Zaloguj się do konta

Złamany bat

utworzono: 2012/08/07 15:08
jurek2121

witam .koledzy mam pytanie złamałem bata jaxon 8 m .padły dwa segmenty czy jest możliwości dokupienia tych segmentów do konkretnego modelu .według numeru katalogu
[2012-08-07 15:08]

89krzysztof

Musisz skontaktować się ze sprzedawcą od którego kupiłeś, lub jeszcze lepiej z dystrybutorem i pytać.  [2012-08-07 15:17]

dawidwol

Tak, raczej bez problemu to znajdziesz :) Tylko, że cena może być dość wysoka, poszczególne elementy nie są zbyt tanie ;/ [2012-08-07 15:50]

Wachta

Wejdź na stronę Jaxon.pl i tam masz możliwość wysłania wiadomości lub poprostu zadzwoń do serwisu ( jest na tej stronie podany numer tel) i zapytaj o te elementy. Miły pan z pewnością odpisze lub odpowie, tak było w moim przypadku. Czwarty element do ich bata inspirial slim pole 7m kosztował na miejscu 38.88pln, a wysyłka pobraniowa kosztowała by  ponad 50pln.
[2012-08-07 16:09]

elkak

jest jeszcze inna możliwość rozwiązanie tego problemu;  jeśli te złamane części wyjdą cię drogo , można skrócić te części i zmontować powtórnie, będzie niestety któtszy ale mocniejszy [2012-08-07 16:48]

CZzesio

jest jeszcze inna możliwość rozwiązanie tego problemu;  jeśli te złamane części wyjdą cię drogo , można skrócić te części i zmontować powtórnie, będzie niestety któtszy ale mocniejszy

Ojojoooojjjjjjjjjjjj .... ten manewr chyba się nie uda ;) Średnice poszczególnych elementów już nie będą do siebie pasowały....

[2012-08-07 16:56]

bonek18

Witaj. Jakiego bata masz jaxona? Mam jaxon charisma poole 8m.
Miałem podobny problem. złamał mi się w ostatni dzień gwarancji. Gwarancji oczywiście nie uznali,
Wysłałem im do Serwisu. Miałem pękniete 2el. 2 i 3el od dołu. I to był błąd. Po miesiącu mi odesłali, zapłaciłem za wysłanie i za nową część. 1 część, drugiej serwis nie zauważył. Musiałem wysłać po raz kolejny. I znów koszt wysyłki, i nowej części. Wszystko mnie to kosztowało ponad 100zł gdzie kij nowy kosztuje 200zł. Także ja odradzam serwisu. Najlepiej oddać do naprawy. Jest dużo ludzi zajmujących się klejeniem takich wędek. Dla porównania znajomy złamał podobnie kij i za sklejenie zapłacił 40zł i dostał na to 2lata gwarancji.
[2012-08-07 22:37]

89krzysztof

Czytając posty widzę, że Jaxony się łamią. Czyli nic nowego. Najbardziej zawodne z bardziej znanych firm. 
[2012-08-07 22:52]

Wachta

W moim wypadku kij został nadepnięty.
[2012-08-08 06:04]

Radzio55

Powiem tak wszystkie odpowiedzi są prawidłowe. Teraz jest pytanie czy wędka ejst na gwarancji czy nie. Po drugie jaki to model. Wyższa póła czy niższa i czy w gl ten model jest jeszcze w produkcji albo na stanach magazynowych. Jeżeli wedka nie jest na gwarancji to może cię to kosztowaćn wt 2/3 ceny wędziska. Mi kiedyś tez się połamał ostatni segment (ten za który trzymasz wedkę) to cen a mnie przeraziła. 1 element do wędki która kosztowała 200 zł chcieli 100 zł, więc wziąłem i taśma izolacyjną posklejałem ;). Jeżeli na gwarancji to z paragonem do sklepu. Pozdrawiam. [2012-08-08 21:46]