Złośliwość i zazdrość wędkarzy

/ 5 odpowiedzi
Nie chcę wymieniać na forum nazwiska,ale są ludzie w kolę którym nie pasuje nasza prężna praca.Stworzyliśmy sport o którym poprzednim zarządom się nie śniło, dzisiaj napisałem o zawodach dla kadetów będą mieć ich siedem czy to mało,ktoś dał ocenę 1 oczywiście myślę,że złośliwie.Jeżeli kiedykolwiek wcześniejsze zarządy zrobiły więcej zawodów dla tej kategorii to proszę to udowodnić.
swiezy


ja zaraz dam ci pięć dobrze że zarząd coś robi dla kadetów i super że jest ktoś komu się chce coś napisać na stronach koła właśnie o to apeluje w moim nowym wpisie pozdrawiam (2009/02/13 19:38)

rysiek38


Kylon - tez zauwazylem pewna zaleznosc ze jak napisze cos nie po czyjejs mysli to zaraz spada mi srednia ale ja tak nie robie bo albo nie oceniam wcale albo daje min 4 .to ze apisales terminaz zawodow to b.dobra rzecz .w koncu poto jest internet by przesylac wazne wiadomosci-u mnie masz tam 5 (2009/02/13 19:42)

KYLON


Masz Rysiu rację ja też nie jestem złośliwy jeśli oceniam i obojętnie kto by to nie był zawsze daję 4-5,bo wiem,że ktoś się angażuje.Pozdrowienia (2009/02/13 19:59)

Lidzia


Gratulacje z ponownego objęcia funkcji PREZESA . Na kadetów powinniśmy stawiać , bo co będzie jak nas zabraknie ? Musimy przekazać młodym pokoleniom wiedzę i tajniki wędkarstwa (my też tak zaczynaliśmy ). A co do zawodów dla kadetów to jak najwięcej .Z wędkarskim pozdrowieniem . (2009/02/14 10:27)

KYLON


Witam Lidzia, dzięki za poparcie tacy ludzie jak ty wiedzą o co chodzi ,i właśnie jestem podbudowany oraz wraca mi chęć do pracy.Myślę,że nie warto się przejmować tylko robić swoje,a na rozliczenia przyjdzie czas.Dzięki i pozdrawiam. (2009/02/14 15:27)