Złów i wypuść ?

/ 77 odpowiedzi

Z zalewu Lipówka wyłowiono ryby olbrzymy. Odłowy odbyły się 13 i 14 listopada.

Dodam, że odłowów dokonali pracownicy PZW Poznań.

a ja głupi stosuje zasadę - złów i wypuść. bo wierze że dzięki temu doczekamy się wspaniałych okazów naszych wodach. a tym podeptali brudnymi butami moje zasady. przecież połowa z tych okazów nie przeżyła.

Ludzie płaca składki po 200zł.Przestrzegaja zasad, niektórzy wypuszczają, bo maja nadzieje potem złowić większy okaz, a tacy pseudo włodarze PZW w biały dzień wyławiają ryby!!!Skandal


Pozdrawiam

skrzynek

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adamoso123


Z tego co czytałem na forum ,kilka tematów o tym było. I pisali ,że wzięli wszystko a nie kilka sztuk. Że tak się wyrażę PZW robi nas w chu&a , ale to każdy wie. (2014/01/02 14:43)

kedzio


Z zalewu Lipówka wyłowiono ryby olbrzymy. Odłowy odbyły się 13 i 14 listopada.

Dodam, że odłowów dokonali pracownicy PZW Poznań.

a ja głupi stosuje zasadę - złów i wypuść. bo wierze że dzięki temu doczekamy się wspaniałych okazów naszych wodach. a tym podeptali brudnymi butami moje zasady. przecież połowa z tych okazów nie przeżyła.

Ludzie płaca składki po 200zł.Przestrzegaja zasad, niektórzy wypuszczają, bo maja nadzieje potem złowić większy okaz, a tacy pseudo włodarze PZW w biały dzień wyławiają ryby!!!Skandal


Pozdrawiam

skrzynek






To samo sedno problemu. (2014/01/02 15:45)

unix


Rób co uważasz za słuszne, ale nie rób sobie nadziei, że "nasze pokolenie" doczeka zadowalających zmian w wodach pod kuratelą PZW... Wysysają tylko pieniążki, porozumień nie widać, my płacimy, bo wyjścia innego nie ma i w kolo pierdoło... (2014/01/02 16:53)

peterak


Ręce opadają drodzy przyjaciele, i ja z moimi przyjaciółmi i kołem 

( 172 osoby ) każden jeden w zeszlym roku napisał list w tej sprawie że u nas tez jest ta zakała i kazdy napisal po liscie do prezesa wy tez probujcie nam sie udało były trzy zarybienia i zero ,,odłowów kontrolnych "

(2014/01/02 20:16)

u?ytkownik151738


To jest poprostu POLSKA koledzy...  Jeszcze niedługo i będzie sens jechać tylko na łowiska specjalne. (2014/01/02 20:37)

kedzio


Takie gadkie słyszę od ponad 20 lat. (2014/01/02 21:05)

ryukon1975


Złów i wypuść pzW wyłowi i sprzeda. :)

(2014/01/02 21:14)

Jędrula


Złów i wypuść pzW wyłowi i sprzeda. :)





Eeee tam , jest z sezonu na sezon coraz lepiej . Zarybienia idą w dobrym kierunku , już nie tylko sypie się karpia , a jak już do w miarę rozsądnie i o niebo mniej niż w ubiegłych latach . Niestety mowa o jeziorach , moja ukochana Oderka musi sobie radzić sama .

(2014/01/02 21:20)

ryukon1975


Złów i wypuść pzW wyłowi i sprzeda. :)





Eeee tam , jest z sezonu na sezon coraz lepiej . Zarybienia idą w dobrym kierunku , już nie tylko sypie się karpia , a jak już do w miarę rozsądnie i o niebo mniej niż w ubiegłych latach . Niestety mowa o jeziorach , moja ukochana Oderka musi sobie radzić sama .








Jędrek mam tu wkleić link z zarybieniem rzeki na której łowię ?  Nie zrobię tego bo nie czas na kabaret. :) jeden gatunek w małej ilości na 70 km a może i więcej bo liczę za drogą .:)

(2014/01/02 21:25)

Jędrula


Rozumiem , rozumiem :(

(2014/01/02 21:27)

ryukon1975


Rozumiem , rozumiem :(






Ja nie do końca rozumie po co kłamstwa z operatami rybackimi itp.. :) Liczą się fakty a nie to co zapisali na papierku. 

(2014/01/02 21:33)

Jędrula


Rozumiem , rozumiem :(






Ja nie do końca rozumie po co kłamstwa z operatami rybackimi itp.. :) Liczą się fakty a nie to co zapisali na papierku. 




Co Ci tu brachu odpowiedzieć ? Hmmm ......

(2014/01/02 21:36)

ryukon1975


Żebym z wędkarstwa przestawił się na karpiowanie będę wtedy hodowlane ryby czochrał po 20 kg jedna za drugą a taką wodę mam 3 km od domu i nie należy oczywiście do PZW. :)  Ale tego zrobić nie mogę bo ...  (2014/01/02 21:42)

JKarp


"Żebym z wędkarstwa przestawił się na karpiowanie będę wtedy hodowlane ryby czochrał po 20 kg jedna za drugą "
Krzysztof i czym mam teraz wyczyścić monitor ?
JK (2014/01/02 21:54)

Jędrula


Żebym z wędkarstwa przestawił się na karpiowanie będę wtedy hodowlane ryby czochrał po 20 kg jedna za drugą a taką wodę mam 3 km od domu i nie należy oczywiście do PZW. :)




Taaaaa ! Ty i kapry ?! Czekaj bo uwierzę :)))))))))

(2014/01/02 21:54)

ryukon1975


Żebym z wędkarstwa przestawił się na karpiowanie będę wtedy hodowlane ryby czochrał po 20 kg jedna za drugą a taką wodę mam 3 km od domu i nie należy oczywiście do PZW. :)




Taaaaa ! Ty i kapry ?! Czekaj bo uwierzę :)))))))))






Poprawiłem się Jędrek patrz wyżej. :)

(2014/01/02 21:56)

Pikat


Fakty są przerażające panowie, a po takich akcjach nie ma się siły. Jak wierzyć, że nie kierują tym wszystkim debile? (2014/01/02 21:58)

marciin 2424


Żebym z wędkarstwa przestawił się na karpiowanie będę wtedy hodowlane ryby czochrał po 20 kg jedna za drugą a taką wodę mam 3 km od domu i nie należy oczywiście do PZW. :)  Ale tego zrobić nie mogę bo ... 

Pięknie tu Krzychu pojechałeś z tym filmikiem normalnie szacun(:
A Stawy to dla mnie mogą nie istnieć. (2014/01/02 22:11)

dodoni


Przez takich ludzi nie ma ryb -.- (2014/01/02 22:23)

ryukon1975


Przez takich ludzi nie ma ryb -.-









I tego Wam życzę abyście po trzydziestu latach nad wodą mogli zebrać w rok takie foty i zrozumieli wodę, :)

(2014/01/02 22:34)

JKarp


Krzysiek jak zabrałbym wszystkie karpie złowione w tamtym roku na wodach PZW pewnie miałbym pełną nie jedną a trzy duże zamrażarki. Tak, że Twój wynik powiedzmy nie robi na mnie wrażenia. Po prostu wprawny wędkarz znający swoją rzekę.A jeszcze dodam, ze jestem tzw niedzielnym wędkarzem czyli tylko weekendy.
JK (2014/01/02 22:49)

ryukon1975


Krzysiek jak zabrałbym wszystkie karpie złowione w tamtym roku na wodach PZW pewnie miałbym pełną nie jedną a trzy duże zamrażarki. Tak, że Twój wynik powiedzmy nie robi na mnie wrażenia. Po prostu wprawny wędkarz znający swoją rzekę.A jeszcze dodam, ze jestem tzw niedzielnym wędkarzem czyli tylko weekendy.
JK






Janusz to nie są wszystkie zdjęcia, tylko wybrane do czasu muzyki 4.05 min. :)

I najważniejsze każde zrobione własnoręcznie bez żadnych plagiatów.:)

(2014/01/02 22:57)

JKarp


To nie bierz nagrań studyjnych ;-)
JK (2014/01/02 23:25)

ryukon1975


To nie bierz nagrań studyjnych ;-)
JK





Jeśli chodzi o muzykę to na końcu filmu wyraźnie napisałem do kogo należy. :)

(2014/01/02 23:35)