 17:36)

DzoanaPl


Witam :)
Robiłam tam zakupy już dwukrotnie, za pierwszym razem udało mi sie wyhaczyć na promocji worek:
https://zlowokazje.pl/t/worki-karpiowe/ngt-captur-weigh-sling-31102018 - za 137 zł :) - Dotarł do mnie z Holandii w ciągu 3 dni roboczych kurierem :)
Za drugim bardziej akcesoria (Młynek do kulek NGT, Carp Zoom Transparent-N Soft Top Box), ale również w dobrej cenie. Przy czym tu przesyłka zagineła i gdy po tygodniu porprosiłam ich o pomoc w kwestii nie zmieniającego się statusu dostawy, natychmiast spakowali mi nową paczkę dodając gratis jako rekompensate za oczekiwanie :) Druga przesyłka doszła również po 3 dniach
Wiec ja jestem bardzo zadowolona z obsługi. Nie wszystko jest w dobrej cenie, ale mozna polowac na ciekawe promocje, koszty wysyłki tez nie są wyższe niż ze sklepów w PL bo tylko 15 zł. Mają tez sporo produktów które ciężko znaleźć w PL i to często w dobrych cenach (porównując na innych str zagranicznych).
Generalnie sklep jest wiarygodny i natychmiast realizuje zamówienia.
A odnośnie cen - takie praktyki jak pokazywanie wyższej ceny i jej rabatowanie do takiej normalnej stosuje wiele sklepów - wystarczy na szybko porównać w kilku miejscach i korzystać z prawdziwych okazji ;)
Pozdrawiam! (2021/03/16 07:58)

jurasek15


Szczerze mówiąc, jak mam za każdym razem sprawdzać czy trafiam na mega okazję (10 PLN-ów mniej niż w innym sklepie internetowym, chociaż obnizka 50%), czy też ktoś mnie chce zrobić w konia - to ja dziękuję za taki sklep. :) Przecież w tym sklepie 100% towaru zawiera rabatowanie i to jak toto lotek, że akurat znajdzie się coś w dobrej cenie. :) Pomijam to, że towar jest przyporządkowany do poszczególnych kategorii jakby go katalogowała pani od kosmetyków, a nie ktoś mający pojęcie o wędkarstwie. No i jak dla mnie w ostateczności bardzo ubogi asortyment.
Pozdrawiam (2021/03/16 14:11)

tools70


Czekam ostatni dzień na przesyłkę. Sklep jest drogi wg mnie. Kontakt zerowy,a przesyłka do trzech dni roboczych to fikcja. Zamówiłem wiadro wędkarskie składane. Jutro wyjeżdżam na tygodniowy wypad i... będę skazany na plastikowe wielkie "wiadrzysko", które będzie dla mnie kłopotem. Do dziś miała być u mnie przesyłka, a ona jeszcze nie opuściła Holandii. Chyba zacznę w necie antykampanię Nie polecam. (2022/08/26 12:31)