Złamana wędka pomocy

/ 12 odpowiedzi
witam wszystkich. od kilku tygodni byłem szczęśliwym posiadaczem wedki Dragona z serii Millenium Power Jig 2.40m cw.5-25g (dziekuję za świetną radę), ale, no właśnie... Przedwczoraj złamałem górną część tej wędki i tak niefortunnie, że owa część uległa zniszczeniu:( pozostało mi 3/4 wędziska więc z gwarancji nici. czy któryś z kolegów ma może, jakimś cudem, coś takiego? oczywiście za godziwą cenę. pozdrawiam
JKarp


CześćWklejam link :-)http://forum.wedkuje.pl/post/zlamana-szczytowka-gwarancja/511198/0 Tam jest wklejony artykuł - zapoznaj się z tym zaznaczonym na czerwono i odpowiedz na poniższe pytania.Jeśli chcesz coś zrobić powołując się na niezgodność towaru z umową opisz mi jak to się stało.Sam złamałeś np drzwiami od samochodu, może na zaczepie , przy zarzucaniu lub podczas holu ryby ?JK (2012/07/27 09:55)

wsciekly31


sugeruje isc do sklepu wedkarskiego i poprosic by skontaktowali sie z dostawca, ma mozliwosc sprawdzenia czy maja czesci wymienne do tego typu wedki. sadze ze nie bedzie to tanie ale..... poza tym allegro

pozdrawiam (2012/07/27 09:56)

JKarp


sugeruje isc do sklepu wedkarskiego i poprosic by skontaktowali sie z dostawca, ma mozliwosc sprawdzenia czy maja czesci wymienne do tego typu wedki. sadze ze nie bedzie to tanie ale..... poza tym allegro

pozdrawiam

CześćW zasadzie dobrze radzisz tylko tę opcję można rozważyć na samym końcu jeśli okaże się, że wędka została złamana z powodu niewłaściwego użytkowania.Ciekawe tylko czy Michał napisze jak do tego doszło.JK (2012/07/27 10:24)

michalek323


w sklepie powiedziano mi, że jak nie ma wszystkich części to nic z tego. Wędkę złamałem z mojej winy na zaczepie i otwarcie to powiedziałem, nawet gdyby nie uznano mi gwarancji to w serwisie naprawiliby mi na mój koszt ale szczytówka prez moment nieuwagi wylądowała w Wiśle, wolałem juz nie ryzykować;)a na stronie dragona z kolei kazano mi skontaktować sie ze sklepem i koło się zamknęło- sytuacja bez wyjścia;) (2012/07/27 11:06)

JKarp


CześćZamów przez sklep część która jest uszkodzona lub szukaj może prywatnie ktoś ma tę część.Niestety z Twojego opisu wynika, że sprzęt był używany niezgodnie z przeznaczeniem.JK (2012/07/27 11:37)

u?ytkownik98711


Witam,

Kolego skontaktuj się z firmą dragon. W moim mistralu(węglówka) nic nie pekło zrobiłem taki chwyt.

Miałem okoniówkę do 15 gram a na spina na szczupaczka brakowało mi kasy wieć wiec postanowiłem zrobic 2w1. 1.)Odciołem 30cm wedeczki. Założyłem przelotka szczytowa i czesć. Efekt świetny

mam 2 spiny jestem zadowolony i zaoszczędziłem troszkę


Dzwonie do mistrala i mówie złamałem szczytówke, chce dokupic nową facet mówi mi 35zł myśle tanio a On na to że tak drogo dlatego ze przesyłka 20 zł heh.

(2012/07/27 11:57)

tb99


Weź i sklej to taśmą papierową i wytrzymie 100kg (2012/07/27 12:49)

u?ytkownik98711



Weź i sklej to taśmą papierową i wytrzymie 100kg


główke pustą sobie sklej, czytaj na poczatku i nie pisz takich głupon dziecko

(2012/07/27 13:52)

u?ytkownik16117


Miałem podobną sytuacje z Dragon Destiny Match Złamałem jakieś 10 cm od szczytówki,wędka była zakupiona w sklepie sprzedającym tylko sprzet Dragon Okuma i wlaściciel odpowiednio opisał,że to na rybie się złamało i udało sie wymienić element na gwarancji bez żadnych problemów Częst bywam w tym sklepie i wiem,że niekiedy udaje sie naprawić  zniszczony sprzet przez wędkarza nieodpłatnie jeśli sprzet jest na gwarancji A jeśli nie to z zerwisem Dragona nie ma problemu i napewno naprawia lub wymienia element odpłatnie.Dużo zależy jak opisze zniszczenie w sklepie sprzedawca. (2012/07/27 21:29)

u?ytkownik107205


Kupują wędki , których nie potrafią używać zgodnie z przeznaczeniem .
Proszą o poradę , następnie szpanują nad wodą z ładną wędką , która niestety w ich rękach  jest ładna tylko przez tydzień lub dwa ( złamią , porysują  , uświnią nawet najdroższe cudo ) .
Następnie skarżą się ,że polecana na forum wędka nie wytrzymała "rytuałów masturbacyjnych " nad wodą ...
Wędkarze to ? Nie , to sieroty i niedołęgi , które nigdy nie nuczą się wędkować . (2012/07/27 21:37)

wsciekly31


Kupują wędki , których nie potrafią używać zgodnie z przeznaczeniem .
Proszą o poradę , następnie szpanują nad wodą z ładną wędką , która niestety w ich rękach  jest ładna tylko przez tydzień lub dwa ( złamią , porysują  , uświnią nawet najdroższe cudo ) .
Następnie skarżą się ,że polecana na forum wędka nie wytrzymała "rytuałów masturbacyjnych " nad wodą ...
Wędkarze to ? Nie , to sieroty i niedołęgi , które nigdy nie nuczą się wędkować .

MOIM ZDANIEM PRZESADZILES. nie znasz czlowieka nie wiesz jak i ile czasu lowi a ty jestes zapewne tak doskonaly ze niegdy nie zerawles i nie zlamales. (2012/07/28 13:58)

Gary85


Kupują wędki , których nie potrafią używać zgodnie z przeznaczeniem .
Proszą o poradę , następnie szpanują nad wodą z ładną wędką , która niestety w ich rękach  jest ładna tylko przez tydzień lub dwa ( złamią , porysują  , uświnią nawet najdroższe cudo ) .
Następnie skarżą się ,że polecana na forum wędka nie wytrzymała "rytuałów masturbacyjnych " nad wodą ...
Wędkarze to ? Nie , to sieroty i niedołęgi , które nigdy nie nuczą się wędkować .


Ja pierd...... Ty to chyba jesteś wysłannik bogów ....Pan Idealny ...Wszystkiego czego sie dotknie w złoto sie zamienia ...a i pewnie Mistrz Polski w wedkarstwie PEDANTOWYM !!!! ...POZDRO (2012/07/28 14:38)