Zlot wedkuje.pl

/ 182 odpowiedzi / 7 zdjęć
Zionbel


Wpisowe 25zł + własne napoje i posiłki. Dla VIPów zniżka 5zł. :)

Chyba znizka na 5 VIP-ów z Biedronki :) (2015/02/09 20:50)

Kocius


Wpisowe 25zł + własne napoje i posiłki. Dla VIPów zniżka 5zł. :)

Chyba znizka na 5 VIP-ów z Biedronki :)



Na takich układach to Vipowie nie przyjadą ! - jedynie darmocha i losowanie darmowego sprzętu ...to może się co po niektórzy skuszą ... (2015/02/09 20:59)

89krzysztof


Wpisowe 25zł + własne napoje i posiłki. Dla VIPów zniżka 5zł. :)

Chyba znizka na 5 VIP-ów z Biedronki :)



Na takich układach to Vipowie nie przyjadą ! - jedynie darmocha i losowanie darmowego sprzętu ...to może się co po niektórzy skuszą ...

Na takich zasadach (darmowy sprzęt) to jeden z miasta na "K" sam zorganizowałby ten zlot :) (2015/02/10 08:57)

Bernard51


Co tak cicho już po zlocie jak poprzedniego roku, w marcu już nikt nie pamiętał. Taką propozycje trzeba by było odnowić gdzieś w maju to bardziej chętni się odezwą bo dziś to tylko znudzeni bezczynnością zabierają głos, a nie ci którzy chcieli by w tym uczestniczyć. (2015/02/10 15:37)

Sebastian Kowalczyk


Może większości potencjalnym zlotowiczom odechciewa się po przeczytaniu co niektórych "entuzjastycznych" wpisów w tym temacie. :D (2015/02/10 17:52)

KkLuki


na pewno coś w tym jest heheh
zbynio5o


Może większości potencjalnym zlotowiczom odechciewa się po przeczytaniu co niektórych "entuzjastycznych" wpisów w tym temacie. :D


Trafiony zatopiony !   Ot cała prawda. (2015/02/10 22:31)

rysiek38


Kiedyś dałem pomysł zorganizowania takiegom zlotu połączonego z zawodami w stylu retro - odzew w sumie był ale też jakoś ucichło (2015/02/10 23:34)

zbynio 33


Może większości potencjalnym zlotowiczom odechciewa się po przeczytaniu co niektórych "entuzjastycznych" wpisów w tym temacie. :D


Trafiony zatopiony !   Ot cała prawda.


Problem w tym, że wypowiadają się ludzie, którzy nie mają chęci na zlot :))). (2015/02/11 06:52)

JKarp


Zbynio odnośnie zlotu - mam urlop we wrześniu :-)JK (2015/02/11 08:31)

zbynio 33


Zbynio odnośnie zlotu - mam urlop we wrześniu :-)JK

My we trzech, to na pewno. Tak jak gadaliśmy. Janusz znajdzie się jeszcze kilku chętnych na taki zlot z tego co wiem ;))). Tylko to będzie zlot dla wędkarzy, bo nad wodą i totalna dzicz....;)). Nie dla panienek! (2015/02/11 09:18)

JKarp


Damy radę.JK (2015/02/11 09:39)

Sith


Bardzo chętnie wezmę udział, jeśli znajdą się miejsca dla spinningistów, wraz z moją Panią, która też spinninguje. (2015/02/11 11:49)

aldente


Uważam ( i mam nadzieję, że za to nie zostanę zakrzyczany i wdeptany w ziemię), że zlot taki mógłby odbyć się nad Zalewem Sulejowskim. Potężna woda i z racji tego faktu w okolicy jest w czym wybierać jeśli chodzi o bazę noclegową. Jest parę ośrodków z domkami, z możliwością rozbicia namiotu czy ustawienia kampera. Mają też pokoje do wynajęcia. Są możliwości grillowania, są wiaty i miejsce na  dużą liczbę osób. Najłatwiej byłoby,żeby postawić wszystkich przed faktem dokonanym. Redakcja wedkuje.pl mogłaby przykładowo ogłosić  czas spotkania w wybranej przez siebie bazie. Informację tę możnaby umieścić na parę tygodni na pierwszej stronie portalu. Reszta potoczy się siłami natury. Kto będzie mógł, po prostu pojawi się. Kto nie dostanie noclegu w miejscu zlotu, zakwateruje się w sąsiedniej wiosce itd...Możnaby poddać pod głosowanie trzy możliwe terminy zorganizowania takiej imprezy. Dla tych, którzy zadeklarują gotowość przyjazdu ustalić wpisowe np na zakup prosiaka na grilla. Napoje, sałatki we własnym zakresie, albo u gospodarzy ośrodka. No...tak po krótce sobie to wyobrażam :-) (2015/02/11 15:36)

JKarp


Jeszcze tylko jedna uwaga - należy zarezerwować wodę ( miejsca do wędkowania ) co jest niewykonalne.JK (2015/02/11 16:21)

Kocius


Jeszcze tylko jedna uwaga - należy zarezerwować wodę ( miejsca do wędkowania ) co jest niewykonalne.JK
Ja to moge zrobic bez problemowo w 3 miejscach do wyboru - i to nad typowo karpiowymi lowiskami  (2015/02/11 16:37)

aldente


Jeszcze tylko jedna uwaga - należy zarezerwować wodę ( miejsca do wędkowania ) co jest niewykonalne.JK




Jest to wykonalne pod jednym warunkiem, że taką imprezę zorganizuje się na dużej wodzie komercyjnej posiadającej odpowiednie zaplecze. Wydaje mi się jednak, że jesli  zlot liczący  powiedzmy  kilkudziesięciu  uczestników dojdzie do skutku, to i tak wędkowanie " w pełnym wymiarze godzin" będzie sprawą raczej drugoplanową. (2015/02/11 16:45)

krisbeer


Moim zdaniem taki zlot jest realny pod pewnymi warunkami.
1. organizatorem będzie wedkuje.pl (coś mi się widzi że kol. Sebastian nie będzie miał problemu ze znalezieniem wody która nas pomieści)
2. jeden termin, z przedpłatami dla chętnych (wpisowe, w tym opłata za wędkowanie, choć jeżeli sprawę oprzemy o barek, a tak będzie, to może być różnie)
3. miejsce gdzieś w centralnej polsce (tak żeby nie zmusić Górala do podróży na Kaszuby)
4. może zawody o puchar wędkuje.pl (to najlepiej pierwszego dnia), bardziej dla ,,jaj'' bez względu na preferowaną metodę (w tym spin), niech wygra lepszy (ten który będzie miał więcej szczęścia)
5. deklaracja że noże zostawiamy w domu (jak z kogoś złe wylezie reszta powinna go spacyfikować)
6. raczej namioty, tak by być jednak razem obok siebie, blisko grilla czy ogniska (łatwiej będzie na łoże trafić)
7. ufam że zgłoszą się ci którzy chcą poznać kolegów z forum (pogadać, napić się wody niezamarzającej) a nie ci którzy chcą na żywo potwierdzić swoją wyższość
ja, tak to widzę
pozdrawiam
połamania (2015/02/11 18:09)

Kocius


nie jestem adwokatem wędkuje .pl , ale przecież ten portal nigdy nie zgłaszał takiej propozycji ...więc po co go w to mieszać - jakby chciał to już dawno z taką inicjatywą by wystąpił ...
Przy organizacji takiego przedsięwźięcia na pewno musi stać jakaś poważna firma zajmująca się tematyką wędkarską , żeby miało to rację bytu .
Nie wiem ! , ale pomyślałem np. o monster fishing ... portalu i firmie z perspektywami i chcącej się rozwijać ...  , przecież nie zgłosi sie takiej propozycji do pokaz rybę , czy lucio .pl :):):)


(2015/02/11 18:44)

Zielan


Tak potężny portal istnieje już kilka lat i do tej pory nie odbył się żaden oficjalny złot. ( Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić). Szkoda! Wędkuje.pl ma siły i środki by to ruszyć i zrealizować. Z tutejszymi użytkownikami trzeba jak z dziećmi, pokazać palcem gdzie i kiedy to ma się odbyć. Na pewno chętnych nie zabraknie. Podobno są nas setki tysięcy na wędkuje?"
edit: Kocius, taki lucio organizuje już któryś raz imprezę integracyjną, która ma bardzo duże zainteresowanie. Nawet WW są patronem tej "imprezki". Jak się chce to można. Przykładów jest wiele. (2015/02/11 18:44)

Kocius


Zainteresowanie ??? - wśród kogo ???
A chyba współpraca z takimi elementami pod upadających firm to krzyk rozpaczy , a nie powód do dumy !
A może zlotem byłaby zainteresowana firma Jet Fish ? / przecież z nią współpracuje nasza wspólna koleżanka - piękna Ola / albo "Sars" - by przy okazji nakręcił parę fajnych ujęć z podwodnej kamerki ?   (2015/02/11 19:35)

Sebastian Kowalczyk


Co Ty opowiadasz były tu zloty ale niewielkie raczej regionalne i chyba całkiem udane. Ogólnopolskiego zlotu nie zrobisz bo przecież nie da rady się dogadać co do miejsca i czasu. To tak jak w konkursach na wedkuje.pl - 5 zadowolonych bo im pasuje i 20 niezadowolonych bo nie wygrało.  Jeśli w jakimkolwiek wątku związanym ze zlotem zaczęłoby tworzyć się coś sensownego to myślisz, że redakcja by się w to nie włączyła? Zapewniam Cię, że by się włączyła. (2015/02/11 19:37)

Sebastian Kowalczyk


Najfajniejsza impreza na jakiej byłem w zeszłym roku to Zawody o Puchar Tim Pleciony i zastanawiam się czy nie połączyć z nimi sił i nie zrobić przy okazji zlotu dla portalu wedkuje.pl   (2015/02/11 19:48)

Kocius


Co Ty opowiadasz były tu zloty ale niewielkie raczej regionalne i chyba całkiem udane. Ogólnopolskiego zlotu nie zrobisz bo przecież nie da rady się dogadać co do miejsca i czasu. To tak jak w konkursach na wedkuje.pl - 5 zadowolonych bo im pasuje i 20 niezadowolonych bo nie wygrało.  Jeśli w jakimkolwiek wątku związanym ze zlotem zaczęłoby tworzyć się coś sensownego to myślisz, że redakcja by się w to nie włączyła? Zapewniam Cię, że by się włączyła.



Pewnie jakieś utajnione ? - pod jednym namiotem ...- to i udane musiały być !
A co tu jest w temacie nie sensownego ? - przecież tak perspektywiczną imprezę , z dużym wyprzedzeniem można zorganizować bez problemowo ...  (2015/02/11 19:56)