Zaloguj się do konta

Źle się dzieje w naszym Kole.

utworzono: 2010/06/14 14:01
Gaga

dajcie już spokój i zamiast siedzieć przed kompem idźcie na ryby!
[2010-06-18 20:39]

co nas boli i niepokoi

"Po pierwsze trzeba zmienić prezesa"

Proponuje konstruktywna krytykę...dlaczego, w jakim celu,po co, na kogo, jakies propozycje?

(Tak jakoś samo przed wyborami wypłynęło)

Dlaczego pan rafko zrezygnował z prezesa??? - i będzięsz miał odpowiedź. Może napisałbyś jawnie jakie to były powody, chętnie je poznamy, bo mało kto wie o co poszło.

Spotykamy się nad wodą by Połowić! Popić! Pogadać! - chyba pochlać i nażreć się tej kaszany, jaką karmi nas-was zarząd, a p.i.t.e.r to już chyba tylko dla niej przychodzi i d ziękuję panie p.i.t.e.r za jesień średniowiecza, aż mnie się ciepło zrobiło w tyłku, a wasze zebrania mam daleko w d...... , jedno i to samo w kółko.

J ak mamy sobie lizać nawzajem dupy - panie łysym, kto komu liże to widać

[2010-06-18 22:01]

łysym

Czytać potrafisz, ze zrozumieniem czytanego tekstu troszkę gorzej.
Widzę, że pomysł z "żarciem" się między sobą najbardziej ci przypadł do gustu z całej mojej wypowiedzi, więc szkoda się rozpisywać.
Jeden tylko Anonim został sławny (niejaki Gal), reszta to TW, a nie rzecznicy szczytnych idei dlatego też żegnam.
[2010-06-18 23:51]

Bury14-88

MAREK.H
dwójka dzieci, trzecie w drodze jest co robić.
-------------------------------------------
Mareczku i dobra jest,rób dalej,im więcej tym lepiej white power i do przodu,
 
a zeby nie było za OFF TOP to coż jak to mowia gdzie dwóch polakow tam trzy opinie,w tak dużym  kole zawsze sie znajdzie ze komus cos nie tak,no nie dogodzi wszystkim no chyba ze jedna z tych pań lekkich obyczajów co dogodziła 999ciu chlopom i rekorda se pobiła nawet tym.no ale u nas takiej niema,a kaszanka żeczywiscie jest pycha ale kiełaba to juz nie bardzo,ale ciul pijany wszystko zeżre.
[2010-06-19 08:46]

kwasek

żenujace sa wypowiedzi Głosa Koła,ja nie jestem głupi i domyslam sie kto podszywa sie  pod ta osobe...i juz wiekszosc wie kto nim jest i mysle ze zbedne jest dalsze pograzanie sie w tym dla tej osoby.a co do kaszanki to fakt jest supcio;)a do kielbaski mozna by dołozyc 3zl na kilu i wszystko jest OK.a jesli chodzi o alkochol to nie jestesmy wielbładami i pic musimy:)a ze towarzystwo jest na poziomie to az zal sie nie napic i nik nam nie bedzie mowil ze przesadzamy bo jak kolo 28 Budolani robi impreze to lwy we Wrocławiu rycza hehe.no to koledzy do nastepnej niedzieli,spotkamy sie na wycieczce.bus juz jest zalatwiony.a dla kolegi Głosa Koła załatwiłemklate na świnie na kółkach....:)POZDRO [2010-06-19 10:12]

Bury14-88

 A ja jednak sie odważe i też swoje powiem ,mnie nic nie boli (poza grzbietem po ciezkiej robocie) a do MAŃKA-pamietasz zawody w zadusznikach jak to oficjalnie wystapiłes ze masz dość i lekko mowiac w DUPIE bo każdy cie olewa sam musisz chodzić i załatwiac wszystko i kazdy czeka na gotowe.......a potem pare miesiecy pózniej kto oficjalnie stanął za toba na zawodach koło promu i niejednemu sie naraził a ty byłes dumny jak cholera tak to byłem ja.i nie zrezygnowałes z funkcji która pełnisz,a potem były Tadziuki I ZAKONCZENIE sezonu i było bardzo mało ludzi,a duzo sie piło i jak zacząłem gadac o składzie koła tos mi powiedział -----BURY ZAMKNIJ SIE ,KRZYKACZY W KOLE NAM NIEPOTRZEBA--wkur---em sie okropnie aż koledzy mi gadali zebym sie uspokoił, jezeli ktoś mówi ze gadam głupoty niech mi to przyjdzie i sam powie,takie jest moje zdanie,ja jestem honorowy i mam zasady a ci co mnie znaja to to potwierdza,ale jak ma być gnój to tylko w kupkach.to koło(28) jest moim 4 kołem,jeżeli za moja wypowiedz teraz bede zmuszony zmienić to nawet nie powiem _trudno_ bedzie nastepne bo ja jestem dla koła nie koło dla mnie..dla ====MNIE I TYLKO MOIM ZDANIEM=== ZADNYCH ZMIAN,NIECH BEDZIE TAK JAK JEST,TYLKO KURWA NIE GADAJMY MIEDZY SOBĄ POKĄTNIE I W TOWARZYSTWIE NA INNYCH I O TYM CO MAMY DO KOGOS,LECZ MÓWMY OTWARCIE,BO TO -MY- TWORZYMY KOŁO nr28 A NIE ONO NAS....
[2010-06-19 14:44]

Robcyk

J ak mamy sobie lizać nawzajem dupy - panie łysym, kto komu liże to widać                                                      

Więc jak to jest panie " Co nas boli i..." ? W opisie masz- ..... czas na zmiany!!! Marek H. na prezesa!!! Teraz piszesz że liże komuś tyłek. Z tobą chyba coś się niedobrego dzieje chłopie. Więć jak tak uważasz to zmień swój opis chociaż. Jak chcesz się dowiedzieć co mnie boli i niepokoi to juz ci odpisuję. Boli mnie że w naszym kole znalazła się taka wsza co umie tylko jątrzyć, i co boi się ujawnić i sugeruje się tylko tym co niby usłyszy od innych." Na zebraniu nie byłem..." , " Na zawodach nie byłem...." Może głupot ci ktoś naopowiadał. Alle chłopaki na 100% nie będzie już odpowiedzi. Gość się wystrachal po prostu. I jeszcze jedno- gdyby głupota umiała latać fruwałbyś ja sokół....

[2010-06-19 15:35]

Gaga

Pytanie do glosu:
dlaczego mamy zmienić prezesa Koła?

I do wiadomosci głosie: spotykamy się Połowić! Popić! Pogadać ! nie tylko na zawodach [2010-06-19 18:08]

babirus1978

I do wiadomosci głosie: spotykamy się Połowić! Popić! Pogadać ! nie tylko na zawodach

Panowie mozemy połowić, popić i oczywiście pogadać.Czasami z tą rozmową nam nie wychodzi ale jest OK.Jak napisał GŁOS KOŁA zmienić prezesa,ale kurde po co. [2010-06-19 19:08]

babirus1978

Prezes siedzi na emeryturze ma troche czasu i wszystko załatwia,a my zapierdalamy w robocie zeby zarobic na chlebuś dla dzieci tylko pot leci po dupie,więc za to powarzam Stanisława.Jak napisał kolega BURY i musze się zgodzić z jego słowami ,mozecie mnie skrytykować ale nie lubie pokątnego obgadywania  przesadnego kolesiostwa i obiecywania bez pokrycia.Nalerzałem do 3 kół wedkarskich ,28 budowlani jest 4 kołem w kturym najbardziej mi się podoba,ale przytocze znowu  słowa BUREGO ;TO MY TWOZYMY KOŁO 28 BUDOWLANI A NIE ONO NAS .Bez nas to koło nie istnieje więc jeśli chcemy zeby istniało mówmy wszystko jawnie;kawa na ławe;i starajmy się trzymac razem.  [2010-06-19 19:43]

gruby88tbg

nic nie chcę mówić ale bury dobrze gada ma rację bo jak by nie on to maniek juz by zrezygnowal w zadusznikach .Sam mówil ze juz ma dość tego wszystkiego całego tego urzerania się z tym wszystkom. A na tadziukach to z tym krzykaczem bylo naprawde niepotrzebne ,ale bylo minelo i powinniśmy się bawić dalej

 

pozdrawiam wszystkich gruby

[2010-06-20 10:54]

tbgmaniek

Bury wie że o nic złego nie chodziło, dzięki za wsparcie.
Szacuneczek!
A jeżeli chodzi o głos kupy czy tam koła, to koleś jeździ z nami na zawody, normalnie rozmawia a w domu czy też w pracy wylewa żale.Myślał że znajdzie jakieś wsparcie u (kolegów) bo chu... wie czy takowych ma, a jak okazało się że wszyscy po nim jadą to pewnie mu się głupio zrobiło i zabrał głos anty.
To fachowo nazywa się bodajże rozdwojenie osobowości, gościu potrzebuje pomocy psychiatry i tyle.
Dajmy już spokój w tym temacie bo to jest miód na jego chory mózg.
Pozdrowienia i oby nie dolewało to widzimy się wszyscy za tydzień.
Niestety prawdopodobnie głos jedzie z nami.Będzie okazja na konstruktywną krytykę. 
Jak nic złego się nie stanie (woda) to 4.00 zbiórka na parkingu tylko nie pod halą a za rondem przy sądzie.
[2010-06-20 13:16]

Gaga

Nie było kaszanki na wycieczce. SKANDAL ! ! !
[2010-06-29 11:31]

łysym

Ja też żałuję
[2010-06-29 21:22]

Gaga

Ja też wielu rzeczy żałuję...
[2010-07-01 17:21]