Zaloguj się do konta

Zlot wedkuje.pl

utworzono: 2015/02/05 22:19
JancioW

Żadnego zlotu nie będzie, każdy patrzy na drugiego, każdy ma sto pomysłów ale tylko przy kompie, nikomu nie chce się za przeproszeniem dupy ruszyć, każdy czeka że ktoś ich wyręczy. Siedzą za monitorem i maja setki pomysłów, miejsca spotkania, formy itd, ale to tylko wirtualnie i czekają aż znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi ku zlotowi, wszystko zrobi itp. Pierw chcieli sami, brakło inwencji to zaraz " redakcę wedkuje" próbują w to wkręcić, by było ktoś kto pokazałby gdzie , co i jak samych pomysłodawców to przerasta więc szukają patrona.


 



To się nazywa optymistyczne podejście.


Napisałem , że razem z klubowiczami i za wstawienictwem lokalnych sponsorów mogę to zorganizować nie angażując żadnych portalów ... ale jakoś entuzjazmu wśród forumowiczów nie zauważyłem ..


 


Jeżeli klubowicze mają podobne awatary to ja się nie piszę:)))
[2015-02-12 19:28]

Żadnego zlotu nie będzie, każdy patrzy na drugiego, każdy ma sto pomysłów ale tylko przy kompie, nikomu nie chce się za przeproszeniem dupy ruszyć, każdy czeka że ktoś ich wyręczy. Siedzą za monitorem i maja setki pomysłów, miejsca spotkania, formy itd, ale to tylko wirtualnie i czekają aż znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi ku zlotowi, wszystko zrobi itp. Pierw chcieli sami, brakło inwencji to zaraz " redakcę wedkuje" próbują w to wkręcić, by było ktoś kto pokazałby gdzie , co i jak samych pomysłodawców to przerasta więc szukają patrona.


 



To się nazywa optymistyczne podejście.



Życie .... czyli realia tego portalu. 
[2015-02-12 19:29]

Kocius

Żadnego zlotu nie będzie, każdy patrzy na drugiego, każdy ma sto pomysłów ale tylko przy kompie, nikomu nie chce się za przeproszeniem dupy ruszyć, każdy czeka że ktoś ich wyręczy. Siedzą za monitorem i maja setki pomysłów, miejsca spotkania, formy itd, ale to tylko wirtualnie i czekają aż znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi ku zlotowi, wszystko zrobi itp. Pierw chcieli sami, brakło inwencji to zaraz " redakcę wedkuje" próbują w to wkręcić, by było ktoś kto pokazałby gdzie , co i jak samych pomysłodawców to przerasta więc szukają patrona.


 



To się nazywa optymistyczne podejście.


Napisałem , że razem z klubowiczami i za wstawienictwem lokalnych sponsorów mogę to zorganizować nie angażując żadnych portalów ... ale jakoś entuzjazmu wśród forumowiczów nie zauważyłem ..


 


Jeżeli klubowicze mają podobne awatary to ja się nie piszę:)))

Nikt płakać nie będzie ...


[2015-02-12 19:39]

89krzysztof

Ależ drogi 89krzysztofie jak już zorganizujesz ten zlot to będziesz dyktował wszystkie warunki bo rozumiem, że właśnie zakasałeś rękawy do roboty. Fakt taka robota kosztuje. Na koniec dowiesz się ile zachodu kosztuje promocja i załatwienie sponsorów. Uwierz mi, że te kołowrotki z nieba redakcji nie spadają nawet jeśli są tylko za 50zł a dobrze wiesz, że pule nagród są dużo większe a konkursy sms tylko raz na jakiś czas. 


Seba, a w którym miejscu ja napisałem, że jestem chętny do organizacji? Napisałem tylko co myślę na temat działań redakcji, o których wspomniałeś. Wyluzuj i popatrz na to obiektywnie, nie jako członek wedkuje.pl  :)
[2015-02-12 20:53]

Sebastian Kowalczyk

Konto na portalu wedkuje.pl mam od końca 2008 roku, w redakcji siedzę dopiero trzeci rok więc uwierz, że potrafię na portalowe sprawy patrzeć bardzo obiektywnie. :) [2015-02-13 09:55]

Sebastian Kowalczyk

No dobra nie ma co się drapać. Obecnie jestem w trakcie załatwiania imprezy spinningowej na Mazowszu. Niestety większość stanic i ośrodków ma ograniczoną ilość łodzi więc raczej będzie to regionalne spotkanie dla góra kilkudziesięciu osób. Uważam, że jak na tak ogromny portal jedna niewielka imprezka to zdecydowanie za mało. Fajnie jakby takie imprezy odbywały się cyklicznie kilka razy w roku. Oczywiście redakcja nie podejmie się zorganizowania całego cyklu ponieważ jest to fizycznie nie wykonalne. Tak jak napisałem wcześniej redakcja każdą imprezę wesprze jeśli oczywiście organizatorzy będą sobie tego życzyć.  [2015-02-13 10:11]

89krzysztof

Ile łódek musiałoby być na stanie takiej stanicy, żeby zorganizować coś konkretnego i odpowiednio dużego ? Tak z ciekawości pytam - bez przekąsu.
[2015-02-13 17:12]

aldente

żeby zorganizować duże i udane spotkanie wędkarskie nie musi być ani jednej łódki!
[2015-02-13 20:10]

89krzysztof

Patrz co Sebastian napisał wyżej, potem krzycz :) Skoro sam szuka łodzi do imprezy spinningowej, więc o co chodzi?
[2015-02-14 05:41]

Sebastian Kowalczyk

Łodzi potrzeba jak najwięcej, oczywiście to będzie propozycja dla spinningistów. Z pewnych źródeł wiem, że pewni pozytywni ludzie organizują już coś dla miłośników spławika. ;)  [2015-02-14 11:31]

roman76

I nie tylko dla spławika ,są wśród nas tutaj na Wędkuję ludzie którzy spotykają się kilka razy w roku,nie po to żeby połowić ,nie po to żeby zdobyć sponsora czy nagrody,ale dlatego że tu się poznali ,następnie spotkali i spotykają nadal ,bez gadania o miejscach ,rybach, i wygodach,tak było jest i będzie,i jedno co można zrobić to podziekować temu forum za możliwość poznania tak wspaniałych ludzi .
[2015-02-14 14:00]

tomasz26552

Amen.Dobrze napisane Romanie
[2015-02-14 15:54]

SZUWARdragon2

Jo Gorol mam do chaupy 2600km, byda tun zlot cy ne, bo po cmie ne beda sed! [2015-02-14 17:07]

KkLuki

No dobra nie ma co się drapać. Obecnie jestem w trakcie załatwiania imprezy spinningowej na Mazowszu. Niestety większość stanic i ośrodków ma ograniczoną ilość łodzi więc raczej będzie to regionalne spotkanie dla góra kilkudziesięciu osób. Uważam, że jak na tak ogromny portal jedna niewielka imprezka to zdecydowanie za mało. Fajnie jakby takie imprezy odbywały się cyklicznie kilka razy w roku. Oczywiście redakcja nie podejmie się zorganizowania całego cyklu ponieważ jest to fizycznie nie wykonalne. Tak jak napisałem wcześniej redakcja każdą imprezę wesprze jeśli oczywiście organizatorzy będą sobie tego życzyć. 



Pewnie że cykliczne imprezy były by mega fajne ale zacznijmy od tej pierwszej:))
Mam nadzieje że uzbiera się spora grupa.
[2015-02-14 20:29]

JancioW

Młody nie jestem, ale na imprezach wędkarskich w gronie kilkunastu kumpli, nigdy pierwszy nie idę spać:)) A tych imprez trochę już było:) Popieram jak najbardziej spotkanie w większym gronie
uwierzcie mi że człowiek uczy się całe życie. Propozycja kol  Rogeros jest bardzo atrakcyjna.
[2015-02-14 22:11]

Zielan

Droga do zorganizowania nie jest prosta, niedługo będę znał jakieś szczegóły. Na dzień dziesiejszy jest szansa :) Narazie tylko tyle :) [2015-02-14 23:09]

KkLuki

Droga do zorganizowania nie jest prosta, niedługo będę znał jakieś szczegóły. Na dzień dziesiejszy jest szansa :) Narazie tylko tyle :)




nie tylko nie jest prosta, tylko strasznie ciężka :)Jak jest szansa to coś z tego będzie :)
[2015-02-15 09:58]

Zielan

Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.
Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie. [2015-03-04 13:08]

zbynio5o

Fajnie że są konie, jak braknie płynów to sie na wioske skoczy galopem  :))) [2015-03-04 20:42]

Jakub Woś

Na WTV i WMH potrafili sie dogadać i organizują zlot na Wersmini
[2015-03-04 20:49]

JancioW

Co prawda w splawiku nie jestem mocny, ale wiem gdzie można pospiningować także przyjadę, zresztą daleko nie mam [2015-03-05 19:43]

tapi75

To co kiedy i gdzie ten zlot ?
[2015-03-05 20:27]

kon115

Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.
Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.

Z Poznania trochę daleko ale można pomyśleć [2015-03-06 19:20]

KkLuki

Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.
Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.


To już konkretna propozycja :)
Jeżeli chodzi o zawody to z chęcią skorzystam, bardziej podoba mi się wieczór zapoznawczy hehe
[2015-03-06 19:44]

Zionbel

Powoli klaruje się zlot dla spławikowców z wedkuje.pl. Niepotwierdzony termin to 31lipca/1 sierpnia. Wyglądałoby to w następujący sposób. W piątek popołudniu/wieczorem spotykamy się na łowisku i urządzamy wieczór zapoznawczy przy ognisku. W sobotę odbyły by sie zawody spławikowe o puchar wedkuje.pl Szacunkowa liczba miejsc dla zawodników to około 40-50. Na łowisku będzie można rozbić namiot lub wynając pokój u właściciela. Oprócz łowiska na miejscu jest stadnina koni. Wszelkie opłaty za łowisko i cathering płatne by były na miejscu. Na dzień dzisiejszy opłata za łowisko wynosi 20 zł za dobę, lub 50 zł za pomost z ławeczkami i stolikiem. Dominujące ryby to płoć i karp.
Jest to tylko propozycja, jak będzie to wyglądać szczegółowo i czy wogóle do tego dojdzie zależy od kilku czynników. Na dzień dzisiejszy co o tym myślicie.

Z Poznania trochę daleko ale można pomyśleć

Mamy co, mamy jak , ale nie mamy gdzie ???? [2015-03-06 20:34]