Zlot Radzyny 2012

/ 90 odpowiedzi / 15 zdjęć
KLEPA683

to kill&grill !!!!!!!!!!!!!!! (2012/09/28 19:43)

Roxola

Pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję kolejnych fotek  ;) (2012/09/28 20:07)

roman76

no człek wyjedzie na chwilę a tutaj bez mojej wiedzy odbywają sie jakieś tajne zgrupowania,dorwałem się na chwlkę do laptopa to zerknąłem tutaj na chwilkę  i jestem mile zaskoczony że zebraliście to wszystko do kupy,gratulacje koledzy i jeszcze raz napiszę to co wielokrotnie już powtarzałem jesteście wielcy koledzy i koleżanki i cieszę się że należę do grupy kill&grill,a tymczasem narazie i do zobaczenia lub usłyszenia za tydzien (2012/09/28 21:20)

Piotr 100574

no człek wyjedzie na chwilę a tutaj bez mojej wiedzy odbywają sie jakieś tajne zgrupowania,dorwałem się na chwlkę do laptopa to zerknąłem tutaj na chwilkę  i jestem mile zaskoczony że zebraliście to wszystko do kupy,gratulacje koledzy i jeszcze raz napiszę to co wielokrotnie już powtarzałem jesteście wielcy koledzy i koleżanki i cieszę się że należę do grupy kill&grill,a tymczasem narazie i do zobaczenia lub usłyszenia za tydzien

no no widzę że w twoich niemcach kompy tyż mają he he i prąd mają ,czyli nie tak źle :))))))))))))))))))))))))) (2012/09/28 21:32)

KLEPA683

Dnia 29 września odbyły się zapowiadane zawody szkółki wędkarskiej, zawody udały się super dzieciaki zadowolone. Fotki opublikujemy zaraz po uzyskaniu zgody rodziców na publikację.

Pozdrawiam Klepa683

(2012/10/01 19:19)

roman76

Fajna inicjatywa. Jak kiedyś będzie gdzieś w moim zasięgu to z chęcią się z wami spotkam...

hmmmm,kolega chyba nie rozumie inicjatywy naszej grupy,więc może tak na szybko wyjaśnię że parę set kilometrów jest naszym najmniejszym problemem ,dla nas najważniejsza jest dobra zabawa,wspólne towarzystwo ,plany na przyszłość,znalezienie nowych ciekawych miejsc,wspólne spędzanie i zagospodarowanie czasu na zlotach,(jakoś tak zawsze wychodzi że wędkowanie jest na drugim planie),to tak na szybko co mi przyszło do głowy (2012/10/05 21:48)

roman76

a post wyżej dopełnia to co chciałem jeszcze dopisać (2012/10/05 21:49)

89krzysztof

Fajna inicjatywa. Jak kiedyś będzie gdzieś w moim zasięgu to z chęcią się z wami spotkam...

hmmmm,kolega chyba nie rozumie inicjatywy naszej grupy,więc może tak na szybko wyjaśnię że parę set kilometrów jest naszym najmniejszym problemem ,dla nas najważniejsza jest dobra zabawa,wspólne towarzystwo ,plany na przyszłość,znalezienie nowych ciekawych miejsc,wspólne spędzanie i zagospodarowanie czasu na zlotach,(jakoś tak zawsze wychodzi że wędkowanie jest na drugim planie),to tak na szybko co mi przyszło do głowy

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :))  (2012/10/05 23:28)

Iras1975

hmmmm,kolega chyba nie rozumie inicjatywy naszej grupy,więc może tak na szybko wyjaśnię że parę set kilometrów jest naszym najmniejszym problemem ,dla nas najważniejsza jest dobra zabawa,wspólne towarzystwo ,plany na przyszłość,znalezienie nowych ciekawych miejsc,wspólne spędzanie i zagospodarowanie czasu na zlotach,(jakoś tak zawsze wychodzi że wędkowanie jest na drugim planie),to tak na szybko co mi przyszło do głowy

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :)) 

Jest na wedkuje.pl grupa do której można się dołączyć. (2012/10/05 23:37)

Roxola

A jak jest z przynależnością do grupy osób, które do tej pory na spotkania nie jeździły ? Bo jakby na to nie patrzeć to ja również jest bardziej kill & grill niż C&R :)) 

To zależy, bo ja jestem między jedną i drugą grupą....  mimo tego, że ryby rzadko jadam  :)Przynależę również do tej społeczności i jestem z tego bardzo zadowolona i cieszę się, że zaakceptowana.
;)   (2012/10/06 00:24)

mlodystm

Wyjdzie teraz na to, ze wszyscy No Killowcy na Kill i Grill się przerzucą :))

Fajna inicjatywa Panowie i panie, wypad z rodzinką nad wode bezcenny, Pozdrawiam :) (2012/10/06 10:05)

roman76

ano bo w dzisiejszych trudnych czasach kill&grill to jedyna słuszna droga hehe (2012/10/06 10:38)

mienta

Ta pyrlandia w komplecie...... Bracia i siostry killa&grill dzięki za wszystkie spedzone chwile na zlotach za wspaniałą atmosfere i za to że jesteśmy tak pozytywnie zakręceni i dozobaczyska niedługo :-) (2012/10/06 10:45)

roman76

ano ba,do zobaczyska nie długo (2012/10/06 11:10)

KLEPA683

siemka wsiem i tym kill i tym nie kill

zaniedługo sie znów spotkamy

(2012/10/06 13:00)

KLEPA683

cała ekipa z zawodów wędkarskich oraz koledzy z kill&grill

oraz zadowolone dzieciaki

(2012/10/06 13:46)

roman76

piękny widok (2012/10/06 15:31)

Bromar

Widok widokiem ale jak przyjemnie jest widzieć tyle roześmianych dziecięcych twarzy zwłaszcza gdy można było się do tego osobiście przyczynić.

Taka chwila jest bezcenna ......... :)) (2012/10/07 08:05)