Złapać kłusola

/ 61 odpowiedzi
jurek


(2010/01/10 16:00)

u?ytkownik28853


Człowieku o czym tu gadac. U mnie około roku temu został zawieszony w obowi±zkach Komendant "straży rybackiej" a za co? A za to, że wraz ze swoim koleg± wieczorow± por± zastawiali sieci na rzece. To o czym tu mówimy. Powtarzam na tym forum i na kilku innych zlikwidowac PZW i cał± t± "straż ryback±" i założyc prywatne okręgi, koła itp. Jak w Wielkiej Brytanii i kłusoli nima bo płac±c składki dbaj± o swój prywatny interes.  (2010/01/10 19:06)

DARO2165


kolego popieram cię. mamy piękne akweny i łachy tak jak u nas STĘŻYCA, MACIEJOWICE ,PAWŁOWICE-lubelskie. ale klusole maj± układ ze straż± i to jest prawdaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! (2010/01/10 23:30)

jurek


Słuchajcie koledzy , to o czym piszecie ---to tylko nasze marzenia .....a co do tego komendanta ----to gdyby to było w moich regionach , to bym mu na żywca przypalał genitalia , żeby debil skończony ---nawet w następnym wcieleniu odczuwał ból ------------PRZYNIÓSŁ on , TE BYDLE  TYLKO OGROMNEGO WSTYDU WSZYSTKIM ETYCZNYM STRAŻNIKOM SPOŁECZNYM -----------Jeżeli macie jego namiary , to możecie mi przesłać na pocztę private ....mam w Waszych stronach rodzinę więc dotrę do bydlaka , i już nie popuszczę , bo w jego Kole mog± ukręcić łeb sprawie --------Uwierzcie mi mam bardzo szerokie plecy , i to niemal w całym kraju ...........pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za tego typu karaluchów .....Jurek . (2010/01/11 11:23)

panmarchi


Ale¶ Ty narwany :) (2010/01/11 14:38)

DARO2165


kolego JUREK zrozum że to s± układy między straż± a kłusolami i to k....wa  jest prawd±±±a±aaaaaaaa±aaaaaaaaaaa±.zrozum to ich jest 6-ciu byków a nas 2 i takim m±drym nie móżna być .przystawia ci kosę pod gardło i co wtedy???.mój kole¶ miał to. a kłusol musi siec wyci±gn±ć!!!!! (2010/01/11 19:57)

jurek


Rozumiem Cię Darku , i to jest tak , że czujemy się bezsilni , bo jacy¶ pojebani ludzie zamiast bronić akwenów .....to razem z kłusolami okradaj± Nas wszystkich ----- i to w ich mniemaniu ...zgodne z prawem ................... dla mnie to s± totalne po***y i złodzieje ...nawet nie za bardzo wiem jak pomóc ? (2010/01/12 18:02)

DARO2165


kolego JURKU  bardzo cię szanuje za twoje wypowiedzi i serdecznie zapraszam od maja na szczupaczka w rejony STĘŻYCY , PAWŁOWIC ,napewno  postaram być milym przyjacielem (lubelszczyzna) au nas s± piękne odnoża wisły (łachy).pozdrawiam DAREK. (2010/01/12 20:19)

DARO2165


JURKU BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM NA LUBELSZCZYZNĘ. PIĘKNE ODNOGI WISŁY -STĘŻYCA,PAWŁOWICE, OD MAJA NA DRAPIEŻNIKA.POZDRAWIAM.DAREK. (2010/01/26 00:45)