Złów i wypuść ?

/ 77 odpowiedzi
użytkownik158065

Nie wiem czy mam racje ale zauważyłem ze propagatorzy C&R to zwłaszcza nowi co nie znaczy młodzi ale mam tu teorię spiskowa czyli ;wmówić nowym,młodym itd tę szlachetna zasade ,niech zapłacą składki,wypuszczą a wieJcej zostanie dla nas - moim zdaniem cos w tym jest

Jak tak czytam , to na forum ponad 90% wypuszcza ryby , a jak jest w rzeczywistości?
Bywam nad różnymi wodami w naszej Polsce (jeziora, rzeki ,bajorka), powiem szczerze , bardzo rzadko ryba jest z powrotem wypuszczana do wody .

:) dokładnie (2014/01/12 12:10)

sebsid

Co do ochrony rybostanu.
Jestem członkiem klubu wedkarskiego w połnocnych niemczech. Ten klub dzierzawi miedzy innymi 5 jezior , we wszystkich jest stabilny rybostan, a jak to jest mozliwe, coz moze to polityka klubowa  jest tego przyczyna: 1. kazdy członek jest zobowiazany oddac co roku bezimiennegy rejestr rocznego połowu (chyba bardziej szczere), 2. wyniki rejestrow - według nich prowadzone jest zarybianie, 3. kazdy członek musi 5 godzin w roku przepracowac nad naszymi wodami , przez co zawsze ktos sie nad woda kreci i jest zerowe kłusownictwo, 4. prawie zerowe, powtarzam zerowe złow&wypusc (2014/01/12 20:14)