Zlot wedkuje.pl

/ 182 odpowiedzi / 7 zdjęć
JancioW

Co Ty opowiadasz były tu zloty ale niewielkie raczej regionalne i chyba całkiem udane. Ogólnopolskiego zlotu nie zrobisz bo przecież nie da rady się dogadać co do miejsca i czasu. To tak jak w konkursach na wedkuje.pl - 5 zadowolonych bo im pasuje i 20 niezadowolonych bo nie wygrało.  Jeśli w jakimkolwiek wątku związanym ze zlotem zaczęłoby tworzyć się coś sensownego to myślisz, że redakcja by się w to nie włączyła? Zapewniam Cię, że by się włączyła.

Sebastian, to może redakcja coś zaproponuje, jakieś miejsce i termin, na pewno będzie dużo chętnych, a malkontenci no cóż wszystkim nie dogodzisz.
Po prostu zróbcie to. (2015/02/11 20:07)

Sebastian Kowalczyk

- Ernest biorąc pod uwagę takie byty internetowe jakie Ty tworzysz, to zloty faktycznie czasami jest lepiej robić utajnione nawet w jednym namiocie. :D
(2015/02/11 20:19)

Zielan

Co Ty opowiadasz były tu zloty ale niewielkie raczej regionalne i chyba całkiem udane. Ogólnopolskiego zlotu nie zrobisz bo przecież nie da rady się dogadać co do miejsca i czasu. To tak jak w konkursach na wedkuje.pl - 5 zadowolonych bo im pasuje i 20 niezadowolonych bo nie wygrało.  Jeśli w jakimkolwiek wątku związanym ze zlotem zaczęłoby tworzyć się coś sensownego to myślisz, że redakcja by się w to nie włączyła? Zapewniam Cię, że by się włączyła.

Nie wątpię w to, tylko dlaczego wedkuje.pl nie wychodzi z oficjalną inicjatywą. Pomysł z podpięciem pod jakieś zawody, puchar jak najbardziej fajna sprawa!  (2015/02/11 20:47)

Zielan

W Kujawsko-Pomorskim, w mojej okolicy znam świetne miejsce na taki zlot. Cztery jeziora ( w tym dwa z fajnymi okoniami, jedno konkursowe dla spławikowców) i komercja z karpiochami wręcz obok siebie z agroturystyką i do tego niedaleko Drwęca. Wszystko przy drodze krajowej :) Nie na żadnym zadupiu :) Ba nawet spa jest :)
Sebastian Kowalczyk

Bardzo fajne miejsce, redakcja ze swojej strony może zapewnić nagrody, patronat medialny i promocję imprezy.  (2015/02/11 21:33)

Kocius

Bardzo fajne miejsce, redakcja ze swojej strony może zapewnić nagrody, patronat medialny i promocję imprezy. 

Ale co ma Redakcja z tą inicjatywą wspólego ? (2015/02/11 21:44)

Czarek7

OO miejsce rzeczywiście ładne. Mogę obsługiwać ogniska? :) (2015/02/11 22:01)

Zielan

A jak ktoś nie lubi karpiochów z komerchy to w jednym z tych jezior pływają ogromne amury i karpiochy. :P (2015/02/11 22:07)

89krzysztof

Bardzo fajne miejsce, redakcja ze swojej strony może zapewnić nagrody, patronat medialny i promocję imprezy. 

Czyli tak na dobrą sprawę to redakcja "podepnie" się pod wysiłek i zaangażowanie osób, które zorganizowałby taki zlot. Wyłoży trochę kasy na nagrody (pewnie takie, jak w konkursach SMS - kołowrotek jaxon za 50z). Tak to wygląda, nieprawdaż?  (2015/02/12 05:37)

Sebastian Kowalczyk

Ależ drogi 89krzysztofie jak już zorganizujesz ten zlot to będziesz dyktował wszystkie warunki bo rozumiem, że właśnie zakasałeś rękawy do roboty. Fakt taka robota kosztuje. Na koniec dowiesz się ile zachodu kosztuje promocja i załatwienie sponsorów. Uwierz mi, że te kołowrotki z nieba redakcji nie spadają nawet jeśli są tylko za 50zł a dobrze wiesz, że pule nagród są dużo większe a konkursy sms tylko raz na jakiś czas.  (2015/02/12 08:55)

zbynio 33

Dla mnie nie musi być nagród, bo nie jestem pazerny i chętnie parę groszy dorzucę do takiej imprezy :). Jeśli ktoś się spodziewa, że za kilka złotych wygra miliony to może niech gra w Lotto. Każda gara jest po to żeby zarobić i nie ma co się łudzić, że wypłaci nam ktoś więcej niż dostanie.... :). (2015/02/12 09:19)

Sebastian Kowalczyk

Mam nadzieję, że twój wysiłek i zaangażowanie nie skończy się tylko przy klawiaturze. :) (2015/02/12 09:22)

Zielan

Jeżeli są chętni z Kujawsko-Pomorskiego i okolic na pewno da sie coś załatwić i zorganizować. Może jakaś ankieta kto by pojawił się na takim spotkaniu np w sierpniu?
Seba ty czytasz pocztę na wędkuje? :P (2015/02/12 09:47)

cierpliwy1

Dla mnie nie musi być nagród, bo nie jestem pazerny i chętnie parę groszy dorzucę do takiej imprezy :). Jeśli ktoś się spodziewa, że za kilka złotych wygra miliony to może niech gra w Lotto. Każda gara jest po to żeby zarobić i nie ma co się łudzić, że wypłaci nam ktoś więcej niż dostanie.... :).

Podzielam zdanie kolegi,czy spotkanie ludzi piszących na tym forum ma polegać na rozdawaniu  jakiś nagród a gdzie chęć poznania  , dyskusje ,opowiadania ,ognisko ,miła atmosfera .To nas wędkarzy łączy a nie nagrody i rywalizacja .Nie chcę spotykać się z ludźmi ,którzy liczą na nagrody i jeżeli Sebastian da się podpuścić i z organizuje to na zasadach łowienia i nagród ,to najnormalniejsi forumowicze nie dojadą .Pozdrawiam (2015/02/12 10:04)

zbynio5o

Prawda,nagrody mało ważne, ale te Panienki w białych koszulkach z targów Sebastian powinien  zabrać. Mam racje ?

Ktoś przecież musi namiotów pilnować.

Wiem wiem... jestem jak mój stary :))) (2015/02/12 13:14)

aldente

Czyli tak na dobrą sprawę to redakcja "podepnie" się pod wysiłek i zaangażowanie osób, które zorganizowałby taki zlot. Wyłoży trochę kasy na nagrody (pewnie takie, jak w konkursach SMS - kołowrotek jaxon za 50z). Tak to wygląda, nieprawdaż? 

Właśnie takie typowe polskie pitolenie (żeby nie powiedzieć dosadniej!)...jak tego kolegi, co kocha real madryt jest wkurzające!
Zeby tylko dogryźć i ustawić w złym świetle! Skoro debatujemy nad tym , czy i jak zorganizować zlot, to pewne jest jedno, że tylko wspólnymi siłami będzie to możliwe! Zarówno wędkarska brać jak i redakcja. Trzeba być ograniczonym, aby w takiej sytuacji mówić o jakimś "podpinaniu się" pod wysiłek! Zupełny brak wyobraźni kolegi! Lepiej dać sobie na luz,niż pisać "tępo"!
Nadal uważam, że to właśnie redakcja powinna przejąć "dowodzenie". Miejsce, które proponuje Rogeros jest idealne! Przyjemnie byłoby na takim zjeździe nie widzieć malkontentów, którzy potrafią jedynie krytykować,chociaż jeszcze absolutnie nic nie zostało zrobione! (2015/02/12 14:02)

Zielan

Jeżeli dogadam się z redakcją co do formy, to uwierzcie są duże szanse, że to w tym roku wypali. Kontaktowałem się z kilkoma osobami z mojego rejonu które organizowały już kilka wędkarskich imprez i są skore do współpracy. (2015/02/12 14:45)

u?ytkownik221

Żadnego zlotu nie będzie, każdy patrzy na drugiego, każdy ma sto pomysłów ale tylko przy kompie, nikomu nie chce się za przeproszeniem dupy ruszyć, każdy czeka że ktoś ich wyręczy. Siedzą za monitorem i maja setki pomysłów, miejsca spotkania, formy itd, ale to tylko wirtualnie i czekają aż znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi ku zlotowi, wszystko zrobi itp. Pierw chcieli sami, brakło inwencji to zaraz " redakcę wedkuje" próbują w to wkręcić, by było ktoś kto pokazałby gdzie , co i jak samych pomysłodawców to przerasta więc szukają patrona.   (2015/02/12 19:01)

JancioW

Żadnego zlotu nie będzie, każdy patrzy na drugiego, każdy ma sto pomysłów ale tylko przy kompie, nikomu nie chce się za przeproszeniem dupy ruszyć, każdy czeka że ktoś ich wyręczy. Siedzą za monitorem i maja setki pomysłów, miejsca spotkania, formy itd, ale to tylko wirtualnie i czekają aż znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi ku zlotowi, wszystko zrobi itp. Pierw chcieli sami, brakło inwencji to zaraz " redakcę wedkuje" próbują w to wkręcić, by było ktoś kto pokazałby gdzie , co i jak samych pomysłodawców to przerasta więc szukają patrona.

To się nazywa optymistyczne podejście. (2015/02/12 19:13)