Zlot wedkuje.pl

/ 182 odpowiedzi / 7 zdjęć
zbynio 33

Dzień dobry :). Jak ja lubię te forum :). Chętnie spotkam się kolegami i koleżankami:). Taki zlot to wspaniały pomysł :).
(2015/02/07 06:48)

Bernard51

Ciekawa forma pajacyka po kliknięciu momentalnie znika i wyskakuje reklama aby wpłacić darowiznę i nie mogę wyjść z tego. Ilość kliknięć znika a od razu wyskakuje reklama.

To nie ten pokój Przepraszam... comp coś mi szwankuje chyba ?
(2015/02/07 08:44)

ryukon1975

Mnie tez wzięli z zaskoczenia nawet nie zdążyłem zapamiętać liczby jaka się pojawiła.

(2015/02/07 08:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Diablo

Chetnie bym pojechał na taki zlot, w końcu w walce wieczoru musi ktos wystąpić :) (2015/02/07 09:01)

ryukon1975

Nie mają szansy z "moim zawodnikiem". Ten nie boi się nikogo. Nie ma już tu na portalu wiele takich osób których nie straszył by pobiciem i nie określał takimi epitetami że nie sposób tego powtórzyć dlatego że zostałoby to natychmiast usunięte. (2015/02/07 10:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jędrula

Krzychu , kto to taki ? Zaprosimy go ? (2015/02/07 10:52)

Bernard51

"Krzychu , kto to taki ? Zaprosimy go ?"

Jędruś Ty masz pewnie krótką pamięć, przeca o strażnika chodzi, pierwszy w RP.
Ten z psiurami ha ha . (2015/02/07 12:42)

perwer

Roman 76 -przepraszam -wiem że tym postem dajesz do zrozumienia że temat odbiegł i nie masz ochoty czytać prywatnych debilnych wywodów..  bez prowokacji mój ostatnio post

Pamiętajcie gorole - Ci fajni i Ci tacy o jakich sie u nos gogo  ...jo jest Hanys ,wychowany i zaszczepiony  na tradycjach naszych . Jestem chop do rany przyłóż prywatnie i wypije i sie spotkam i spędze czas bez browara - jak ktoś sie czepia  tego piwa w lecie - ale nie dam sie nikomu, jak ktos mi wlezie za skórę . Żadnemu  swojemu a gorolowi tym bardziej nie przepuszcze..
 Nie mam czasu siedzieć na portalu bo mam lepsze zajęcia i dzieciaki --ale jak od czasu do czasu wejde na portal-a jakiś debil pisze brednie -to se nie dam w kasze dmuchać i zawsze sie odszczekne ...i przepraszam tych co to musza czytać ....
(2015/02/07 18:19)