Zaloguj się do konta

Zlot Radzyny 2012

utworzono: 2012/09/23 22:36
spines21

[2012-09-28 20:36]

roman76

no człek wyjedzie na chwilę a tutaj bez mojej wiedzy odbywają sie jakieś tajne zgrupowania,dorwałem się na chwlkę do laptopa to zerknąłem tutaj na chwilkę  i jestem mile zaskoczony że zebraliście to wszystko do kupy,gratulacje koledzy i jeszcze raz napiszę to co wielokrotnie już powtarzałem jesteście wielcy koledzy i koleżanki i cieszę się że należę do grupy kill&grill,a tymczasem narazie i do zobaczenia lub usłyszenia za tydzien
[2012-09-28 21:20]

Piotr 100574

no człek wyjedzie na chwilę a tutaj bez mojej wiedzy odbywają sie jakieś tajne zgrupowania,dorwałem się na chwlkę do laptopa to zerknąłem tutaj na chwilkę  i jestem mile zaskoczony że zebraliście to wszystko do kupy,gratulacje koledzy i jeszcze raz napiszę to co wielokrotnie już powtarzałem jesteście wielcy koledzy i koleżanki i cieszę się że należę do grupy kill&grill,a tymczasem narazie i do zobaczenia lub usłyszenia za tydzien

no no widzę że w twoich niemcach kompy tyż mają he he i prąd mają ,czyli nie tak źle :)))))))))))))))))))))))))
[2012-09-28 21:32]

KLEPA683

Dnia 29 września odbyły się zapowiadane zawody szkółki wędkarskiej, zawody udały się super dzieciaki zadowolone. Fotki opublikujemy zaraz po uzyskaniu zgody rodziców na publikację.

Pozdrawiam Klepa683

[2012-10-01 19:19]

roman76

Fajna inicjatywa. Jak kiedyś będzie gdzieś w moim zasięgu to z chęcią się z wami spotkam...

hmmmm,kolega chyba nie rozumie inicjatywy naszej grupy,więc może tak na szybko wyjaśnię że parę set kilometrów jest naszym najmniejszym problemem ,dla nas najważniejsza jest dobra zabawa,wspólne towarzystwo ,plany na przyszłość,znalezienie nowych ciekawych miejsc,wspólne spędzanie i zagospodarowanie czasu na zlotach,(jakoś tak zawsze wychodzi że wędkowanie jest na drugim planie),to tak na szybko co mi przyszło do głowy
[2012-10-05 21:48]

roman76

a post wyżej dopełnia to co chciałem jeszcze dopisać
[2012-10-05 21:49]

89krzysztof

Fajna inicjatywa. Jak kiedyś będzie gdzieś w moim zasięgu to z chęcią się z wami spotkam...

hmmmm,kolega chyba nie rozumie inicjatywy naszej grupy,więc może tak na szybko wyjaśnię że parę set kilometrów jest naszym najmniejszym problemem ,dla nas najważniejsza jest dobra zabawa,wspólne towarzystwo ,plany na przyszłość,znalezienie nowych ciekawych miejsc,wspólne spędzanie i zagospodarowanie czasu na zlotach,(jakoś tak zawsze wychodzi że wędkowanie jest na drugim planie),to tak na szybko co mi przyszło do głowy

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :))  [2012-10-05 23:28]

Iras1975

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :)) 

Jest na wedkuje.pl grupa do której można się dołączyć. [2012-10-05 23:37]

Roxola

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :)) 

To zależy, bo ja jestem między jedną i drugą grupą....  mimo tego, że ryby rzadko jadam  :)Przynależę również do tej społeczności i jestem z tego bardzo zadowolona i cieszę się, że zaakceptowana.
;)   [2012-10-06 00:24]

mlodystm

Wyjdzie teraz na to, ze wszyscy No Killowcy na Kill i Grill się przerzucą :))

Fajna inicjatywa Panowie i panie, wypad z rodzinką nad wode bezcenny, Pozdrawiam :)
[2012-10-06 10:05]

roman76

ano bo w dzisiejszych trudnych czasach kill&grill to jedyna słuszna droga hehe
[2012-10-06 10:38]

mienta

Ta pyrlandia w komplecie...... Bracia i siostry killa&grill dzięki za wszystkie spedzone chwile na zlotach za wspaniałą atmosfere i za to że jesteśmy tak pozytywnie zakręceni i dozobaczyska niedługo :-)

[2012-10-06 10:45]

roman76

ano ba,do zobaczyska nie długo
[2012-10-06 11:10]

KLEPA683

siemka wsiem i tym kill i tym nie kill

zaniedługo sie znów spotkamy

[2012-10-06 13:00]

KLEPA683

cała ekipa z zawodów wędkarskich oraz koledzy z kill&grill

oraz zadowolone dzieciaki

[2012-10-06 13:46]

KLEPA683

[2012-10-06 13:50]

roman76

piękny widok
[2012-10-06 15:31]

Bromar

Widok widokiem ale jak przyjemnie jest widzieć tyle roześmianych dziecięcych twarzy zwłaszcza gdy można było się do tego osobiście przyczynić.

Taka chwila jest bezcenna ......... :))
[2012-10-07 08:05]

JaroDaw

Ja tylko napiszę, że cieszę się że tam mogłem być.

ps: nie przesadzajcie z tym kill/no kill - bo przecież to w ogóle nie o to chodzi. Wystarczy mieć trochę dystansu do siebie. :)  [2012-10-08 09:37]

Piotr 100574

dla wyprostowania co niektórym kolegom i koleżankom myśli oświadczam że nazwa kill&grill nie ma nic wspólnego z mordowaniem i żarciem rybek ,my łowimy dużo a wypuszczamy jeszcze więcej,nazwa ta powstała ponieważ kiedyś tam mieliśmy dosyć sekciarskiego nawracania nas na drogę no kill ,my rybki jemy ale my również o tym mówimy że jemy w przeciwieństwie do osób głoszących teorie z kosmosu że nie jedzą ryb i je wypuszczają a lodówki się nie domykają ,tak że ta nazwa jest takim małym przeciwieństwem tych podobno lepszych wędkarzy ,o no moher które też było kiedyś w nazwie zlotu nie będę się wypowiadał dlaczego powstała ,to za długo opowiadać
[2012-10-08 18:10]

JaroDaw
roman76

no to koledzy sezon 2012 można uznać za zakończony pod względem zlotów w naszym wykonaniu ale nie pod względem naszych spotkań ,za parę miesięcy znów będzie wiosna hehe
[2012-10-27 20:15]

JaroDaw

[2012-11-29 23:38]

JaroDaw

W Kill&Grill sezon nigdy się nie kończy, tylko cyferki zmieniają :D [2012-11-29 23:39]

bluehornet

Uprzedzam , że jeszcze raz zauważę ironiczne , prowokujące lub zawierające nieuzasadnione insynuacje posty , to wyciągnę w stosunku do ich autorów konsekwencje przewidziane regulaminem portalu wedkuje.pl .
[2012-12-01 13:57]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia