Zlatan nieźle połowił na Rugii :)

/ 9 odpowiedzi

  • konto usunięte

Szczupak
http://www.peche-poissons.com/les-news/insolite/ibrahimovic-zlatane-encore-les-brochets/
Z artykułu wynika, że Ibrahimowic jest regularny wędkarzem. 
89krzysztof


http://www.peche-poissons.com/les-news/insolite/ibrahimovic-zlatane-encore-les-brochets/
Z artykułu wynika, że Ibrahimowic jest regularny wędkarzem. 

Wiedziałem, że jest myśliwym i poluje często w rodzinnych stronach, ale że ryby łowi, tego nie :) (2014/12/21 10:55)

u?ytkownik163477


To jakiś żart, czy demonstrujesz swoją niechęć do futbolu? Nie śledzę aż tak bardzo jego losów, ale gdy przechodził do PSG to pisano: "Zarobki Ibrahimovica są wyższe niż budżety klubów Wschodniej Europy". (2014/12/21 13:08)

Zionbel


Super....tylko kto to jest????

Jarek nie wierze w to co przeczytałem :)Stary kaj ty zyjesz :)?????  (2014/12/21 16:48)

u?ytkownik26223


To jakiś żart, czy demonstrujesz swoją niechęć do futbolu? Nie śledzę aż tak bardzo jego losów, ale gdy przechodził do PSG to pisano: "Zarobki Ibrahimovica są wyższe niż budżety klubów Wschodniej Europy".




Wyluzuj chłopie ...pytam serio bo nie ma obowiązku w tym kraju interesować sie futbolem.Serio nie wiedziałem kto to jest.Sory mnie miałem zamiaru obrażać twych uczuć religilnych ;) (2014/12/21 18:11)

Bernard51


Jarku nie przejmuj się, --kiedy powiedziano pewnej posłance z Samoobrony że porusza się jak Navratilowa, odpowiedziała że może bo to moja krewna - Martina? ...nie Basia Nawratowa z pod Piły. (2014/12/21 18:55)

u?ytkownik163477


wybacz Jarku, nie każdy musi znać piłkarskich celebrytów. Swoją drogą trochę zaleniłeś bo w końću podałem i imię i nazwisko ;). Przyznam się z we swej strony, że nie znam żadnej gwiazdy serialu, ba, nawet nie wiem do końca kim jest Joanna Krupa ;) (2014/12/21 20:12)

u?ytkownik163477


A propos Zlatana to wczoraj przeczytałem, że niedawno zabił 500-kilowego łosia w Szwecji, czym wzbudził u jednych podziw, u drugich odrazę. Ponoć takie bydlę rzadko się trafia. (2014/12/31 12:17)

Zionbel


A propos Zlatana to wczoraj przeczytałem, że niedawno zabił 500-kilowego łosia w Szwecji, czym wzbudził u jednych podziw, u drugich odrazę. Ponoć takie bydlę rzadko się trafia.

Prawie cały dzień siedział w lesie kolo swego domu leśnego.Prezes kola łowieckiego powiedział ze tak celny strzał i to juz po 4 latachbo tyle Zlatan ma licencje, to rzadko się zdarza.Ktoś mu powiedzial ze to 500 kg bydle podlazlo pod strzał bo to Ibrchimovic :)Podobno Zlatan mu odparł ze te zwierzęta i tak nie wiedza kim on jest :) (2014/12/31 13:11)