Zlot wedkuje.pl

/ 182 odpowiedzi / 7 zdjęć
Jakub Woś


Na WTV i WMH potrafili sie dogadać i organizują zlot na Wersmini (2015/03/04 20:49)

JancioW


Co prawda w splawiku nie jestem mocny, ale wiem gdzie można pospiningować także przyjadę, zresztą daleko nie mam (2015/03/05 19:43)

tapi75


To co kiedy i gdzie ten zlot ? (2015/03/05 20:27)

kon115


Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.

Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.

Z Poznania trochę daleko ale można pomyśleć (2015/03/06 19:20)

KkLuki


Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.
Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.


To już konkretna propozycja :)
Jeżeli chodzi o zawody to z chęcią skorzystam, bardziej podoba mi się wieczór zapoznawczy hehe (2015/03/06 19:44)

Zionbel


Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.

Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.

Z Poznania trochę daleko ale można pomyśleć

Mamy co, mamy jak , ale nie mamy gdzie ???? (2015/03/06 20:34)

w6i6e6


Trzeba to tylko urządzić gdzieś na łące daleko od miasta żeby się policja nie czepiała i lecimy :

runda 1

 Karpiarze vs  wędkarze antykarpiarze
 
runda 2

C&R vs mięsiarze

runda 3

wędkarze nowocześni vs tradycjonaliści

runda 4

zawodnicy vs przeciwnicy zawodów wędkarskich


Pomiędzy głównymi potyczkami grupowymi walki 1vs1 załatwiające ciągnące się w nieskończoność potyczki słowne na forum


Walka wieczoru

Etatowi trolle wedkuje.pl  vs cała reszta



A na koniec jako taki freak fight ku uciesze publiczności

Redacja i właściciele wedkuje.pl vs niezadowoleni użytkownicy.



Fajnie jakby udało się jeszcze zaprosić włodarzy PZW na gościnny występ :P



Do Freak Fight to nawet mam jednego kandydata :-)  (2015/03/16 16:16)