Zlot wedkuje.pl

/ 182 odpowiedzi / 7 zdjęć
roman76

Koledzy a nie lepiej rozmawiać na temat taki jak w tytule?a resztę zostawić na priv?takie szrpanie do niczego dobrego nie prowadzi,tym bardziej ze czytają to osoby postronne,lepiej tą energię zużyć na organizację takiego zlotu,spotkania (2015/02/07 20:49)

roman76

Nie zdarzy się?Wierz mi sam nie jednokrotnie przejechałem paręset km,żeby spotkać się z ludźmi z miedzy innymi tego forum ,i jest to możliwe ,tylko ,że hmmmm,bez obrazy ale czasem warto zamienić słowa w czyny ,i da się radę (2015/02/07 21:48)

JKarp

Nie zdarzy się?Wierz mi sam nie jednokrotnie przejechałem paręset km,żeby spotkać się z ludźmi z miedzy innymi tego forum ,i jest to możliwe ,tylko ,że hmmmm,bez obrazy ale czasem warto zamienić słowa w czyny ,i da się radę 

Ale to nie zlot wedkuje.pl a zlot jakby miejscowej frakcji ;-)
Zlot ja rozumiem to cała Polska.

Mnie wystarczy jak spotkam się na zawodach z karpiarzami - cała Polska, mili Koledzy, nie oceniają po jakości sprzętu. 

JK (2015/02/07 22:23)

Iras1975

Nie zdarzy się?Wierz mi sam nie jednokrotnie przejechałem paręset km,żeby spotkać się z ludźmi z miedzy innymi tego forum ,i jest to możliwe ,tylko ,że hmmmm,bez obrazy ale czasem warto zamienić słowa w czyny ,i da się radę

Prędzej sobie zrobią zlot internetowy. ;) Takie czasy i coraz bardziej "spedalone" zwyczaje. Aż przykro czytać ten "tryskający entuzjazmem" wątek. (2015/02/07 23:19)

perwer

Januszku - będe Ci pokazywał Twoje odbicie lustrzane na Tym forum Czy ci sie to podoba ,czy nie -bo sie uparłem.

był edit i kasacja - starczy...

Co do zlotu - zdarza sie że osoba z forum a w realu to dwie różne osoby . Można kogoś nie lubić na forum ,a okaże sie że w realu fajny facet ,z dowcipem i jajcarz ...a może być na odwrót.

Kiedyś Zbynio robił zlot kilku osób na Pławkach - wypaliło i bawili sie świetnie i ja spotkałem sie może z 6 -7 osobami z tego forum i tez było fajnie ...Choc to raczej były osoby z tematów na portalu -takich swojskich ..ale  ogólnie na spotkania jeżdżą osoby ciekawe poznawania ludzi i bytowania z nimi ...rzadko zdarza sie gbur...
(2015/02/08 05:26)